Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

Ako navija za Partizan?
hm, u tom slucaju dalji razgovor ima smisla. no, shimpru to verovatno nije dovoljno, pa trazi dokaze privrzenosti klubu. Danas svako moze da navija za Partizan, Cenim da na pocetku lagano ispituje teren pitanjima o broju titula u pojedinacnim sportovima. Ipak, ultimativni kriterijum je da sagovornica zna da pobroji prvotimce odbojkaskog kluba iz sezone 1986/7, po pozicijama.
Link to comment
  • 1 year later...
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

Sa nekima od tih ljudi mora da nismo progovorili više od dve rečenice, ali smo ih ipak upoznali na neki način. Viđamo ih iz dana u dan, u različitim raspoloženjima i tripovima, naročito u osnovnoj školi kada bukvalno vidiš kako odrastaju i postaju mladići i devojke. Neki od njih su nam postali i ostali bliski prijatelji, ali šta je sa ostalima? Nemožemo reći da su potpuni stranci kad nisu. Mislim, možda se neka lica promene za neprepoznati, ali ipak većinu njih je nemoguće sasvim izbaciti iz sećanja.Ne znam po kom kriterijumu se sklapaju školska odeljenja, u svakom slučaju to nije društvo koje sami biramo već smo birani i smešteni u određenu grupu. Da li je puka činjenica da sa nekim provodimo jako puno vremena dovoljna da sa njim osećamo manju ili veću povezanost, da ne kažem, bliskost?
nedostaje mi glen. a o temi - naravno da osecam povezanost... ljudi iz mog razreda o.s. su se uglavnom udavali&zenili mladi, slabo studirali i ostajali da zive u okolini profesorske kolonije. i sa svakim se rado ispricam kad ga sretnem (i prepoznam :))... jedan drug iz razreda nam je umro u srednjoj skoli... secam se da je divno crtao i da sam mu bila simpatija u drugom osnovne... odrasli smo zajedno tokom tih 8 godina i, mada smo se razvili u razlicite ljude, povezanost postoji.srednja skola? pa uglavnom smo posle i studirali na istom faksu, a onda se raselili po svetu. malo nas je ovde, ali ta neka muska ekipa se i dalje druzi, i u toku sam sa njihovim zivotima... povrsno.ima nekoliko devojaka sa kojim ne znam sta je posle bilo... nismo se druzile ni tada, ali bilo bi mi drago da ih sretnem... jedan drugar me nasao na linkedin-u posle 14 godina... drago mi je da cujem kako je, bio je kul decko.
Link to comment

osnovna:jedan ubijen u mafijaskom obracunujedan clan bg sindikatajedna vodi vremensku prognozugmazija:jedan zavrsio megatrendjedan nije uspeo da zavrsi megatrendjos jedan zavrsio megatrendjo jedan nije uspeo da zavrsi megatrendi jos jedan zavrsio megatrendi jos jedan nije uspeo da zavrsi megatrend+jedan zavrsio megatrend+jedan nije uspeo da zavrsi megatrend..i tako 70 posto razreda.

Link to comment
moj shkolski postao maneken :) jos ga se secam kao malenog cvikerasha koji prepisuje domaci iz latinskog.
znas kako su ga moji iz razreda zvali- pile. a pre je bio pače, posle ih je sve prejebao. cool.gif
Link to comment
Jedna moja iz razreda vodi dnevnik na pinku, druga plesom do snova a treca je vodila zlatnu zicu na bktv. Beat that!
Ako su iz osnovne, daj imena! :evil:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...