Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Odgledao sam prve 4 epizode S01 i meni malo dosadno....
Ajde recite mi da ide na boljeemoji58.png
@Poludziber
To za znanje engleskog među italijanima meni žena (koja je studirala italijanski) stalno "zvoca" rečima:
Ljudi imaju percepciju da italijani pričaju engleski kao amerikanci poreklom iz italije. Ništa nije dalje od istine!



....shiit has hit the fan.

 

Ne mozes to ljudima ni ovde da objasnis. Jednostavno smeta kad je previse neubedljivo. Kao ovi cetnici s Harisonom Fordom.

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Poludziber said:

 

Ne mozes to ljudima ni ovde da objasnis. Jednostavno smeta kad je previse neubedljivo. Kao ovi cetnici s Harisonom Fordom.

 

 

 

Mislim da odgledam seriju 1000 puta da mi na kraj pameti ne bi palo na pamet da se zapitam kako i zašto neko priča dobro Engleski i da mi to toliko "smeta". 

 

Aj da priča Kineski, ili Latinski, ali Engleski...

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

 

Meni je izgled sasvim ok, a 2, 3 soma e kontam da nije baš jeftino.

 

Mada, sve što znam o cenama prostitutki je 50e kod Makija, i to ne na sopstvenom iskustvu, tako da možda ja grešim. :)

Jel moze da se ovo splituje? :D

Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

Ona nije neka seljančica već je očigledno skupa prostitutka a još bitnije i dobar prevarant koja je pravu priliku dobro primetila i dobro unovčila. 

Dobro, ako ćemo iskreno, bolja je prostitutka nego prevarant. Mislim, pa koliko je teško zajebati Albija :D

 

edi: priča se po internetima da u sezonu tri dalje idu Albi i Porša. 

Edited by Spirit
Link to comment
6 hours ago, Poludziber said:

 

U seriju se jesu dobro uklopile ali autenticnost 2 lokalne prostitutke na Siciliji koje pricaju ovakav engleski je pravi WTF, kao kad bi snimali seriju u Srbiji i na neki amricki lik na proputovanju svrati u neki Donji Pickovac kraj Surdulice i naleti na dvojicu lokalnih matoraca sa flajkom koji pricaju isti engleski kao ove 2 ribe. Taj detalj mi je najvise parao oci i usi. Ostatak je sve za desetku.

Pa lepo je objasnila Luča da je to zato što godininama radi u hospitality industriji. :lolol:

Link to comment
34 minutes ago, Spirit said:

Dobro, ako ćemo iskreno, bolja je prostitutka nego prevarant. Mislim, pa koliko je teško zajebati Albija :D

 

edi: priča se po internetima da u sezonu tri dalje idu Albi i Porša. 

Wishful thinking. Verujem da će da vrate nekog iz prve.

Link to comment

Odgledao prvu sezonu i onako... Tresla se gora rodio se miš. Mnogo toga oni tu samo okrznu a na kraju kad sve sabereš dobiješ seriju o manjim neprijatnostima koje su bogati idioti imali na letovanju u ekskluzivnom hotelu na Havajima. 

 

Na pola prve epizode druge sezone zaspao... Teško da ću da nastavim sa gledanjem

Link to comment
On 14.12.2022. at 18:53, bags said:

 

Meni su one jedan od retkih losih castinga. Razumem da nisu hteli neke high quality upper class bicarke i da su hteli lokalne cure ali ovde dve su vizuelno promasaj...

 

Ja sam ocekivao kad je Albie otisao prvi put u krevet da ce se ispostaviti da je ova Lucia shemale... Ima nekako bas grube crte lica...

 

Ja sam klub Isabella, pa onda Daphne.

 

kako promasaj? klinke su prave lokalne slatke djevojcure koje covjek ne moze da mrzi ni da zeznu deset naivnih albija. 

 

 

 

  • +1 7
Link to comment
Odgledao prvu sezonu i onako... Tresla se gora rodio se miš. Mnogo toga oni tu samo okrznu a na kraju kad sve sabereš dobiješ seriju o manjim neprijatnostima koje su bogati idioti imali na letovanju u ekskluzivnom hotelu na Havajima. 
 
Na pola prve epizode druge sezone zaspao... Teško da ću da nastavim sa gledanjem

Sve potpisujem, ja sam odgledao i S02 i zabavnije je malo, ali na nivou anegdota...



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Prva sezona mi se uopšte ne sviđa, dok je druga hedonističko uživanje na Siciliji. Tamo neki zločin je samo usputna distrakcija. Cela sezona bez problema može da bude korišćena kao promotivna kampanja "Provedite  leto 2023. na Siciliji".

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...