Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

Fali mi poslednja epizoda. Molicu lepo da se stavlja u spojler sve sto se tice finala. Hvala.

 

Inace Taormina, Cefalù i ostatak Sicilije su melem za oci u ovoj drugoj sezoni. Inace u San Domenico Palasu (Tz. White Lotus resort) sam bio poslom 1 noc.

  • +1 2
Link to comment

Cura mi odgledala prvu sezonu i svidja joj se.

 

Ja uhvatio jednu epizodu druge sezone na tv-u i ono, izmedju bezveze i ok-nista specijalno.

 

Ona tvrdi da je druga sezona krs i da je do toga.

 

 

Dragi forume, sta je istina? 😁

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Cura mi odgledala prvu sezonu i svidja joj se.

 

Ja uhvatio jednu epizodu druge sezone na tv-u i ono, izmedju bezveze i ok-nista specijalno.

 

Ona tvrdi da je druga sezona krs i da je do toga.

 

 

Dragi forume, sta je istina? 😁

 

Prva sezona je vrhunska, druga je duplo bolja. 

 

Tvoja devojka je prva koja kaže suprotno.

 

Raskini...

 

 

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
53 minutes ago, Mil@n said:

Nema nikakvog šoka, serija ima 200 slojeva od kojih je "ko je ubica" možda i najmanje bitan.

Baš tako. To ko je ubica/ko je umro je kao neki mali dezert posle velikog i dobrog obroka.

Link to comment
3 minutes ago, Hele said:

Nzm, ja odgledah epizodu gde je bitno bilo samo ko je koga jebo. Zacinjeno sa dve nepotrebne scene seksa na kraju, jedne strejt i jedne gej.

 

Nisi se trebao toliko naprezati. Imas sigurno na TikToku nesto sazeto u 45 sekundi uz fensi muziku.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Apsolutno nema potrebe za takvom vrstom odgovora jer u sustini ono sto i pitam je to da li je serija ozbiljna i ima nesto vise od onoga sto sam video, a to sto sam video je daleko blize tik tok sadrzaju ili Zadruzi nego necem ozbiljnom.

 

U sustini, imam informaciju da je prva sezona dobra i sve sto pitam jeste da li je i druga nastavila tako.

 

Napomenuo sam da sam odgledao slucajno samo jednu epizodu, ali vrlo dobro znam koliko to nista ne mora da znaci.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Apsolutno nema potrebe za takvom vrstom odgovora jer u sustini ono sto i pitam je to da li je serija ozbiljna i ima nesto vise od onoga sto sam video, a to sto sam video je daleko blize tik tok sadrzaju ili Zadruzi nego necem ozbiljnom.

 

U sustini, imam informaciju da je prva sezona dobra i sve sto pitam jeste da li je i druga nastavila tako.

 

Napomenuo sam da sam odgledao slucajno samo jednu epizodu, ali vrlo dobro znam koliko to nista ne mora da znaci.

 

Pa glup ti je komentar na random epizodu odgledanu bez konteksta. Kao da odgledas 5 minuta Kuma kad krene pucnjava na Don Korleonea  i pustis komentar da je film neko sranje gde se mafijasi upucavaju medjusobno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...