Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

2 hours ago, mustang said:

 

 

Screenshot_2023-04-04-08-11-16-34_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

 

Tu piše da može da izazove psihičke probleme ZBOG odbacivanja društva i diskriminacije. Hvala.

Edited by Venom
  • +1 1
Link to comment

Koja je ovo indoktrinacija, ludilo. Strpljenje ima granice. 

Devojka je sampion u plivanju i protiv trans da se takmice sa njima. Ko nije upoznat sa Riley, mada je vini vec nekoliko puta spominjao a i ja. 

 

Obezbedjenje je reagovalo i zakljucali su je u ucionicu dok preogovaraju sa studentima. Ladno je drze kao taoca 3 sata i traze novce! Otmica i extortion na fakultetu. NA FAKULTETU! Nista sloboda govora...

 

 

 

A hocete da vidite i trans sa daunovim sindromom?  

 

Iz korena ovo mora da se sece. Laza firca od ludaka 

 

Neki trans golfer postao samipon u australiji u zenskom golfu. 

 

Kakvi luzeri. Nisu mogli u dvojim kategorijama pa su nasli u zenskoj. Koji je to sebicluk, potpuno ne jebe zensko da postoji ..... 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, levi said:

republikanci na braniku ženskih prava, you can't make this shit up :happy:

 

 

Kakogod, mislim da se ova raspamacena woke stvarnost kotrlja nekontrolisano, pravi dosta stete i na ivici su kontraefekta. Recimo ova poslednja reklamna kampanja Najkija je tezak brodolom u svakom smislu.

  • +1 7
Link to comment
On 4. 4. 2023. at 20:09, mustang said:

:unsure: 

https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Disforija

 

 

Idi sam pretrazi, ne davi me 

 

 

Da, ali kao posledica nesklada tela i psihe, pa uz to i očekivanja odbacivanja, osude i straha da se iskažu.

Ima i LGB disforija, to jest oni koji mogu da de autuju značajno manje imaju psihičkih teškoća tog tipa. 

A eno ima i pms disforija, i neke hipomanične, bogo moj, dosta nas je ovde negde :unsure:

Link to comment
24 minutes ago, Svemir Zeka said:

Da, ali kao posledica nesklada tela i psihe, pa uz to i očekivanja odbacivanja, osude i straha da se iskažu.

Ima i LGB disforija, to jest oni koji mogu da de autuju značajno manje imaju psihičkih teškoća tog tipa. 

A eno ima i pms disforija, i neke hipomanične, bogo moj, dosta nas je ovde negde :unsure:

 

Ko od nas u toku odrastanja nije imao problem sa izgledom i psihom? Vecina nas nije ni znala sta je psiholog, psihijatar i vecina nas je izrasla u koliko toliko normalne osobe. 

Oni koji nisu, imali izbore, niko im nista nije  zabranjivao. 

 

Ali to nije sustina ovog danasnjeg problema (koji je cisto zamajavanje nas zdravo-razumskih)...

Ne bismo reagovali da nije izaslo na videlo o CRT, pa drag queen shows pred decom i na kraju, slag na tortu, broj mutilated dece koja su prošla kroz transition, gde su bolnice, doktori obmanjivali roditelje i decu i slali ih na sto ko dobar dan umesto kod psihologa ili psihijatra. Da li treba da okacim slike kako im tela izgledaju posle operacije? 

 

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

Ko od nas u toku odrastanja nije imao problem sa izgledom i psihom? Vecina nas nije ni znala sta je psiholog, psihijatar i vecina nas je izrasla u koliko toliko normalne osobe. 

Čekaj, hoćeš da kažeš da je odrastanje i formiranje seksualnog identiteta kod strejt i gej adolescenta podjednako težak?

 

Ja sam počela u to vreme da se družim s drugom koji je gej, i sećam se koliko se i kako terao da se zaljubi u devojku. 

  • Tužno 1
Link to comment
19 hours ago, Leia said:

Kapitalizam samo koristi najnoviju nishu i poslovicno profitira na polarizaciji, i nakazna reklama je dobra reklama :fantom:

 

 

 

 

Pokazi mi jedan brend koji je zaradio na woke. 

Bud je izgubio 800 miliona dolara u jednom danu posle kacenja ove budale. 

Nike ajd opet ga bojkotoju. Ja to sranje od brenda ne kupujem pa sigurno 10godina. 

CNN moli gledaoce da budu strpljiviji sa njima. Rejting nula i posle silnih otpustanja. 

 

 

19 hours ago, Svemir Zeka said:

Čekaj, hoćeš da kažeš da je odrastanje i formiranje seksualnog identiteta kod strejt i gej adolescenta podjednako težak?

 

Ja sam počela u to vreme da se družim s drugom koji je gej, i sećam se koliko se i kako terao da se zaljubi u devojku. 

 

Svakom mladom bicu njegovi problemi su najveci. 

 

 

Nemam nista protiv trans kulture, ali ovo danas je ideologija ugnjetavanja zena i unistavanje dece. 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...