Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

Sa mnom je u razred u OS Skadarlija isao lik koji je jednom gostovao u Utisku nedelje i nevidjeno se nalupetao i od tada ga, da li zbog toga ili neceg drugoga, nema vise u medijima. Ostali niks.

Link to comment

Iz osnovne su tu dete selebritija, kuvar u fensi restoranu, diler iz kraja, nekoliko udatih zena, nekoliko vecitih studenata, nekoliko megatrendovaca i singidumasha. Sto se srednje tice manje vise slicno uz par propalih sportista i jedne Modelsice iz druge postave i jedne (iz)lecene narkomanke.

Link to comment

III BGD (ex VIII), javi se!:)Valjda nas ima.:)Btw, blizi sam sa ljudima iz osnovne skole nego iz gimnazije.:)S ovim poslednjim nikad nisam imao o cemu da pricam (cast izuzecima, uglavnom iz drugih odeljenja, a sa onima, s kojima imam normalan kontakt, sam isao u osnovnu skolu), a sa ljudima iz osnovne sam danas blizi nego kad sam isao u osnovnu.:)Ne vidjamo se cesto, ali ih jako volim i osecam ogromnu bliskost sa njima. 5 likova iz moje osnovne skole (od cega 4 iz mog odeljenja) cak otvorilo (sada vec prilicno poznati) kafic na Vracaru, s primarnim ciljem da ekipa iz osnovne ima gde da se okuplja.:) Skoro sve ljude iz odeljenja (i mnoge iz generacije) iz osnovne skole imam na listi prijatelja na fejsu.Imam i iz gimnazije, ali nije to to.Nema tog osecaja, koji imam sa ljudima iz osnovne.

Edited by uros_s78
Link to comment

ja, nazalost, nemam selebritije, robijase ni uzivaoce teskih droga za pohvaliti se ovde ali sam primetio 1 zanimljiv trend - i iz osnovne i iz srednje najvece streberke u odeljenu prve su se (i za sad jedine) udale i to obe preko granice. takodje i iz osnovne i iz srednje imam po jednu sto se (vanbracno) porodila. ostalo sve go luzer. samo nek smo zivi i zdravi...

Link to comment

Из основне, један првотимац Звезде (чувен по аутоголу на одсудној утакмици), ваљда још држи кафић.Из гимназије... беш га, нас четворо математичара, један лекар, једна има апотеку, једна шеф производње у ливници, двоје-троје раде земљу, двоје под земљом, троје ван земље.

Link to comment

Ja sam najveci selebriti iz svoje OS generacije.Ali, da sam stariji slavu bi mi mutio prvo Djura Mutavi (jedini novosacki clan Z.Klana), Slobodan Trkulja (etno puhac u suplje govno) a da sam jos stariji - the master himself - Djoka Balasevic!Moja skola radja samo velikane...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...