Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

Sta bre ofiram.. pa zar nije? Missim, konj si ti generacija, ali u moje vreme svasta bilo... da ti kaze teta Bondi ;-)A baka Boki? el se nje neko seca??
pa ne znam dal si baš "teta Bondi", ja sam '76. naravno da se sećam Bojane i njenog tripa s geografijom kao nukleranom naukom... a tu je bio i Čobi koji se skoro javljao u javnosti sa nekim problemima tamo. i naravno Pušara sa navatavanjem učenica u kabinetu i valjanjem zbirki zadataka sa sve šetanjem Meklaud jaše cool.gif
Link to comment
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

A baka Boki? el se nje neko seca??jako davno završila četvrtu. bojana nije gnjavila one koji su imali starijeg brata ili sestru u njenom razredu. tolerisala čak i nalakirane nokte

Link to comment
Jel se to islo u IV gimnaziju?
što nam ofiraš školu, kakav je to način?! angry.gif:lol: Bankica ili Bosa? ne znam dal je bila i treća...
pa ne znam dal si baš "teta Bondi", ja sam '76. naravno da se sećam Bojane i njenog tripa s geografijom kao nukleranom naukom... a tu je bio i Čobi koji se skoro javljao u javnosti sa nekim problemima tamo. i naravno Pušara sa navatavanjem učenica u kabinetu i valjanjem zbirki zadataka sa sve šetanjem Meklaud jaše cool.gif
:o šta vas je iz IV- te???Treća matematičarka je Mira a.k.a. Beti Bup. Pušara još uvek radi i i dalje navatava. Ćerka mu je isto išla u IV moja generacija...
Link to comment

Glasao 3, al' se trudim da bude 4 kad god moze.Iz OS se ne vidjam skoro nisakim, tj. imam jednog ortaka koji me prati od obdanista, osnovne, preko srednje do faksa, gde se ozenio koleginicom s kojom sam se ja druzio. Najgore od svega sto sam je savetao da ga se mane pre nego sto su se smuvali i ispricao neke njegove blamove kako bi je nagovorio da odusatne, ali nista ljubav je slepa <_< . Neki od mojih iz OS su bili clanovi zemunskog klana, pozdravljali me sa poternice i sl. ima nekoliko narkomana, jednog popa (ispovednik ovog u zatvoru), sareno i veselo drustvo.Iz Gimnazije imam kuma i jos nekoliko osooba s kojima sam povremeno u kontaktu, tj. dobijem informaciju sta im se desava u zivotu i to je sve.Tokom gimnazijskih dana ja sam bio jedini koji je morao da sedi na filozofiji, posto profesorka nikog nije upisivala, ali posto je zivela ispod mene uvek bi pitala gde sam ja. Cak bi startovala caleta u hodniku i pitala sto ja ne dolazim na casove iako sam bio redovan :wacko:Luda Nada sa dzemperom koji se kopca na ledjima. Stalno su me zezali da su u ucionici Sokrat, Nada i ja. Najgore je bilo na prolece, a park samo mami :( 10 godina male/velike mature nisam proslavio i nisam nesto preterano tuzan zbog toga.

Link to comment
imam jednog ortaka koji me prati od obdanista, osnovne, preko srednje do faksa, gde se ozenio koleginicom s kojom sam se ja druzio. Najgore od svega sto sam je savetao da ga se mane pre nego sto su se smuvali i ispricao neke njegove blamove kako bi je nagovorio da odusatne, ali nista ljubav je slepa <_< .
evo zasto treba izbegavati likove iz odeljenja :rolf: Edited by kobac
Link to comment

Nece da me ostavi na miru pa to ti je. Sve smo probali i da se druzimo i da se ne javljamo i sl. Al kako da ga izbegavam kad me njegova zena, moja dobra drugarica, zove kod njih na slavu. E tamo se onda pojavi gorepomenuti popa.

Edited by smorenko
Link to comment
Nece da me ostavi na miru pa to ti je. Sve smo probali i da se druzimo i da se ne javljamo i sl. Al kako da ga izbegavam kad me njegova zena, moja dobra drugarica, zove kod njih na slavu. E tamo se onda pojavi gorepomenuti popa.
mislio sam da je on trebalo da izbegava tebe...s obizrom da si uzeo da mu se (nepozvano) mesas u ljubavnu vezua i ona bi verovatno trebala da te izbegava angry.gif Edited by kobac
Link to comment

nisam se ja nepozvan vec pozvan mesao u vezu, posto je ona mene pitala za misljenje, a ja iskreno odgovorio. i tad jos nije ni bilo veze vec je bilo tokom asikovanja.sta ima ona da me izbegava kad je napravila glup izbor, nisam joj ja kriv :P

Link to comment
a tu je bio i Čobi koji se skoro javljao u javnosti sa nekim problemima tamo.
Čobiiiii :wub: Kud njega da zaboravim :unsure: On mi bio mentor za maturski rad.. a bio nov tada, pa sav 'nako nikiki... Al se secam da smo jednom setali na uscu kere zajedno (slucajan susret) i znam da sam ostala bez txta kad videh onu njegovu dogu - bese veca i od njega (sto i nije bilo tesko cool.gif )
bojana nije gnjavila one koji su imali starijeg brata ili sestru u njenom razredu. tolerisala čak i nalakirane nokte
E mammy mammy... Ona mom caletu predavala pa nikom nista... uvek me je vracala na mesto sa "pre upotrebe promuckati"
:o Šta vas je iz IV- te???
Paaaa... mozda i mi iz IV moz'mo dimamo svoj topik <_<
Link to comment
i naravno Pušara sa navatavanjem učenica u kabinetu i valjanjem zbirki zadataka sa sve šetanjem Meklaud jaše cool.gif
:o šta vas je iz IV- te???Treća matematičarka je Mira a.k.a. Beti Bup. Pušara još uvek radi i i dalje navatava. Ćerka mu je isto išla u IV moja generacija...
Paaaa... mozda i mi iz IV moz'mo dimamo svoj topik <_<
IV gimnazija rula ovim topikom. Miru Beti Bup koja je predavala i informatiku su još zvali i Pekinezerka. Meni matu predavala Bosa.Sećam se časa na kom je Pušara ispitivao devojku koja je pola sata izvodila formule na dve table dok je on sedeo pored riba u prvoj klupi i sve vreme ćaskao sa njima. Na kraju se okrenuo i pogledao u tablu i rekao devojci:"Pa ti veze nemaš." Sledeći čas push up bra sojka iz prve klupe dobija 4, što je otprilike bilo kao da si dobio 10 iz astronomije. Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Glasao za opciju 2, ali sve zavisi...Cesce srecem ljude iz osnovne nego iz srednje.U srednjoj smo bili bas cudno i problematicno odeljenje, niko ni sa kim nije bio preterano blizak, nikad nismo mogli ni za ekskurziju da se organizujemo, na kraju su samo niih petorica-sestorica isla na maturu (od 40ak), tako da ne znam hocemo li uopste imati petogodisnjicu mature...Zanimljivo mi je da neki ljudi sa kojima u skoli nisam bio preterano blizak, kad ih sretnem deluju totalno drugacije, mnogo normalnije i pribliznije osobama s kojima bi se sad mogao druziti, dok neki drugi s kojima sam u to vreme bio ok sad nisu za prepoznati...@ msmodestyhahaha, kako li ti je tek na ekskurziji bilo, sa pola familije...?Kad smo vec kod toga i kod mene ima dosta neverovatnih koincidencija.Za dlaku sam izbegao da mi mama predaje (predavala je mom drugaru cija je mama meni bila uciteljica u prva 2 razreda), ali sto je jos gore (posto me je rodila u kasnijim godinama) na pocetku karijere predavala je nekim mladim roditeljima mojih skolskih drugara, izmedju ostalih i majci moje prve skolske simpatije (i nije im bila bas omiljena).Svakako nije rado odlazila na roditeljske sastanke (ali radila je u istoj skoli pa nisam mogao nista da sakrijem)... :lol:

Edited by mr@ki
Link to comment
ti si imao srece. meni je "predavao" matematiku, tj citao novine na casovima iste. a kad dodje pismeni- uvali zadatke sa takmicenja. 26-7 keceva, redovno. jednom liku je, na popravnom, dao neresiv zadatak, i ovaj je to jedva uspeo da dokaze.
Pih, pa to je p dim. Reci cu ti smo ovo: Zare Jovic iz Zabara sa teget i braon odelom.
Link to comment

Susrećem se sa osnovcima mnogo češće nego sa srednjoškolcima, ali to je normalno, obzirom da i dalje živim u istom kraju. Srećem bivšeg džudistu, bivšeg prodavca na bulevaru, bivšeg kaskarera (sve je to isti lik), sada bleji u kladionici. Obradujem se kada ga sretnem, i dalje je smešan kao bioskop. Popijemo pivo kod gazda Milutina, ispriča mi tračeve vezane za ljude iz kraja. Uglavnom su to tužne vesti. Skoro mi je rekao da je neki klinac iz kraja na apsinthu ubio ćaleta i da je stariji lik iz kraja, sa kojim sam igrao fudbal, overio. Ostali koje srećem mahom su blejači. Ima tu logike - oni koji nešto rade uglavnom su negde, tj ne ispred kladionice. Mada, možda je to slučajnost. Jako dobar drugar iz osnove se pre par godina preselio, pa se ređe viđamo. 2 puta mesečno, recimo. Sa ostalima se ne viđam. Što se tiče srednje, igrao sam fudbal sa jednim, pa onda to prestalo s vremenom. Sa drugim sam išao u Dimitrovgrad na koncert Glenna Hughesa :blink: pre pola godine i super smo se proveli. Nismo se pre toga dugo videli, i on me pozove da idemo. Štampali karte za koncert, pa na kraju pustili sve sa ličnim kartama za džabe, ako su iz Dimitrovgrada. :lol: Elem, ja se lepo proveo, i baš mi bilo drago što smo se super kontali tih par dana, nakon dosta godina slabih kontakata. Čujem se i vidim povremeno sa drugaricom iz srednje, jako je pouzdana, odgovorna i draga osoba, ali se zbog različitih ritmova života retko viđamo. Druga drugarica iz ekipe je postala potpuno neinteresantna. Ne bih imao o čemu da pričam verovatno sa njom, obzirom da se ničim ne bavi, sa dečkom je oš od mature, i čeka da se nešto dogodi.Sa ostalima nemam nikakav kontakt. Nije ni bilo reuniona, nakon 5 godina. A i da je bilo, verujem da ne bih otišao. One koje želim da vidim, mogu i bez takvih patkometrijskih ceremonija.

Link to comment
Pih, pa to je p dim. Reci cu ti smo ovo: Zare Jovic iz Zabara sa teget i braon odelom.
doesn't ring a bell. isao sam u IVtu manje od godinu dana. i to polovicno. shele mi bio razredni, a primao je i probusena opravdanja. ono, prepravis dattum iz 17 u 18, pa to u 19, a onda u 20. posle brises jos nekoliko puta, dok se papir ne istanji. uzimo bez problema.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...