Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, pbg12345 said:

 

jel se secate njegovog debija u valjevu? :D 

radonine "minijature"

 

Ubacio ga je na 10 sekundi do kraja meca. Tako nesto...

  • +1 1
Link to comment

Za mene je brat Dži Henderson najbolji, to je naravno subjektivno.:D

Nasi su igraci i Duskov strucni stab svakako zasluzili cestitke za ovu sezonu. Lijepo je ipak imati u timu kulturne momke i  strucni koji su se po svemu izdigli iznad ove septicke zvane finale plej ofa aba lige. Za titulu je trebalo da Ćoki ne jede govna ljetos i da je Kalina ostao, a mogao je.

Link to comment

subjektivno Markus brat navareni i njegovo ludilo, poslije toga je bilo dobrih sezona ali meni to nije bilo to. Ova sezona, svaka čast objema ekipama, trenerima i igračima koji su zaista vrhunski, ovo SNS divljanje me zaista ne radi. 

  • +1 1
Link to comment

Pričali su mnogi po podkastima da razni igrači po Evropi imaju klauzulu u ugovoru vezanu za Ivanovića. Ako ovaj preuzme ekipu, oni imaju pravo na to i to. Rakac gotivio takav fazon treninga, Čiča recimo suprotno:

 

 

 

Link to comment

Što se Kampaca tiče, plejmejker koga bih najviše voleo u svojoj ekipi, od svih igrača na toj poziciji u Evropi.

 

U Zvezdi je par puta iskakao iz svoje zone komfora, verovatno je morao zbog padova u formi ostalih spoljnih igrača, ali kada je sveden na ono što najbolje radi, idealan igrač.

Edited by Milošica
Link to comment
41 minutes ago, James Marshall said:

subjektivno Markus brat navareni i njegovo ludilo, poslije toga je bilo dobrih sezona ali meni to nije bilo to. Ova sezona, svaka čast objema ekipama, trenerima i igračima koji su zaista vrhunski, ovo SNS divljanje me zaista ne radi. 

 

No photo description available.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, James Marshall said:

subjektivno Markus brat navareni i njegovo ludilo, poslije toga je bilo dobrih sezona ali meni to nije bilo to. Ova sezona, svaka čast objema ekipama, trenerima i igračima koji su zaista vrhunski, ovo SNS divljanje me zaista ne radi. 

Smetnuh totalno Markusa, on je uz Džija rame uz rame, sto bi se reklo hed do heda.:D

Link to comment
44 minutes ago, James Marshall said:

Ova sezona, svaka čast objema ekipama, trenerima i igračima koji su zaista vrhunski, ovo SNS divljanje me zaista ne radi. 

 

Isto i kod mene. Ovi rezulati u ABA i Evroligi su lepi jedino zato što nerviraju cigane, ali sve ostalo u vezi sa ovom sezonom je meni gadno. Niti se radi na budućnosti kluba u igračkom smislu, niti su finansije utemeljene u realnom poslovanju, kurcu sve to zajedno ne valja.

 

 

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

jednog znamo, ko je drugi?

 

Ko je prvi koga znamo?

 

Mitrović još nije potpisao, a imao je i teške povrede kroz karijeru pa mi on "sumnjiv"

 

Ionako pravimo nov tim skroz, dovešće igrače kojima prija takav pristup. Al jbg sigurno bi imali bolje igrače sa popularnijim trenerom 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Ko je prvi koga znamo?

 

Mitrović još nije potpisao, a imao je i teške povrede kroz karijeru pa mi on "sumnjiv"

 

Ionako pravimo nov tim skroz, dovešće igrače kojima prija takav pristup. Al jbg sigurno bi imali bolje igrače sa popularnijim trenerom 

Ljudi znaju za koga je smajli u kotežu navijao. Daj im dva telefonska poziva i da vidiš

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...