Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

12 minutes ago, napadaj said:

Koje sisice.

cuti dobro je proshao, ima neke cele zemlje koje ti zabrane ulazak zato shto neshto pevash, on makar moze da udje u hbo kolko hoce puta :rolleyes:

  • +1 4
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

cuti dobro je proshao, ima neke cele zemlje koje ti zabrane ulazak zato shto neshto pevash, on makar moze da udje u hbo kolko hoce puta :rolleyes:

 

 

Misliš na ove naše koji zabranjuju ulaz Selmama i Jadrankama i Baćuški? To je isto komedija.

Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jbte, Bikovića ne mogu očima da vidim, ali ovo je svinjarija. Da ti pokrećeš celu mašineriju da izbaciš nekog glumca iz neke polu uspešne serije...

Samo mu daju oreol "mučenika". 

 

Koju celu masineriju? Zamenili glumca jer ne zele negativni publicitet. Big fucking deal.

 

To je samo nama ovde zanimljiva vest jer je "nas". Inace, business as usual..

  • +1 9
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

 

Misliš na ove naše koji zabranjuju ulaz Selmama i Jadrankama i Baćuški? To je isto komedija.

nishta ja ne mislim, nepravde se tako deshavaju i chovek se iznenadi, shta ce. 


gledala sam jednu neku staru emisiju gde je on gostovao, kao vece sa ivanom. isti format ruska verzija, vodi ivan urgant. pa dechko je realno prazan od sadrzaja (prvo sam mislila mozda nije u vinklu sa ruskim, ali to ne moze biti), da bi mi tu sad ochekivali neke efekte izvan jao napadoshe umetnichku slobodu,  dochim se sam jasno i javno politizovao preko svake granice. ono, vruce je pod reflektorima :dry:

 

shteta svakako, to je bila lepa prilika. to stvarno mislim. lana bastashic ostade bez ljeba i ne odustaje. tako ce i on morati.

 

uvek moze vladimir da mu napravi lotosa na vladivostoku, ako krajmija nije zgodna u ovo doba istorije :dry:

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Koju celu masineriju? Zamenili glumca jer ne zele negativni publicitet. Big fucking deal.

 

To je samo nama ovde zanimljiva vest jer je "nas". Inace, business as usual..

 

Bukvalno sam isto pomislio.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Koju celu masineriju? Zamenili glumca jer ne zele negativni publicitet. Big fucking deal.

 

To je samo nama ovde zanimljiva vest jer je "nas". Inace, business as usual..

Ministarstvo spoljnih poslova jeste mašinerija.

Link to comment
42 minutes ago, Ras said:

Ljubomora drugog glumca. Sigurno je Olena negde prokomentarisala kako je Tirke lep.

 

Jel ona sme da glumi?

Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

nishta ja ne mislim, nepravde se tako deshavaju i chovek se iznenadi, shta ce. 


gledala sam jednu neku staru emisiju gde je on gostovao, kao vece sa ivanom. isti format ruska verzija, vodi ivan urgant. pa dechko je realno prazan od sadrzaja (prvo sam mislila mozda nije u vinklu sa ruskim, ali to ne moze biti), da bi mi tu sad ochekivali neke efekte izvan jao napadoshe umetnichku slobodu,  dochim se sam jasno i javno politizovao preko svake granice. ono, vruce je pod reflektorima :dry:

 

shteta svakako, to je bila lepa prilika. to stvarno mislim. lana bastashic ostade bez ljeba i ne odustaje. tako ce i on morati.

 

uvek moze vladimir da mu napravi lotosa na vladivostoku, ako krajmija nije zgodna u ovo doba istorije :dry:

 

Klasičan mlađi glumac, još je on i odličan u poređenju sa likovima iz svoje generacije i mlađima koje sam slučajno ukačio na teveu.

 

Daleko je od ratnog profitera kojem treba zabraniti da glumi u seriji američke produkcije.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

 

8 minutes ago, napadaj said:

Daleko je od ratnog profitera kojem treba zabraniti da glumi u seriji američke produkcije.

 

Boli ga kurac, ovde može mirno da nastavi da sarađuje sa kriminalcima koji mu plaćaju filmove koje producira.

  • +1 9
Link to comment
16 minutes ago, napadaj said:

 

Klasičan mlađi glumac, još je on i odličan u poređenju sa likovima iz svoje generacije i mlađima koje sam slučajno ukačio na teveu.

 

Daleko je od ratnog profitera kojem treba zabraniti da glumi u seriji američke produkcije.

jel se izjasnio novak djokovic nekad npr o rusiji i ukrajini? imao je i on kao mlad par izleta (sa domaceg terena) koji su ga koshtali po dzepu, a mnogo gladnih usta, pa je brzo nauchio, ijao nishta se ne razumem u politiku, nek je ziv moj narod, mnogo smo napaceni a geniji, iju vidi jednorog bez roga (znachi konj!). to su ogranichenja na koje chovek svesno pristane i onda zaluta u onostrano, jer prolazak kroz ta vrata najmanje koshta, a nekuda se mora proci ako imash potrebu da laprdash ochem nemash pojma (da parafraziram vazno je zvati se ernest,  mushkarac mora da ima neku zanimaciju)

 

ja razumem da chovek koji ima zivot i karijeru u rusiji mozda ne moze da odbije vladimirov orden (chuj ne moze, ispashce kroz prozor sa sve sholjicom chaja), ali onda mora da rachuna da se u ovoj konstelaciji nebeskih tela vezao za vladimirovo trzishte. pa i da je primio orden, nije morao da "peva" (a mozda je i to morao), ako je imao zapadne ambicije (svako normalan bi ih imao), a pevao je kojeshtarije jer je mlad i lozi se. morace, kao i srbija, da sacheka nekih 50-400 godina da se promeni svecka situacija da dodje na svoje :rolleyes: 

 

jeste beskrajno glupo. rekoh, lanu bastashic kenseluje cela evropa dan za danom.

 

ed. moram da priznam da je prava sreca slushati (mlade) umetnike kad smatraju o nechem izvan struke, a ispostavi se da znaju da razmishljaju i da to rade kako treba. kad sam shvatila da je to beskrajno retko (retko as in pod gausom), onda sam se pitala zashto je to tako, valjda mi ochekujemo da oni, zato shto su puni tudjih rechi i govore ih kao svoje, zaista znaju neshto drastichno vishe od toga, neshto magijsko za izvan scene. a ispadne da nije i ispadne da nije bez obzira na uzrast...

 

enivej, usrasmo beloga lotosa uzduz i popreko, ja najvishe, bachite prvi kamen namene :hihi:

Edited by gospa buba
  • +1 4
  • Hvala 4
Link to comment

lana je prvo kenselovala svoju izdavačku kuću, pa su krenuli kenseli nje, pa im je ona održala čas i beskrajno joj hvala

 

  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...