Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

sinoć je u Areni dočekan sa masom telefona na kojima su radile policijski blinker aplikacije :D

 

edit:

 

giphy.gif

Edited by copkillah
  • +1 1
Link to comment

Lako je vama sada da likujete kada je tata Vucko slupao milione u vas klub i doneo vam titulu nakon dugog posta:happy:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Lako je vama sada da likujete kada je tata Vucko slupao milione u vas klub i doneo vam titulu nakon dugog posta:happy:

 

ma da, ne bi oni videli titulu da je bar slican novac slupan u nas klub!!!

 

edit

oh... wait..

Edited by nenad
Link to comment
13 minutes ago, Micko8 said:

Lako je vama sada da likujete kada je tata Vucko slupao milione u vas klub i doneo vam titulu nakon dugog posta:happy:

🚩🚩🚩

 

 

kada bi kojim slučajem kkp & fkp vezao dve titule žvalava spodoba bi pala sa vlasti, oprostili bi mu njegovi i kosovo i ribnikar i sankcije putinu i potopljenu i pokradenu zemlju ali im nju ne diraj

 

oni ga drže na vlasti

 

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
26 minutes ago, pantelia said:

 

Znamo 

 

Zoran Savić: Sa Željkom Obradovićem sve je moguće

 

Šta misliš, da li mu je Litvanac, Glikmanov naslednik, takođe na quickdial?

 

  • +1 4
Link to comment
28 minutes ago, napadaj said:

 

Isto i kod mene. Ovi rezulati u ABA i Evroligi su lepi jedino zato što nerviraju cigane, ali sve ostalo u vezi sa ovom sezonom je meni gadno. Niti se radi na budućnosti kluba u igračkom smislu, niti su finansije utemeljene u realnom poslovanju, kurcu sve to zajedno ne valja.

 

 

Nisu lijepi samo zbog toga.

Finansije nisu, i nikada neće biti utemeljene u realnom poslovanju, ali to ne znači da se dio budžeta ne može obezbijediti iz sopstvenih izvora.

Zajebavam se ja ovdje poprilično, ali sezonske plus obične karte plus ljudi koji plaćaju porez (što je blamaža), nije to malo.

 

Partizan jebe strategija razvoja mlađih kategorija, ali to je uvijek bilo tako. KKP nažalost nije VKP koji stvara igrače.

 

U situaciji gdje postoji Mega kao logičan izbor ambicioznog roditelja, klub može jedino da se bazira na tesanje drveta, za šta mora postojati pregalac poput Generala

 

 

U najkraćem, nije ovo sjajno ali je bolje od beton lige.

 

Link to comment
16 minutes ago, copkillah said:

 

Šta misliš, da li mu je Litvanac, Glikmanov naslednik, takođe na quickdial?

 

 

Ne znam stvarno, vi ste strucnjaci za drukare. Mozda znaju ovi urbani pankeri sto te plusicare.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ko je prvi koga znamo?

 

Mitrović još nije potpisao, a imao je i teške povrede kroz karijeru pa mi on "sumnjiv"

 

Ionako pravimo nov tim skroz, dovešće igrače kojima prija takav pristup. Al jbg sigurno bi imali bolje igrače sa popularnijim trenerom 

 

Ja bih ipak kuću i okućnicu uložio na Nedaru.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ja bih ipak kuću i okućnicu uložio na Nedaru.


Što i nije iznenadjujuće obzirom da ima

noge od stakla…

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...