Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

ima i ja iz jedanaeste. i iz seste. i iz atsh-a. i iz cetvrte, koju sam vec naveo. cool.gif
Znala sam da nisi bio neki sjajan đak, ali toliki propalitet... :unsure: jel ima neka škola iz koje te nisu izbacili crni gmazu???
Link to comment
Znala sam da nisi bio neki sjajan đak, ali toliki propalitet... :unsure: jel ima neka škola iz koje te nisu izbacili crni gmazu???
ima, ima: international school of the hague. nju sam zavrsio pre nego sto su uspeli da me izbace evilsmile.gif (mada, zvanicno, nisu me iz nigde izbacili. samo me je razredna u 11toj (tad otprilike najkaubojskijoj gimnaziji) zamolila da sam pokupim svoje prnje :lol: )ps. sto se ats-a tice, tu sam bio otprilike 3 nedelje, dok se na vezu nisam ubacio u 6tu. na temu: preko puta prvonavedene skole mi je ortak iz osnovne drzao pekaru (tj njegovi cale i keva). na osnovu osmogodisnjeg prijateljstva i nebrojenih doturanja papirica na pismenim i saptanja na usmenim, imao sam privilegiju da kod njega kupujem djevrek sa popustom od 0%. Edited by Miralem
Link to comment
ima i ja iz jedanaeste. i iz seste. i iz atsh-a. i iz cetvrte, koju sam vec naveo. cool.gif
ti baš divljao po odmorima?edit: tek sad videh, bilo već Edited by pacey defender
Link to comment
pokusham da usput udam neudatu rodjaku, nadjem gajbu kome treba, uvalim neshto polovno
stvarno thermal, kako to pises o neudatoj rodjaci <_< tesko ces je udati ako je reklamiras kao nesto polovno <_< e da, secam se nekih ljudi sa kojima sam isao u osnovnu skolu, secam se i nekih ljudi sa kojima sam isao u drugu bgd gimnaziju ali ne vidjam i ne druzim se sa tim ljudima, nikakve godisnjice i slicno. davno bilo.
Link to comment
stvarno thermal, kako to pises o neudatoj rodjaci <_< tesko ces je udati ako je reklamiras kao nesto polovno <_< e da, secam se nekih ljudi sa kojima sam isao u osnovnu skolu, secam se i nekih ljudi sa kojima sam isao u drugu bgd gimnaziju ali ne vidjam i ne druzim se sa tim ljudima, nikakve godisnjice i slicno. davno bilo.
covece, pod stare dane ucim da postoje neke gimnazije.... gde je druga?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...