Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

3 hours ago, Nikodije said:

mene je mnogo vise shokiralo to sto su ga uopste angazovali, imajuci u vidu njegov ruski angazman, nego to sto ga sada kenseluju. mislim, danas se lako proveri gde je bio i sta je radio, ne moze da im laze u siviju™


Ja sam zapanjena da se u seriji jednog kanala na pravoj strani istorije u ovom istorijskom trenutku uopšte pojavljuje Rus kao neki yoga wellness polu-zgodan frajer, a ne kao ruski terorista koji preti da im taj hotel digne u vazduh il nešto iako se takav narativ sam nameće svakom progresivnom scenaristi.
Ili da barem taj hotelski srcelomac iz gym-a bude Ukrajinac, Bikovicu ne bi nikad ni palo na pamet da svoj renome ugrozi takvim sramnim angažmanom :fantom:

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Leia said:


Ja sam zapanjena da se u seriji jednog kanala na pravoj strani istorije u ovom istorijskom trenutku uopšte pojavljuje Rus kao neki yoga wellness polu-zgodan frajer, a ne kao ruski terorista koji preti da im taj hotel digne u vazduh il nešto iako se takav narativ sam nameće svakom progresivnom scenaristi.
Ili da barem taj hotelski srcelomac iz gym-a bude Ukrajinac, Bikovicu ne bi nikad ni palo na pamet da svoj renome ugrozi takvim sramnim angažmanom :fantom:

Sta je to, neka gej serija?¿

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

steta, bukvalno pisano za bikovica


 

Živo me zanima koga će sad ubaciti umesto njega, mora neki hard core ljubitelj evropskih vrednosti, neće valjda neki bezbojni lik da im statira pored bazena

 

  • Haha 3
Link to comment
Just now, Leia said:


 

Živo me zanima koga će sad ubaciti umesto njega, mora neki hard core ljubitelj evropskih vrednosti, neće valjda neki bezbojni lik da im statira pored bazena

 

 

ima li neki glumac u pokretu slobodnih gradjana? osim sergeja, njegova ludacka energija nije za wellnes joga instruktora

  • Haha 4
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

ima li neki glumac u pokretu slobodnih gradjana? osim sergeja, njegova ludacka energija nije za wellnes joga instruktora


Ima eto onaj Bosiljčić tako zgodnjikav te isto može da posluži u dekorativne svrhe, al kapiram da je taj već mator za takve uloge?

A ne znam ni kakvi su mu stavovi po tim svetskim pitanjima dodjavola

Link to comment
Just now, Leia said:


Ima eto onaj Bosiljčić tako zgodnjikav te isto može da posluži u dekorativne svrhe, al kapiram da je taj već mator za takve uloge?

A ne znam ni kakvi su mu stavovi po tim svetskim pitanjima dodjavola

 

ozenjen je onom jelenom sto peva etno pesme. pametnom dosta, nije prosao kasting

Link to comment
3 hours ago, MeanM@ said:

Jezivi su ruski blokbusteri tipa katastrofa, ukljucujuci tu i SF. Neprijatno jezivo. A budzeti kontam neograniceni.

A ovog oportunistu ko jebe.

Lik fura agendu rusofilije u oblandi i sad ce ovo da iskoristi za boost publiciteta medj svojim instagram obozavaocima diljem majcice. Nema zime za njega, samo malo manje prostora za licimurisanje. Da im zahvali bre :)

Ja uopste ne verujem da je on licemer, naprotiv, mislim da je on iskreno zaljubljen u majcicu Rusiju, samo isuvise tupoglav da shvati kakve gluposti prica.

 

2 hours ago, ToniAdams said:

mislim na jedinu pravu stoju 

 

 

Video uzivo Stoju, razocarao se :cry:

 

Edit: ovo kencelovanje Bikovica nije just a business, tj. ne bi trebalo da ga prihvatimo kao nesto normalno. Nije nesto manje nemoralno ako ga radis iskljucivo zbog para a ne zbog mrznje.

Edited by Shan Jan
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

ozenjen je onom jelenom sto peva etno pesme. pametnom dosta, nije prosao kasting

 

kakav skladan par!

mislim skladno uzasan.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...