Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

Goreću u paklu zbog ovoga, ali evo... danas popodne na Shade Room-u su pustili video snimak kako shooter ulazi u školu, puca u stakla na vratima i ulazi sa nekom pušketinom ko za lov na medvede. Pa šeta praznim hodnicima, valjda traži u koga će da puca... kao da gledamo izbačenu scenu iz onog Van Santovog filma Elephant što je inspirisan Kolumbajnom. U tom trenutku su svi objavili da je shooter žena i da ima 28 godina. I samo mi je prošlo kroz glavu "kako bizarno, žene retko, ako ikad, rade ovakve stvari, ajde da su rekli trans-muškarac pa i nekako..." :isuse:

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Patty Lee said:

U tom trenutku su svi objavili da je shooter žena i da ima 28 godina. I samo mi je prošlo kroz glavu "kako bizarno, žene retko, ako ikad, rade ovakve stvari, ajde da su rekli trans-muškarac pa i nekako..." :isuse:

 

Meni je bizarno to da kreneš da ubijaš po školi u koju si išao pre desetak godina.

 

Klince i skorije maturante još donekle i da razumeš, ali za šta se koji moj svetiš sa decenijskom zadrškom, i to na deci koja tada nisu ni bila rođena? 

 

Kažu da je ostavila/ostavio neki manifesto, valjda ćemo čuti o čemu je reč. Policija je za sada samo stidljivo rekla da postoje indicije da je trans identitet povezan sa motivacijom, ali to su komotno mogli i da izvuku iz dupeta.

Link to comment

Upravo procitah al cekam da se potvrdi da je imala istoriju mentalnih bolesti, da su roditelji znali, nisu je prijavili policiji a znali su da ima dozvolu za oruzje i  samo oruzje

 

Njima da se sudi podjednako. Od sutra naravno nista na msm vestima nece se cuti. Ne odgovara narativu

Edited by mustang
Link to comment

@Midgeta Ma ofc, ali mislim, je l nam treba manifesto da vidimo da su ovo neki ljudi ludi kao zvono. Jutjuber (i masovni ubica) Randy Stair (i on se identifikovao kao trans) je hteo da umre jer je verovao da će ponovo da se rodi kao ženski lik iz Danny Phantom-a, miiiislim... :dry:

 

edit: ovo sam sad glupo napisala, ispada kako su ostale, ne-trans masovne ubice imale validne razloge da ubijaju; htela sam da kažem da je svako ko se naoruža i krene da puca na random ljude puko u mozgu.

 

Btw, ja sam našla i da je majka Aidana ili Audrey bila gun control aktivistkinja. :sad:

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Patty Lee said:

@Midgeta Ma ofc, ali mislim, je l nam treba manifesto da vidimo da su ovo neki ljudi ludi kao zvono. Jutjuber (i masovni ubica) Randy Stair (i on se identifikovao kao trans) je hteo da umre jer je verovao da će ponovo da se rodi kao ženski lik iz Danny Phantom-a, miiiislim... :dry:

 

Btw, ja sam našla i da je majka Aidana ili Audrey bila gun control aktivistkinja. :sad:

 

Jaooo znam za Randy-ja, uzas zivi:isuse:

 

Ma ne treba nam manifesto, ali to je manir iz nekog razloga, i onaj sto je pobio xy ljudi u dzamiji na Novom Zelandu je isto tako imao manifesto kao, zid teksta da nam kaze da mrzi muslimane:unsure:

  • +1 1
Link to comment

Poceli su da izbacuju vesti da je bila pod nadzorom doktora psihijatra.  

 

Anyway, sad je msm oslovljavaju sa ona, znaci lia thomas plivacica, ona general lavine bi po defaultu trebalo da budu muskarci. Ne moze sad i jare i pare. 

 

 

Link to comment

Da mi je znati zašto se o ovom napadu priča na ovoj temi. Možda sledeći put kad neki Brejvik pobije decu i objavi manifesto protiv uništenja Evrope treba o tome da diskutujemo na temi o evropskim vrednostima; kad to uradi neki islamista, da odemo na podforum religija ili kad bude neki što je igrao Counter Strike, da se prebacimo na računare i tehnologiju.

 

Uostalom, poslednjih 72-73 napadača u Americi su svi bili nekakvi libertarijanci, bitcoin anarhisti i redovni gledaoci Fox televizije.

  • +1 8
  • -1 1
Link to comment

Hajde malo bolje o statistici napadaca, nemoj tako uz glave. 

 

U pravu si a i nisi gde bi trebalo biti postovano. Obzirom da se rade o trans osobi zasluzuje da bude ovde. Dovoljno pitanja postoji: retko zensko bude masovni ubica. Da li je ubica ona ili on? Ako je on, sta je nateralo? Testosteroni, lekovi koje pije (trans moraju do kraja Ivita da piju neke lekove); pritisak medija tipa "ubiti" sve koji su protiv trans po jane fondinoj izjavi prosle nedelje u the view; razne organizacije ukljucujuci i gej koje se dizu protiv retorike i ponasanja trans i drag drustva; mentalna oboljenja nikad dovedena u kontrolu; popustiljiv odnos roditelja ili ih uopste nema u vaspitanju, nagli porast trenda trans ljudi za masovna ubistva....

 

Nemoj da se pravis lud...

Link to comment

Zbog čega na ovoj temi? 

 

Ako ni zbog čega drugog, onda zbog trans erasure licemerja koje se neometano sprovodi nad ovom osobom. Sama pala, sama se ubila, ko je jebe.

 

Komotno se brišu sve reference na rodni identitet ubice, niko ne piše Aiden, resetujemo to lepo na Aubrey i gotovo, vozi dalje.

 

?url=http%3A%2F%2Fewscripps-brightspot.s3.amazonaws.com%2F97%2F9a%2Fa7eeb99f440e9ce6f08cc3a1df7b%2Ftext2.jpeg 

 

"I don't want to live, I need to die", ali zato ode da pobije što više nedužne dece stigne :blink: Živ nisam dok ne pročitam manifesto.

 

Koga zanima, tu je i nedavni poziv ovog mudraca da se trans osobe naoružaju jer im predstoji borba za opstanak :isuse:

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...