Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)

Featured Replies

edit: apijano glupetam :)

Edited by Malkmus

  • Replies 220
  • Views 34.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rešena :D ona je otišla posle prve godine, a ja sam došla u drugoj... tako su se mimoišle naše muzičke karijere :lol:
To odeljenje bilo je malo za vas dve

Edited by Milogled Bluff

To odeljenje bilo je malo za vas dve
dok sam se s natašom sjajno saživela :D bile smo, da tako kažem, klasići. obe smo došle u drugoj godini, a na to još nismo učile nemački nego smo polagale nekakav razredni ispit na kraju godine. čini mi se ona ruski, ja francuski. bilo je još par izbeglica s istim problemom... tako da smo mnoge sate provele zajedno u slobodnim učionicama, bistreći životne teme :)sad nešto kad razmislim, čini mi se da je u petu išlo više dece poznatih nego onih što su posle i sami postali poznati. s tim u vezi, sa mnom u osnovnu su išle ćerke jednog od braće bajića, onog visokog... bile su isto visoke, jedna isti ćaća, a druga najlepša cura u školi, košarkašica i manekenka. to je sve bilo u dvadesetom veku i ko zna šta je sad sa svima njima...
dok sam se s natašom sjajno saživela :D bile smo, da tako kažem, klasići. obe smo došle u drugoj godini, a na to još nismo učile nemački nego smo polagale nekakav razredni ispit na kraju godine. čini mi se ona ruski, ja francuski. bilo je još par izbeglica s istim problemom... tako da smo mnoge sate provele zajedno u slobodnim učionicama, bistreći životne teme :)sad nešto kad razmislim, čini mi se da je u petu išlo više dece poznatih nego onih što su posle i sami postali poznati. s tim u vezi, sa mnom u osnovnu su išle ćerke jednog od braće bajića, onog visokog... bile su isto visoke, jedna isti ćaća, a druga najlepša cura u školi, košarkašica i manekenka. to je sve bilo u dvadesetom veku i ko zna šta je sad sa svima njima...
Pa ne znam koliko si sa Natasom mogla da bistris zivotne teme... :P
Pa ne znam koliko si sa Natasom mogla da bistris zivotne teme... :P
ih bre... pa i hitler je nekad bio dete :lol:stvarno je bila ok :) vodila je ono na stuju b, ja sam to pratila kao manijak... onda, imala je angdote sa milanom mladenovićem oko snimanja nekog intervjua. nije bila štreberka, a nije bila ni propalitet i bila je pristupačna što u petoj baš nije bio čest slučaj. nisam ja mogla da znam šta će ona da postane :lol:
  • 5 months later...

Sestrina sećanja:

Od sutra slušam samo U2!
Od danas pušim cigaru samo do pola, od pola pa do filtera je štetno
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

zaboravila sam bobu živojinovića.o njemu su kao o bivšem đaku pričale nastavnice...

jedini bitan lik sa kojim sam ikada isao u skolu je narkoman koji je isekao Renoarovu Kupacicu u Narodnom muzeju, urolao i odneo. Jedva su posle restaurirali sliku.

jedini bitan lik iz mog odjeljenja je jedan sto radi na salteru banke, pa me pusta prekoreda kad jednom u 3-4 mjeseca svratim tamo

^^ Koji to bese? Rikardo, ili Domeniko? :D

Edited by nbg4ever

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.