May 17May 17 Ima nešto slično kod Vonneguta, mada se ne sećam koja knjiga. Mislim da je Breakfast of Champions Edited May 17May 17 by Venom
June 1Jun 1 Kod mene u firmi atmosfera 0 bodova celo jutro. Dosta ljudi izgleda nije dobilo match sa inflacijom, neki su dobili 2%, neki 4%, ali izgleda najveci broj 0. Nemoguce je razumeti koju su logiku koristili. Za sada i 2 rage quita ali na srecu za sve ukljucene bez neke namerne stete.
June 1Jun 1 3 minutes ago, bags said:Kod mene u firmi atmosfera 0 bodova celo jutro. Dosta ljudi izgleda nije dobilo match sa inflacijom, neki su dobili 2%, neki 4%, ali izgleda najveci broj 0. Nemoguce je razumeti koju su logiku koristili. Za sada i 2 rage quita ali na srecu za sve ukljucene bez neke namerne stete.Pre 15 godina u Mikroelektronici posle izbacenog novog development boarda, Nebojsa Matic je obecao svima povisice, na dan kad je legla plata na svakom monitoru se mogao videti digitron, ljudi su racunali povisice i niko nije mogoa da razume njegovu logiku, ali na kraju price niko nije bio zadovoljan.
June 1Jun 1 46 minutes ago, bags said:Kod mene u firmi atmosfera 0 bodova celo jutro. Dosta ljudi izgleda nije dobilo match sa inflacijom, neki su dobili 2%, neki 4%, ali izgleda najveci broj 0. Nemoguce je razumeti koju su logiku koristili. Za sada i 2 rage quita ali na srecu za sve ukljucene bez neke namerne stete.Kad i u vašem komunizmu nema više garantovanih povišica.. ode sve u q
June 1Jun 1 Odradio neki projekat prošle godine, solidno jednostavan web servis, jedan admin user i do 1000 korisnika, lagana priča. U međuvremenu me cimali za neke sitne dorade tu i tamo, par bagova pokripili, sve pet.Prošli petak stižu tri polupanična maila od admina, ne radi to i to, ne vide se neka polja, layout se pojebao, imam klijente, ne mogu da radim...jel možemo molim vas da vratimo sve kako je bilo ranije, nije bilo potrebe za izmenama itd. Ja odgovaram da nismo ništa menjali više od dva meseca, da je ovo neki bug i da ću pogledati o čemu se radi.Minut kasnije stiže mail od (uslovno rečeno) project managera, inače čovek koji je digital marketing specialist, copywriter, sales person, dakle daleko od programera: "stand down lads, I made some changes, tweaking"Ja uđem na server, pogledam GIT status, tamo ratna zona ugande, stotine fajlova izmenjeno, hrpe novih, ko zna čega i ko zna čemu, nisam hteo da gubim vreme da istražujem.Još malo su se ova dvojica prčkali preko mailova, posle mi se čini da su me isključili iz prepiske.Ja:
June 1Jun 1 5 minutes ago, Sammael said:Menja na produkciji direktno?Mislim da kloduje lokalno i da FTPom prebacuje fajlove gore. Haos
June 1Jun 1 Just now, goofs said:Mislim da kloduje lokalno i da FTPom prebacuje fajlove gore. Haos Eto primara šta se desi kad neko ko je debil nestručan se dohvati AI, i kaež, pa šta je to teško, samo mu kažeš i on sve sam uradi, ti programeri, šat koji kurac ih plaćamo toliko, to može svako...
June 1Jun 1 Ne znam šta vas čudi, jedini način da se proveri da li je to moguće ili nije je da se isproba. Da nije moguće je jedan od dva potencijalna odgovora. Moglo je da se desi i da radi. Malo verovatno, ali moguće. Možda dogodine.
June 1Jun 1 8 minutes ago, Venom said:Ne znam šta vas čudi, jedini način da se proveri da li je to moguće ili nije je da se isproba. Da nije moguće je jedan od dva potencijalna odgovora. Moglo je da se desi i da radi. Malo verovatno, ali moguće.Možda dogodine.Dogodine u sa klaudom il na njemu
Create an account or sign in to comment