Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Stanje u IT sektoru

Featured Replies

Ima nešto slično kod Vonneguta, mada se ne sećam koja knjiga. Mislim da je Breakfast of Champions

https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-43

Edited by Venom

  • Replies 4.4k
  • Views 369.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Da citiram sebe s FB, pre par dana okačih:   1. Pojavi se trend koji apsolutno niko ne razume ali svi misle da će na tome zaraditi hiljadu milijardi ("web 2.0" -> "web 3.0/blockchain/cryp

  • Opcija 1 : trenutni tim, super harmonican i uhodan dobar roadmap za naredne 2 god, zanimljive i raznovrsne tehnologije odlican Product Owner Mane: nova sefica, sposobna ali izuzetno namazana i miko

  • Od danas zvanicno jobless, nisam nista jos jurio jer sam sa drugarima u procesu pravljena firme I akvizicije projekata, pozelite nam srecu. 

Posted Images

image.png

  • 2 weeks later...

Kod mene u firmi atmosfera 0 bodova celo jutro. Dosta ljudi izgleda nije dobilo match sa inflacijom, neki su dobili 2%, neki 4%, ali izgleda najveci broj 0. Nemoguce je razumeti koju su logiku koristili. Za sada i 2 rage quita ali na srecu za sve ukljucene bez neke namerne stete.

3 minutes ago, bags said:

Kod mene u firmi atmosfera 0 bodova celo jutro. Dosta ljudi izgleda nije dobilo match sa inflacijom, neki su dobili 2%, neki 4%, ali izgleda najveci broj 0. Nemoguce je razumeti koju su logiku koristili. Za sada i 2 rage quita ali na srecu za sve ukljucene bez neke namerne stete.

Pre 15 godina u Mikroelektronici posle izbacenog novog development boarda, Nebojsa Matic je obecao svima povisice, na dan kad je legla plata na svakom monitoru se mogao videti digitron, ljudi su racunali povisice i niko nije mogoa da razume njegovu logiku, ali na kraju price niko nije bio zadovoljan. lolol

46 minutes ago, bags said:

Kod mene u firmi atmosfera 0 bodova celo jutro. Dosta ljudi izgleda nije dobilo match sa inflacijom, neki su dobili 2%, neki 4%, ali izgleda najveci broj 0. Nemoguce je razumeti koju su logiku koristili. Za sada i 2 rage quita ali na srecu za sve ukljucene bez neke namerne stete.

Kad i u vašem komunizmu nema više garantovanih povišica.. ode sve u q

Odradio neki projekat prošle godine, solidno jednostavan web servis, jedan admin user i do 1000 korisnika, lagana priča. U međuvremenu me cimali za neke sitne dorade tu i tamo, par bagova pokripili, sve pet.

Prošli petak stižu tri polupanična maila od admina, ne radi to i to, ne vide se neka polja, layout se pojebao, imam klijente, ne mogu da radim...jel možemo molim vas da vratimo sve kako je bilo ranije, nije bilo potrebe za izmenama itd.

Ja odgovaram da nismo ništa menjali više od dva meseca, da je ovo neki bug i da ću pogledati o čemu se radi.

Minut kasnije stiže mail od (uslovno rečeno) project managera, inače čovek koji je digital marketing specialist, copywriter, sales person, dakle daleko od programera: "stand down lads, I made some changes, tweaking"

Ja uđem na server, pogledam GIT status, tamo ratna zona ugande, stotine fajlova izmenjeno, hrpe novih, ko zna čega i ko zna čemu, nisam hteo da gubim vreme da istražujem.

Još malo su se ova dvojica prčkali preko mailova, posle mi se čini da su me isključili iz prepiske.

Ja:

Will Ferrell Anchorman GIF by AOK

Menja na produkciji direktno?

Hteo covek da proba kako AI sljaka, pa se igrao malo D

5 minutes ago, Sammael said:

Menja na produkciji direktno?

Mislim da kloduje lokalno i da FTPom prebacuje fajlove gore. Haos D

Just now, goofs said:

Mislim da kloduje lokalno i da FTPom prebacuje fajlove gore. Haos D

Eto primara šta se desi kad neko ko je debil nestručan se dohvati AI, i kaež, pa šta je to teško, samo mu kažeš i on sve sam uradi, ti programeri, šat koji kurac ih plaćamo toliko, to može svako... fantom

VNc42u4.gif

lolol

Vajb coding u praksi

Svetu se ne moze ugoditi, covek pokazao inicijativu a vi tako. covid19

Ne znam šta vas čudi, jedini način da se proveri da li je to moguće ili nije je da se isproba. Da nije moguće je jedan od dva potencijalna odgovora. Moglo je da se desi i da radi. Malo verovatno, ali moguće.

Možda dogodine.

8 minutes ago, Venom said:

Ne znam šta vas čudi, jedini način da se proveri da li je to moguće ili nije je da se isproba. Da nije moguće je jedan od dva potencijalna odgovora. Moglo je da se desi i da radi. Malo verovatno, ali moguće.

Možda dogodine.

Dogodine u sa klaudom il na njemu

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.