Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, Plajvi said:


Je l' se on bese prejeo u Meku pa se ispovracao po sebi ispod dresa da se ne vidi? 

 

Nismo toliko intimni :) 

 

Zapravo ja ga i ne znam previse dobro, bio mi je komsija i cao-cao..

 

Link to comment

Henderson i Vili su bili neprejebive dileje, Kvinsi vrv prva pratilja. "da li je to Zvezda kurva" uz vodjstvo Alena Smailagica. Pravi pankeraj, ostaje zal sto nas je nadigrala ova gomila sabancina. Kakve su samo frustracije izbile na povrsinu od strane samih igraca

  • +1 1
  • Tužno 3
Link to comment

Jebem li ga, ja Smajliju ne zameram naročito. To su mladi ljudi pod velikim pritiskom, zakinuti za dobar deo obrazovanja i kućnog vaspitanja. Ne očekujem od njih ne znam kakve manire, naročito u ovako stresnim okolnostima. Ako ih neki imaju, super, ako ne, bože moj. Smajli je košarkaški ove godine prilično napredovao, prošle je bio skandalozan, jedino što plaši je da deluje potpuno nedorastao psihički, u nekim trenicima i potpuno unezvereno. Takvi uglavnom ne ostvaruju ni blizu pune potencijale. 

Link to comment

sve u svemu™, 1 tipicna covicevska haoticna sezona, samo sto je ovaj put imao dostojnog rivala u aba, pa sve te njegove brljotine nisu mogle da se ispeglaju do kraja.

al nema veze, i sledeca sezona ce biti ista ovakva, tako da sve ide svojim tokom

Edited by Nikodije
Link to comment
36 minutes ago, kralj said:

Jebem li ga, ja Smajliju ne zameram naročito. To su mladi ljudi pod velikim pritiskom, zakinuti za dobar deo obrazovanja i kućnog vaspitanja. Ne očekujem od njih ne znam kakve manire, naročito u ovako stresnim okolnostima. Ako ih neki imaju, super, ako ne, bože moj. Smajli je košarkaški ove godine prilično napredovao, prošle je bio skandalozan, jedino što plaši je da deluje potpuno nedorastao psihički, u nekim trenicima i potpuno unezvereno. Takvi uglavnom ne ostvaruju ni blizu pune potencijale. 

Ne bih se slozio da je bio skandalozan prosle, dok je igrao na petici u prvom delu sezone to je bilo dobro. Njegovi kvaliteti vise dodju do izrazaja na centarskoj poziciji, otuda i napredak , i pored prilicno niskog BB IQ i uletanja u probleme s licnim greskama. A sto se tice uticaja obrazovanja, nisu ni Dobric i Lazarevic Kant i Veber, pa su ipak vaspitani i normalni momci.

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment

Oni jesu fino vaspitani, neki drugi naši nisu bili. Vreme je da se prestane sa fantaziranjem da navijačka ili igračka pripadnost jednom ili drugom klubu ima uticaj na nivo morala pojedinca, društvenu i političku svest, sportski duh itd. Zadesi se ovakva ili onakva generacija igrača, trenera i rukovodstva i kod jednih i kod drugih. Navijači su poptpuno isti. Ćoki je dosegao dno u rukovodstvu, Vujošević od trenera, igrače ne bih pominjao. Slučajnost je što je jedan završio u Partizanu, a drugi u Zvezdi. Lako je moglo da bude obrnuto ili da obojica budu u istom klubu.

 

Ovo je i specifična situacija bila što se pritiska tiče. Jedna utakmica je falila da skupoceni projekat sa Robijom na čelu ostane bez ijednog jedinog trofeja posle dve pune sezone. Uz to i deset godine bez titule. Osetili su igrači to. Ružna su skandiranja i treba ih osuditi, ali su na žalost i deo folklora i klincima kao Smajli nije lako da se uzdignu iznad toga. Oni su okruženi time manje-više svakodnevno, pa kad im još uvrtiš u glavu da je neka borba dobra i zla u pitanju, što je priča koju puše i matori ljudi na forumu, dobiješ ogromnu verovatnoću da će biti neprimerenog ponašanja sa njihove strane. Trebalo bi popričati sa njima i javno osuditi takvo ponašanje, ali ne treba ih žigosati. Nije problem u njima, problem je u njihovom okruženju. 
 

Edited by Heaviside
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Nije problem u njima, problem je u njihovom okruženju

A jedan takav je zasrao svoje mesto ovde pre par stranica. Pravi specimen

Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Navijači su poptpuno isti.

Složio bih se sa ovim da nije bilo onog upadanja na teren i nasrtaja stolicom u trećoj utakmici od strane ljudi koji sede pored terena. 

 

Jednostavno, verbalni delikt i odvratno skandiranje Nedoviću ne mogu da se porede sa tom svinjarijom. Ne može ni da se izjednači ni sa bacanjem topovskih udara na autobus Zvezde. 

 

To je direktna posledica Čovićevog divljanja koje se nastavilo i nakon odlaženja njegovog archenemyja Vujoševića, za koje je prema Zvezdašima bio odgovoran samo Vujošević dok je Čović nastavio da truje i da crta mete i bori se protiv imaginarnih neprijatelja. 

  • Haha 2
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
15 minutes ago, dragance said:

A jedan takav je zasrao svoje mesto ovde pre par stranica. Pravi specimen

 

Valjda ce nam se Ostojoljubitelji i ostali avangardisti skinuti s kurca nekad. Jebote prosle godine Zvezda pobedila u petoj utakmici, zive duse nema na topiku. Sad je 10-godisnji gnoj izasao napolje i razliva se po svim temama

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Neće, sve dok “supermoderator” misli da je bilo malo smešno kada je isti ovaj specimen stavio da nam treba jebati mater. Hihi-haha, bravo.

Link to comment
24 minutes ago, garmonbozia said:

Složio bih se sa ovim da nije bilo onog upadanja na teren i nasrtaja stolicom u trećoj utakmici od strane ljudi koji sede pored terena. 

 

Jednostavno, verbalni delikt i odvratno skandiranje Nedoviću ne mogu da se porede sa tom svinjarijom. Ne može ni da se izjednači ni sa bacanjem topovskih udara na autobus Zvezde. 

 

To je direktna posledica Čovićevog divljanja koje se nastavilo i nakon odlaženja njegovog archenemyja Vujoševića, za koje je prema Zvezdašima bio odgovoran samo Vujošević dok je Čović nastavio da truje i da crta mete i bori se protiv imaginarnih neprijatelja. 

Slažio bi se ti, ali svi zvezdaši podržavaju Čovića čije gadosti su dokaz da nismo isti. 
Mislim, zaključak ti je u neku ruku i ispravan. Ti i ja po ovom pitanju definitvno nismo isti, ali razlog tome nije izbor kluba za koji navijamo.
 

 

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Ti i ja po ovom pitanju definitvno nismo isti, ali razlog tome nije izbor kluba za koji navijamo.

U ovom slučaju nisam uopšte pričao o tebi ili meni već o onima koji su najskloniji da vrše incidente.

 

Ne mislim da bi npr. ti ili ja napali nekoga, vređali nečiju ženu ili decu. Pričam uglavnom o prosečnoj rulji na utakmicama. Doduše i na forumu ima par primeraka u taborima koji sigurno rade to. 

 

P.S. Za "nismo isti" sam povredio fizičko napadanje igrača koje se samo dešavalo od strane zvezdinih navijača u Pioniru, dok se u Areni to nije desilo nijedanput. 

Edited by garmonbozia
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...