Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

- snimićemo i mi belog lotusa, samo će se zvati beli božur. ti ćeš biti mladi naslednik hotela u bogutovačkoj banji. bule goncić će ti biti ćale, da znaš samo, tu se gurao onaj kreten lepomir al ko ga jebe, a lidija vukićević će ti biti keva. režiraće debeli, zvaću odmah lučića budžet neće biti problem. ma ima da grmi

Čitam Mićkovim glasom:D

  • Haha 1
Link to comment
13 hours ago, Leia said:


Ja sam zapanjena da se u seriji jednog kanala na pravoj strani istorije u ovom istorijskom trenutku uopšte pojavljuje Rus kao neki yoga wellness polu-zgodan frajer


ja sam zapanjen cinjenicom da istinski patriota moze prihvatiti ulogu u seriji kanala na pravoj strani istorije.

 

 

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

ja sam zapanjen cinjenicom da istinski patriota moze prihvatiti ulogu u seriji kanala na pravoj strani istorije.


Obrnuli ste stvar za 180 stepeni. Nije USA već je Rusija ta koja je na pravoj strani istorije, a Biković je ne samo popularan u Rusiji već i dobitnik nekog njihovog ordena.

 

Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG-8566.jpg

 

 

 

ovo je restoran puskin u moskvi

 

sada mozete nastaviti sa svih strana istorije

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Лана је моја колегиница са факса. Нисам имао неко високо мишљење о њој тада, али читао сам "Зеца" који је сасвим пристојна књига и ево богами ме с овим одушевила сад. Капа доле.

 

Zec je odlicna knjiga, a Lana je jedna od pametnijih sagovornika koje sam skoro gledao na TV (kod Galeba i kod Kesica, npr). Ali u ovim politickim vodama nekako je suvise sklona binarnom tolkinovskom nastupu - jedna strana je dobra, druga je zla i nema price. Nije ona takva samo po palestinskom pitanju, nego i kada komentarise npr. Spaniju (bila je neka izjava gde ona ono sto Kataloniji radi vlast u Madridu ona naziva fasizmom). 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

meni je zapravo najgotivniji taj momenat apsurda, da je lik u stvari hteo da proda bulju amerima i u jednom momentu čak i uspeo

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

Meni je ovo omiljena Bikovićeva uloga

 

 

Na vreme nas je upozoravao, ali smo bili suviše slepi...

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Kampokei said:

 

Zec je odlicna knjiga, a Lana je jedna od pametnijih sagovornika koje sam skoro gledao na TV (kod Galeba i kod Kesica, npr). Ali u ovim politickim vodama nekako je suvise sklona binarnom tolkinovskom nastupu - jedna strana je dobra, druga je zla i nema price. Nije ona takva samo po palestinskom pitanju, nego i kada komentarise npr. Spaniju (bila je neka izjava gde ona ono sto Kataloniji radi vlast u Madridu ona naziva fasizmom). 

Da, vidi se to i u ovom intervjuu koji je dala Novoj, napljuvala Nemce kako su izvorno antisemiti ali se kriju, kako oduvek gledaju balkanoide sa visine i sl. Mislim cak i da je tacno za veliki ili cak vecinski deo populacije, ne mozes tako siroko da zahvatas. No svejedno mi deluje da joj je srce na pravom mestu.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, banecare1 said:

 

ovo je restoran puskin u moskvi

 

sada mozete nastaviti sa svih strana istorije

pa nije bilo za očekivati da su kod ćiprijanija u ny

Link to comment
2 hours ago, fikret selimbašić said:


Obrnuli ste stvar za 180 stepeni. Nije USA već je Rusija ta koja je na pravoj strani istorije, a Biković je ne samo popularan u Rusiji već i dobitnik nekog njihovog ordena.

 


Ni Caligula ne bi bolje objasnio! :lolol:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

meni je zapravo najgotivniji taj momenat apsurda, da je lik u stvari hteo da proda bulju amerima i u jednom momentu čak i uspeo

upravo.

 

znas kad bi shon penn isao kod putina po ulogu? nikad!

Link to comment
48 minutes ago, Shan Jan said:

Da, vidi se to i u ovom intervjuu koji je dala Novoj, napljuvala Nemce kako su izvorno antisemiti ali se kriju, kako oduvek gledaju balkanoide sa visine i sl. Mislim cak i da je tacno za veliki ili cak vecinski deo populacije, ne mozes tako siroko da zahvatas. No svejedno mi deluje da joj je srce na pravom mestu.

 

To im je u genima :fantom:

Link to comment

sada je nekako jasno da je sva ta priča sa nemačkom katarzom teška formalnost i priča nastala silom prilika

mene je iskreno šokirao taj stav da su oni (nemci) kao sad zaštitnici jevreja za vjeki vjekova

to je u svojim temeljima pogrešno, kao sad štitimo jevreje, ali gazimo neke druge niže rase

ako je već trebalo da budu zaštitnici nekoga, onda je to morao biti čovek, generalno

ovako, kao ono, sjaši kurta da uzjaše murta, užas

 

svaka čast Jani

 

Biković je glumčić, imaće dovoljno uloga ovde i kod Putka, za bolje i nije

s tim da ni u majčici Rusiji, on neće dobiti ulogu kod vrunskog režisera, oće da ide u svemir, to ne sporim

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...