Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

1 minute ago, Shan Jan said:

Ja uopste ne verujem da je on licemer, naprotiv, mislim da je on iskreno zaljubljen u majcicu Rusiju, samo isuvise tupoglav da shvati kakve gluposti prica.

 

Video uzivo Stoju, razocarao se :cry:

 

Edit: ovo kencelovanje Bikovica nije just a business, tj. ne bi trebalo da ga prihvatimo kao nesto normalno. Nije nesto manje nemoralno ako ga radis iskljucivo zbog para a ne zbog mrznje.

Ma licemer mozda nije prava rec. Smarac je u smislu da hoce da ga vole svi (Nolo medj glumcima) al ce zato svakako da se izjasnjava i pokazuje ljubav ka Rusiji ne prihvatajuci politicki trenutak, a takodje pokusavajuci da ‘objasni’ svima kako ne razumeju oni tu situaciju. A i ne gnusa se projekata koje finansira budzet RF, ko sto i ovde vrlo rado prihvata slicna sredstva. Glumac establishmenta, sisa. A nije ni 40 napunio. :)
Rekoh, snaci ce se on, samo mu nije bas povezana sa stvarnoscu ta mantra ja umetnik - vi planski protiv mene.

Ipak se on malo visocije popeo na taj ruski voz, radar ga registrovao i sad ce da ga sabotiraju zbog ko zna cije agende. 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

morace shumar da nas rastera.

 

predlazem lokaciju pod nazivom brown lotus :hihi:

 

Yam Yam ili možda Shanghai Sally

 

p.s. prilažem i mrdalicu

1cgyj2.gif

 

 

  • Haha 5
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

Yam Yam ili možda Shanghai Sally

 

p.s. prilažem i mrdalicu

1cgyj2.gif

 

 

uvazeni omiljeni cijenim shto poznajete reference :hail: :hihi:

 

 

ed. ovi shto ce da rivizituju marksa, samo napred momci, potreban nam je svaki momak :D

Edited by gospa buba
Link to comment

S jedne strane ne mogu da opravdam tako jadan postupak a sa druge strane ako to sruši Putina onda neka, jebeš Bikovića :fantom:

  • Haha 8
Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

 

Upravo o tome pričam, o takvim propustima. Mislim, ne znamo tačno kako je došao do te uloge, ali je realna situacija da neko nije ozbiljnije guglao dotičnog.

Neko je možda samo hteo da se omrsi 

Gene Simmons Flirt GIF by TrueReal

  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, svashtabezneshto said:

lana je prvo kenselovala svoju izdavačku kuću, pa su krenuli kenseli nje, pa im je ona održala čas i beskrajno joj hvala

 

 

Лана је моја колегиница са факса. Нисам имао неко високо мишљење о њој тада, али читао сам "Зеца" који је сасвим пристојна књига и ево богами ме с овим одушевила сад. Капа доле.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

 

jao ovo sam imao na lageru, pa sam zakljucio da nikad necu gledati pa obrisao. sta sam propustio?

Baš ništa. Svi koji su radili na filmu imaju bolje radove. Stoja prva.

Link to comment
3 minutes ago, askeladden said:

Nisam gledao seriju a Bikovica slabo nesto znam

Serija je između ostalog bavi cancel kulturom

Vidi ironije 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...