Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Sumnjam da je vest istinita, a i da jeste tesko mi je da poverujem da je to uradio neko od domacih igraca. 

Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Sumnjam da je vest istinita, a i da jeste tesko mi je da poverujem da je to uradio neko od domacih igraca. 

 

Evo sad vidim, piše u vesti da su domaći. 

Link to comment
5 hours ago, pantelia said:


Ako ništa trebalo bi bar da je

najskuplji (kada je u pitanju sezonska plata, po odigranom meču eventualno Divac može da ga zajebe iako i tu Facu kida)…

 

Ili komšiluk ipak ima skuplji ugovor ove sezone? :unsure:

Edited by ducca
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

🚩🚩🚩

 

 

kada bi kojim slučajem kkp & fkp vezao dve titule žvalava spodoba bi pala sa vlasti, oprostili bi mu njegovi i kosovo i ribnikar i sankcije putinu i potopljenu i pokradenu zemlju ali im nju ne diraj

 

oni ga drže na vlasti

 

 

 

 

treba biti izuzetno glup pa misliti da za vucica ne glasaju i navijaci partizana, u podjednakom procentu kao i zvezdini.

  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, nenad said:

 

treba biti izuzetno glup pa misliti da za vucica ne glasaju i navijaci partizana, u podjednakom procentu kao i zvezdini.

da ali prvih ima 56, a drugih 35

 

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da ali prvih ima 56, a drugih 35

 

 

ok, znaci slazemo se da je ono sto si gore napisao nebuloza. 

da ne ulazimo u to koliko je jadno i pokvareno.

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
4 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Za mene je brat Dži Henderson najbolji, to je naravno subjektivno.:D

Nasi su igraci i Duskov strucni stab svakako zasluzili cestitke za ovu sezonu. Lijepo je ipak imati u timu kulturne momke i  strucni koji su se po svemu izdigli iznad ove septicke zvane finale plej ofa aba lige. Za titulu je trebalo da Ćoki ne jede govna ljetos i da je Kalina ostao, a mogao je.

 

Dzi uzme od Hemofarma sluzbenu Skodu  da ode iz Vrsca do Bg na jedan dan..

 

Vrati auto i zaboravi paket vuje unutra. 

 

Da li je njega neko ikada testirao na nesto..kako je on to prolazio..Boga pitaj. Moj brat se druzio sa njegovim bratom koga je ovaj doveo u Srbiju..kaze, kod njih zidovi upili miris dzidze.

  • +1 1
Link to comment

dobro, vaš dulo jest poznat po surovim treninzima i kao trener kom može da se dogodi da potroši igrača.

opet kapiram da niste mogli bolju opciju da ubodete i da treba svim silama da se iscimate da vam ostasne.

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Dzi uzme od Hemofarma sluzbenu Skodu  da ode iz Vrsca do Bg na jedan dan..

 

Vrati auto i zaboravi paket vuje unutra. 

 

Da li je njega neko ikada testirao na nesto..kako je on to prolazio..Boga pitaj. Moj brat se druzio sa njegovim bratom koga je ovaj doveo u Srbiju..kaze, kod njih zidovi upili miris dzidze.


Je l' se on bese prejeo u Meku pa se ispovracao po sebi ispod dresa da se ne vidi? 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...