Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

  

3 minutes ago, Heaviside said:

Vezano doktora Čovića, ne znam koliko je do njega što se odlaska Radonje i Kaline tiče. Pogotovu mi je za Kalinu nezamislivo da nije hteo da ga zadrži. Mislim da su pare stigle prekasno, a oni su u međuvremenu našli nove klubove. 

 

 

To su ti dva glavna čoveka koji ti čitav tim čine konkurentnim, to je prvo što obezbediš, onda sve ostalo.

 

Da smo imali večeras Kalinića umesto vildoze, nedovića i petruševa, a ostatak tima da bude identičan, uzeli bi titulu.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

  

 

 

To su ti dva glavna čoveka koji ti čitav tim čine konkurentnim, to je prvo što obezbediš, onda sve ostalo.

 

Da smo imali večeras Kalinića umesto vildoze, nedovića i petruševa, a ostatak tima da bude identičan, uzeli bi titulu.

Slažem se sve samo mislim da nije uspeo da na vreme obezbedi to što treba da oni ostanu, a ne da nije bio svestan koliko je to bitno. Al nebitno, sve i da sam u pravu za njih dvojicu očajan posao je odrađen letos, pa onda blamaža da Kampacom.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Biće čistka sigurno. Samo je pitanje koliko para će biti za zamene. Martin, Bentil, Kampaco, Holand, Ivanović, Kuzmić, Raduljica, Marković sigurno idu. Čudo bi bilo da jedan od njih ostane. Vildoza, Dobrić i Mitrović možda idu. 

Lazarevic,Lazic, Nedovic i verovatno Mitrovic su igraci koji nam ostaju, uz povratak Topica. Ostali su verovatno vec bivsi, sto jer ce biti najureni, sto jer su nasli bolji angazman.

  • +1 1
Link to comment

Nisu zasluzili titulu, ali su zasluzili postovanje svojim ponasanjem kroz ovu tenzicnu seriju. Drago mi je da su bar tim segmentom nasi igraci bili iznad rivalskih, nasih i njihovih navijaca, kao i uprava klubova ( narocito ovog naseg kepeca iz Zeleznika ). 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...