Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, smooth.Op said:

Naknadna pamet. Da je Petrušev pogodio otvorenu trojku pitanje je šta bi bilo.
Imao si u četvrtoj utakmici situaciju gde je Lazarević pogodio trojku, a Panter promašio u kontri za -2.

Bentil se gubi u odbrani jako. Mitrović sa pet faulova je najviše nedostajao tu. Petrušev sa njim u paru dominira. Bez njega meeh.

 

Petrušev se toliko sasrao da je bilo jasno svakome u hali da će pre Lazarević nešto da nabode nego on. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Petrušev se toliko sasrao da je bilo jasno svakome u hali da će pre Lazarević nešto da nabode nego on. 

 

Ali zato Petrusev navodno ide u NBA, tacnije u Filadelfiju... Ne znam samo cemu, da mase peskirima?

  • +1 1
Link to comment

prvo je bio vildoza najveci madjionicar koji je ikada igrao na ovim prostorima, sad kampaco najbolji igrac koji je igrao posle rata. mozda posle pocetka rata u ukrajini. 

  • +1 2
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

prvo je bio vildoza najveci madjionicar koji je ikada igrao na ovim prostorima, sad kampaco najbolji igrac koji je igrao posle rata. mozda posle pocetka rata u ukrajini. 

 

Moguce, samo ja to nisam nikad rekao. Sto se tice drugog, oprosti sto sam te uznemirio.

Link to comment

vidim 1 forumsku tendenciju da je mongolija nova crnokosa :fantom:

nema drugog objasnjenja nego da bole mongolske 3 na 3x3 

 

 

inace, kampaco, na stranu kakav igrac bio, je jedan od jacih pucnejva u sopstvenu nogu u profi kosarci poslednjih decenija

bukvalno je nacrtano bilo da ce se ovako rezultatski zavrsti po zvezdu

neki mudriji medju nama su to jasno i najavili :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment

Pa ne pricam. Moje misljenje je takvo, doduse ovo "bez dileme" je nepotrebno. Mnogo se bolje razumes u kosarku od mene, ne bih se nikad usudio da ti protivurecim. 

 

A, tu je i ovaj opasni i jako zajebani komsija. Nisam ga odmah prepoznao, u postu ima samoglasnika, a nema pohvala Ostoji

 

Edit: izuzimajuci svinjarije zbog kojih nije mogao da igra utakmice, kako je dolazak Kampaca pucanj u sopstvenu nogu, aman?

Edited by pantelia
Link to comment
42 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

nisi me uznemirio samo pricas kao da je ovo mongolska liga. 

Ko je po tebi bio bolji u trenutku u kom je igrao u Srbiji nakon raspada SFRJ? Ovo pre toga mi je već previše daleka prošlost. Nije da imam neko ubeđenje, stvarno me zanima. Ne znam recimo da li su Sale&Saša u Partizanu bili bolji od sadašnjeg Kampaca. Ili eventualno Sale O. ili možda Rakočević kad se vratio u Zvezdu.

Edited by Heaviside
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Ko je po tebi bio bolji u trenutku u kom je igrao u Srbiji nakon raspada SFRJ? Ovo pre toga mi je već previše daleka prošlost. Nije da imam neko ubeđenje, stvarno me zanima. Ne znam recimo da li su Sale&Saša u Partizanu bili bolji od sadašnjeg Kampaca. Ili eventualno Sale O. ili možda Rakočević kad se vratio u Zvezdu.

 

aha, mislis na trenutak u kome su igrali, a ne na karijeru. danilovic i djordjevic svakako. mozemo da otvorimo novu temu, zanimiljivo je, samo sto je bolje racunati period od kada su ovde stranci poceli da dolaze, mozda samo od 2000.  

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Ko je po tebi bio bolji u trenutku u kom je igrao u Srbiji nakon raspada SFRJ? Ovo pre toga mi je već previše daleka prošlost. Nije da imam neko ubeđenje, stvarno me zanima. Ne znam recimo da li su Sale&Saša u Partizanu bili bolji od sadašnjeg Kampaca. Ili eventualno Sale O. ili možda Rakočević kad se vratio u Zvezdu.

Sigurno su PSD i Ćelavi bili bolji igrači u odnosu na Kampaca, ne može da se poredi.

Doduše, to je timski u tom momentu.

Teško je porediti individualni kvalitet van ekipe i datog momenta.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...