Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

31 minutes ago, Leia said:

Aha, i mislila sam da bi moglo zasmetati gospodi sa Drustva gde vlada ozbiljnost i dostojanstvo :rolleyes:

Kada smo vec kod ozbiljnosti i dostojanstva, imas li neko objasnjenje zasto nam ne skidaju 30 dana zabranu postovanja? :D 

Ko nam se to zabrojaotm:ohmy:

Link to comment
17 minutes ago, namenski said:

Kada smo vec kod ozbiljnosti i dostojanstva, imas li neko objasnjenje zasto nam ne skidaju 30 dana zabranu postovanja? :D 

Ko nam se to zabrojaotm:ohmy:


Nemam pojma, dragi gledaoci… studio?:lolol: @Krošek

Link to comment
10 minutes ago, Leia said:

Nemam pojma, dragi gledaoci… studio?:lolol: @Krošek

:laugh:

 

Vidi, ukinuli nam i onu plavu markicu kada nekoga pomenemo.... :D 

 

 

Note: sorry, morao sam ovako javnotm da te konsultujem, ne daju mi ni na profil sa sve PP... :isuse: 

Link to comment
3 minutes ago, namenski said:

:laugh:

 

Vidi, ukinuli nam i onu plavu markicu kada nekoga pomenemo.... :D 

 

 

Note: sorry, morao sam ovako javnotm da te konsultujem, ne daju mi ni na profil sa sve PP... :isuse: 

 

Zar se i to ukida po kazni? :huh: Ja mislila neki opsti sjeb na forumu…

 

Evo i ja se najiskrenije nadam da nismo ovim konsultacijama bas preterano poremetili diskusiju, izvinjavam se mnogo se izvinjavam 

On topik, imate dole na KDP novi topik za krimi bizar, moze se tamo prebaciti i ovih par postova o tome odavde

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Lezilebovich said:

Bezveze ti je ovo ... izvlacis (tj autor ovog sranja) reci par glasnih clanova te manjine i onda predstavljas to kao zajednicko misljenje

 

Ne mogu da ti zabranim da tako misliš, sli iskreno,  jako si naivan. 

 

Obrati paznju na nasilnu ideologiju koja se servira populaciji. Forsiranje normalizovanja drag queen shows pred decom, forsiranje disforije na operacioni sto, forsiranje polne identifikacije u pripubertetskom periodu dece.... 

Kao sto je pre ovog bilo vakcinisani protiv nevakcinisanih sad je trans vs svi ostali. LGB se odvaja od TQ+ milion kuraca, jer ono za sta su se oni borilo nije ovo zasta se trans zalaze. Naravno da sam na LGB strani.  

 

Veca slika je da one gore boli dupe za trans prava i nas. Zajebavaju nas,.jebu direkt u mozak dok nas totalno ne bace u lance. 

 

Ti i ja smo na istoj strani i nismo u njihovom klubu. 

Edited by mustang
  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Da se razumemo, zivim gde su jos maske u javnim skolama obavezne i gde se u skolskim knjigama za osnovnu skolu pise o seksu, masturbaciji, identitetu, sta da rade u gej kombinaciji itd. 

 

Nase sredine se razlikuju sto bi moglo biti jedina stavka da se ima drugacije misljenje. Mada po meni to nije izgovor jer delimo iste socijalne mreze. 

Edited by mustang
Link to comment
19 minutes ago, radisa said:

Jbt, ovo ona epizoda South Parka preslikana u stvarnost...

 

Ja ladno priznajem, da me stvarnost pregazila, sad se samo cudim svemu izdaleka, ne pada mi na pamet da se udubljujem.

  • +1 1
Link to comment

 

Zašto je Australija, da citiram legendarni džingl sa B92 sa glasom Miška Bilbije "pravi raj za Srbe" - upoznajte Denija Todorovića

 

 

Share & Enjoy

  • Wub 1
Link to comment
7 hours ago, mustang said:

Gender identity je mentalno oboljenje. To je cinjenica. 

 

 

Mi, devojke, zene moramo da dignemo glas protiv trans ideologije. Zasto? 

 

Zato sto nam oduzimaju postojanje, prava na zenu 

 

Na dan zena proglasen je trans 

U zenskim sportovima dominiraju trans 

Zena godine - trans

Reklame za tampone - trans zena (neverovatno koliko ljudi misli da trans zena moze da ima menstruaciju...a kamoli da nema jajnike) 

Sad stavili na bud pivo trans osobu (pitajte me jel pala akcija od jutros :lolol:

 

To kako se neko identifikuje nema veze sa polom. A ta dva nemaju pa veze sa seksualnom orjentacijom. Postoje samo dva pola, muski i ženski. Kad se budu otkopavali nasi ostaci bice samo M i Z. 

 

Zato, bez obzira sto su glasni, ne znaci da su u pravu. Proci ce i ova drama, ne dajte na sebe, na nas.

 

 :heart:

 

postoje i ljudi koji su se rodili u pogresnom telu, ko smo mi da im osporavamo da se izjasnjavaju onako kako se osecaju?! zamisli sebe da se sutra probudis u muskom telu (a i dalje si isti mustang) u nekom svetu gde si u absolutnoj manjini i sve sto trazis je da te tretiraju onako kako se osecas

 

ja razumem da postoje problemi oko sporta ili koji ce wc da koriste i slicno, takodje postoji i zloupotreba za licne koristi ili za politicke svrhe (posebno od strane lazne levice) ali sve je to druga tema i za koju postoje resenja ako ima malo dobre volje. cinjenica je da trans osobe postoje, da su absolutna manjina i da postoji strasna diskriminacija protiv njih. oni zasluzuju da se tretiraju i kao i svi ostali i zasluzuju vise postovanja i sto da ne i malo pozitivne diskriminacije

  • +1 2
Link to comment

Gde si ti video da su trans osobe diskriminisane vise u odnosu na druge: rome, gej, plave, crne, zute? 

Ko to njima osporava da se izjasne kako se osecaju?

Koliko ljudi se izoperisalo do sada, nikom nista. Najcesce nasilje je u izboru njihovih partnera. 

Srbija je jedna od boljih lokacija za promenu pola zadnjih 20-30 godina. Ali isto tako te osobe (punoletne) prolaze ozbiljne psiho-fizicke testove da bi se odobrila operacija.

 

Ovo danas je nametanje ideologije koja nema veze sa ljudima koji su rodjeni u pogresnom telu. Deca cesto ni sama ne znaju sta oce i sta im je. Baci ti pogled koliko sad njih se kaje sto su pristali. Baci pogled i kako se odlucuje u usa da neko dete ide pod noz. Potpuna zloupotreba nevinog bica. 

 

kod mene ide do mere da forsiraju normalnost da je drag queen shows pred decom okej.pod broj, jedan gej parade po americi ne da nisu za decu a kamoli drag queen sto razvlaci spagu sa djokom i golim dupetom da iskace. Gde to vodi? U pedofiliju, nista drugo. Treba seci u korenu i ne davati im prostora u medijima jer klinci sve kupe. 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

to kako se oni osecaju ili izjasnjavaju ne tice se ni mene ni tebe, oni ne skode nikome i zato niko nema pravo da im objasnjava kako treba da se osecaju ili da se izjasne

 

ako se ti gadis od njih onda je problem kod tebe. npr cesto kada skrolujem po tviteru izlazi mi snimak dvoje muskaraca koji se guze i nije mi prijatno za gledati ali to ne znaci da oni rade nesto lose. mislim sutra mozemo da kukamo zato sto smo videli crnog coveka koji ne lici na nas i argumentovati kako to nije normalno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...