Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ja sam mislio da je logicno da pricamo o kvalitetu igraca u vremenu igranja u Srbiji, dakle sigurno ne o tome da li je Kampaco bolji od Jokica.

 

Kad sam rekao od rata, racunao sam od recimo 95-e na ovamo. Kralj je pomenuo Milera i Mekejleba, oni su mozda vise uticali na momentum u kome se ekipa nalazi i postignute rezultate, ali i dalje mislim da je Kampaco bolji igrac.

Link to comment

Možda igrač sa najvećom reputacijom za vreme dolaska u neki domaći klub? 

 

U smislu uticaja na igru, Miler, Mekejleb, Kinsi, itd

Link to comment

mladi bogdan, ona poslednja sezona, bas je bio dobar, rakocevic, mejkejleb, panter ove sezone, nikola pekovic pred odlazak u panatinaikos. ne kazem da su svi bolji samo nabacujem predloge. 

  • +1 4
Link to comment

tomasevic, posebno one poslednje sezone u buducnosti, bio je mvp regularnog dela eurolige, clan prve petorke, bitan deo reprezentacije koja je dominantno uzela EP

Link to comment

Ma kakvi. Kampaco je bio MVP najboljeg kluba i osvajača EL. Te Tomašević, Miloje, Bobi sezone nisu ni blizu. 

 

Svakako je Faku u samom vrhu.

 

Mislim na Tomaševića, Miler je oklembesio jedan fenjaraški tim i digao ga na federe. 

Edited by kralj
Link to comment

sad kad pomenuh da je tomas bio clan prve petorke eurolige, gledam koji su jos igraci od 2000te bili prva ili druga petorka, nije ih mnogo bilo, mahom smo sve pomeuli osim cini mi se vujanica

ali jbt aleks maric 2010 prva petorka, bo druga

jos suludi statisticki podaci za aleksa, secam se da je bas bio dobar te sezone i da je vujosevic do maksimuma izrabljivao tu bo-aleks liniju, ali mi ni na kraj pameti nije bilo da je bio bas toliko dobar

Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Ma kakvi. Kampaco je bio MVP najboljeg kluba i osvajača EL. Te Tomašević, Miloje, Bobi sezone nisu ni blizu. 

 

Svakako je Faku u samom vrhu.

 

Mislim na Tomaševića, Miler je oklembesio jedan fenjaraški tim i digao ga na federe. 

pisemo o sezonama u srbiji

Link to comment

Koliko su puta bivsi prvaci Evrope dolazili u vecite™ post-2000.?

Kalina, Kampaco, drzavni sekretar za sport, Rivers, Sofo, Kuzmic

Naneli, Pekovic, Kecman, Tepic

Ima jos sigurno, samo ne mogu da se setim sad ko je sve gde igrao 

Link to comment

Pa pišemo, nije Faku ništa slabiji igrač. Pitanje je samo da li ova dva meseca mogu da budu relevantna. Jer ako jesu, onda su Vildosina i bolja. 

Link to comment

Ako pričamo o tome ko je koliki trag ostavio onda Faku nema šta da traži u tom razgovoru. 

 

Po rejtingu mislim da jeste broj 1 igrač od raspada SFRJ. Od stranaca svakako, a ovi domaći su ipak odlazili pre pune afirmacije.

 

Po suvom kvalitetu je već pitanje. Panter je recimo pokazao izuzetan kvalitet ove godine, Peković, Bogdan, Rakočević kada se vratio prvi put...Rakočević je imao i visok rejting ali mislim ipak ispod Kampaca sada.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...