Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Apsolutna neistina da "svi zvezdaši podržavaju Čovića"  na ovom forumu a ni šire. Veoma kritičkih upisa ima o njegovom radu na mestu predsednika UO KKCzv. Jedan od prmera je i sam forumaš Laki koji je imao izvesnih problema sa N.Č. zbog svojih stavova, klipova, zahteva. Niko nije davao bezrezervnu podršku Nebojši za ta delovanja, blamantna i brzopotezna saopštenja ili bar većina nije.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, simple red white said:

Apsolutna neistina da "svi zvezdaši podržavaju Čovića

Voleo bih da vidim gde sam to napisao (ako se obraćaš meni). 

Edited by garmonbozia
Link to comment

Ja ne znam kakva je publika na utakmicama KKP, ali moje iskustvo (doduse samo od ove godine) sa publikom koja je iza jednog od koseva je jezivo. To je konstantno jebanje svega zivog i mrtvog, svakome. Sudije kad izadju, odmah dobiju gomilu srednjih prstiju i FAKJUREFERI! A utakmica jos nije pocela.

 

Mozda sam i ovde pisao, protiv Barse smo vodili 6-7 razlike par minuta pred kraj, Higins treba da izvede aut iz coska ispod Zvezdinog kosa. Neka 3 morona vicu Kori, Kori! On se okrene da bi video njih trojicu kako mu pokazuju prstice uz neizbezno fakju. On se nasmejao u stilu kakvi retardi i odmahnuo rukom. Reakcija celog tog dela publike na Higinsovo mlacenje rukom je bila blago receno zapanjujuca. Podivljali su, urlali su i psovali mu sve do osmog kolena, redari su ih drzali da ne ulete na teren.

 

Isti taj napad, lopta je dosla do Higinsa koji je dao trojku (i cutke se vratio nazad). To je bio pocetak Barsinog vracanja koje je zavrseno Miroticevom trojkom iz auta. 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, pantelia said:

Mozda sam i ovde pisao, protiv Barse smo vodili 6-7 razlike par minuta pred kraj, Higins treba da izvede aut iz coska ispod Zvezdinog kosa. Neka 3 morona vicu Kori, Kori! On se okrene da bi video njih trojicu kako mu pokazuju prstice uz neizbezno fakju. On se nasmejao u stilu kakvi retardi i odmahnuo rukom. Reakcija celog tog dela publike na Higinsovo mlacenje rukom je bila blago receno zapanjujuca. Podivljali su, urlali su i psovali mu sve do osmog kolena, redari su ih drzali da ne ulete na teren.

 

Isti klinac i na KKP utakmicama, barem oko mene. Sa dodatkom da je iza mene bio jedan retard koji je cele sezone jebao majku Papapetruu. Svaki sekund u igri. 

Edited by garmonbozia
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Ja ne znam kakva je publika na utakmicama KKP, ali moje iskustvo (doduse samo od ove godine) sa publikom koja je iza jednog od koseva je jezivo. To je konstantno jebanje svega zivog i mrtvog, svakome. Sudije kad izadju, odmah dobiju gomilu srednjih prstiju i FAKJUREFERI! A utakmica jos nije pocela.

 

Mozda sam i ovde pisao, protiv Barse smo vodili 6-7 razlike par minuta pred kraj, Higins treba da izvede aut iz coska ispod Zvezdinog kosa. Neka 3 morona vicu Kori, Kori! On se okrene da bi video njih trojicu kako mu pokazuju prstice uz neizbezno fakju. On se nasmejao u stilu kakvi retardi i odmahnuo rukom. Reakcija celog tog dela publike na Higinsovo mlacenje rukom je bila blago receno zapanjujuca. Podivljali su, urlali su i psovali mu sve do osmog kolena, redari su ih drzali da ne ulete na teren.

 

Isti taj napad, lopta je dosla do Higinsa koji je dao trojku (i cutke se vratio nazad). To je bio pocetak Barsinog vracanja koje je zavrseno Miroticevom trojkom iz auta. 

Ove godine je bilo mozda i najkancerogenije na tribinama do sad.

Link to comment
Just now, Arthur Kirkland said:

Ove godine je bilo mozda i najkancerogenije na tribinama do sad.

ni blizu kao prošle godine, nebo i zemlja

 

a bio sam na utakmicama obe sezone( prošle i na jednoj zvezdinoj utakmici)

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

ni blizu kao prošle godine, nebo i zemlja

 

a bio sam na utakmicama obe sezone( prošle i na jednoj zvezdinoj utakmici)

Vise sam mislio na atmosferu na zvezdinim tekmama cele godine , na EL. Posto je Pantelija taj deo spomenuo

Link to comment
4 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Vise sam mislio na atmosferu na zvezdinim tekmama cele godine , na EL. Posto je Pantelija taj deo spomenuo

ok

 

taj deo nisam bio u mogućnosti da ispratim

 

ovo što sam gledao na tv je bilo šareno, protiv atraktivnih protivnika žestoko, protiv albi tjah

Link to comment
23 hours ago, garmonbozia said:

 

Isti klinac i na KKP utakmicama, barem oko mene. Sa dodatkom da je iza mene bio jedan retard koji je cele sezone jebao majku Papapetruu. Svaki sekund u igri. 

 

Ovi su nekako preskocili taj autosovinisticki deo, fokus mrznje im je u kompletu bio uperen na sudije i protivnicke igrace.

Link to comment

Ja sam poslednju utakmicu gledao u Areni 2019. Šta se ispolivalo žuči po Lorencu Braunu, doduše i po FČ3, ali mrtva trka.

 

Posle sam gledao i Jokića i Janisa i protriv Turske u Pioniru. Tu je Guduri sve po spisku.

Edited by kralj
Link to comment

Meni jedan od jačih momenata kkp - mzt, u areni možda 5000 ljudi. Na nivou 400 lik iz prvog reda na tipa +30 ustaje i psuje sudiju. Deda par mesta od mene mu vikne "alo majmune sedi dole" 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Cestitke Zvezdi na 2 trofeja u otpisanoj sezoni i na tome sto su ucinili da borba sa Partizanom bude ravnopravna iako sklapanje oba tima nije bilo ravnopravno. 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...