Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, nenad said:

tri promasena bacanja i cigla petruseva kad se lomilo su odlucile ovo. ipak smo pokazali karakter, jbg.

 

steta sto dobric odlazi.

Pa jedino je on do kraja nervirao. Ostali svi sa ok rolama u drugom. Previse su se odlepili u prvom, bilo bi stvarno ludo da smo okrenuli. Mozda nekog sa manje opcija u napadu, i bez suludog Petruseva, al ipak ne mozes da odbranis toliko napada protiv ovakve ekipe u ovakvoj atmosferi.

Na kraju korektni pozdravi igraca. 
Jel ostaje Ivanovic? Zna li se to?

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Vidlozi sve najgore.

 

Ivanovic otkaz.

Ja bih obojicu zadržao. Nisam Duškov fan, ali kontinuitet je ekstremno bitan, to je glavni razlog zašto je Partizan bio bolji od nas ove godine. Vildozin fan jesam, mnogo zabavan igrač za gledanje. Naravno, ima i kvalitet iako je divljak. 

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Bukvalno svaki trener poliva Ivanovića.
Ne kažem da nije zaslužio ali obično su rezervisani...



....shiit has hit the fan.

Na šta misliš, ne razumem? 

Link to comment

Previse prevara od igraca i previse bezmudih likova a opet smo imali neku sansu ali Petrusev vuna, jbg. Vildoza isto, od boga kosarke do sarlatana sa dziberskom frizurom i ucinkom nula. Fizicki smo jadni, dzabe sto su npr. Bentil i Adams jaci od svih ostalih igraca oba tima zajedno kad su tipa osmi i deveti igrac po vaznosti pa se nisu uneli u celokupno derbi lozenje kao njihovi stranci. Falio neki Kvinsi Miler, tako neka paljevina sto siluje i moze da prelomi.

 

Mora cistka za sledecu sezonu ali osecam da nema od toga nista. 

  • +1 2
Link to comment
Na šta misliš, ne razumem? 

I sad i na ranijim utakmicama Đurović i ovi ostali na Areni



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment

Biće čistka sigurno. Samo je pitanje koliko para će biti za zamene. Martin, Bentil, Kampaco, Holand, Ivanović, Kuzmić, Raduljica, Marković sigurno idu. Čudo bi bilo da jedan od njih ostane. Vildoza, Dobrić i Mitrović možda idu. 

Link to comment

Nikada nisam imao manju konekcju sa nekim timom od ove sa ovim nakrivo skrpljenim timom. NIkada nije bila tačnija poslovica "Što se grbo rodi to vreme ne ispravi."

Magistar je zasrao na početku, kasnija krpljenja jednostavno nisu mogla to da isprave.

 

U timu je previše pizdi - ljudi koji se pojave samo kada su uslovi idealni, ali ih zato nigde nema kada ne ide. U tu grupu prvenstveno spadaju nedović, vildoza i petrušev (koji je i najveće jaje od svih) a takođe i Mitar, koji po difoltu uđe u baba mod kad god ne treba..

 

Tu je i gomila balvana kojima se nema mnogo šta za zameriti iz prostog razloga što su balvani, nisu oni ni krivi što se tu nalaze, neko ih je doveo.

 

Jedina dvojica koji su pokazali i srce i nešto znanja su Kampaco i Dobrić i to su jedina dvojica koju bih želeo da vidim i sledeće godine. Ostali, bio bih najsrećniji da doslovno ne ostane niko.

 

Ivanović je izuzetno precenjen trener, poklopilo mu se par meseci dobre forme tima, ali suviše loših postavki i tragičnog nesnalaženja, kao večeras u završnici, kada je npr izbacio Kampaca i Bentila a ubacio Petruševa i Vildozu, jednostavno ne ume da oseti momenat. I za njega važi isto, bio bih jako srećan da ga više ne gledam u klubu.

 

Da ponovim na kraju, ovo bi osvojili da su zadržani Radonjić i Kalinić. Ništa više nije trebalo. A to je prvenstveno fejl gore pomenutog Magistra.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Ja bih obojicu zadržao. Nisam Duškov fan, ali kontinuitet je ekstremno bitan, to je glavni razlog zašto je Partizan bio bolji od nas ove godine. Vildozin fan jesam, mnogo zabavan igrač za gledanje. Naravno, ima i kvalitet iako je divljak. 

 

Pancirov ga je večeras na Hr Areni savršeno opisao, da parafraziram, maneken se šeta po pisti, lep ali glup.

Link to comment

Vezano doktora Čovića, ne znam koliko je do njega što se odlaska Radonje i Kaline tiče. Pogotovu mi je za Kalinu nezamislivo da nije hteo da ga zadrži. Mislim da su pare stigle prekasno, a oni su u međuvremenu našli nove klubove. 

  • +1 2
Link to comment

Trebao je da gura sa Bentilom i Martinom do kraja utakmice bez pauze kada su se vec vratilu u igru zahvaljujuci njima plus Dobric. Ne znam koji moj je gurao pogubljenog Petruseva u poslednjoj cetvrtini. Pogubio se covek, 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...