Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, fandorin said:

Jeste, tada je na polusezoni Radman prešao u Fmp, a kao zamena došao Demijen Fišbek koji je bio oduševljen jer je imao satelitsku antenu u sobi u Metropolu koji je tada bio hotel na nivou onoga u kome odseda Kurgan u Highlanderu. Protiv Lovćena je dosta ljudi ostalo i van hale, a tu utakmicu smo izgubili, kao i protiv Zdravlja. Jeste hype bio neviđen, ali su traume velike, zaista ne bih nikome poželeo tako nešto. Možda Grobarima kad se Obra projekat završi kao i ostali sns projekti.

 

To je bilo u sezoni 2000/2001.

 

Ja i on se se donekle sporimo oko sledeće sezone.

 

U toj sledećoj sezoni je bio derbi koji se pominje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=y9TiUQSAstI

 

 

Edited by Barrister
Link to comment

FWV-BQRWQAAMTTI?format=jpg&name=large

 

Bravo za marketing KKCZ

 

Osim onog najvrednijeg – sezonske karte, tu su ovoga puta u posebno dizajniranoj kutiji i majica KK Crvena zvezda, privezak sa grbom, kao i personalizovano pismo svakom navijaču crveno-belih! Svaki kupac sezonske karte i aktivne članske karte dobija ovaj paket na poklon!

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

generalno se slazem, ali dule je otisao prvi put kad je imao manji budzet.

Kad je otišao nije imao nikakav budžet.

Odnosno imao je nekakav, taman za Edija Sinadinovica.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

Ovo za Radmana i Fišbeka je sezona 00/01. Tada je bila i ona tuča u Belgiji. Igrali Ašćerić, Šljivančanin, Saša Stefanović i drugi asovi 

 

Sljivancanin je 85. godiste, nema teorije da je tad igrao za Zvezdu.

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

Sljivancanin je 85. godiste, nema teorije da je tad igrao za Zvezdu.

 

Nije to taj Šljivančanin. Ovo je bio centar, ne sećam se kako se zvao.

Slobodan, bravo Delijo

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

A koliko još sezona misliš da je prirodno da Panter i Ledej provedu u Partizanu? Iskreno me zanima. 

Još samo ovu.

Link to comment
2 hours ago, levi said:

naravno da se znalo da ide Kalina kad su otišli Davidovac i Radonja, ali daleko od toga da je nezamislivo da se napravi tim u kome bi Kalina ostao, u državi u kojoj se bez pitanja za cenu plaćaju prava PL, organizacija F4, Panter-Ledej,  kvalifikacije za OI itd

 

kako si uvukao panter ledej ovde nauštrb terzićevog megalomanskog projekta svaka čast

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
22 minutes ago, Barrister said:

 

 

Muta je bio trener i u drugom delu 2000/2001 sezone, kad je spasavao Zvezdu od ispadanja.

 

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/zvezda-kao-buducnost-beograd-miroslav-muta/4bdf8p8

 Da, to je ova sezona koju pominjemo @Nikodije i ja, tada je otisao Radmanović i tada je protiv Lovćena bila puna hala + ljudi koji su izvisili za ulaz. Te sezone su ljudi iz uprave pitali Stevu Karadžića da bira ko će da ostane a ko da pređe u Partizan, Radman ili Vujanić. Ne znam šta je izabrao. 

 Inače, Vujanić je poharao tu sezonu, u poslednjem kolu u derbiju je ubacio 33 poena, pa ga je Vujosević napravio košarkašem.

Tim na početku i na kraju je bio dramatično različit, redom su odlazili Savanović (Goran iz Beobanke), Ašćerić, Jelić, Radmanović, a dosli Saša Stefanović i Fisbek, pred kraj je zaigrao i Vladimir Đokić koji je bio povređen celu sezonu. Igrao je i mladi Petard Popović, a veliko otkrovenje je bio Saša Bratić.

Sledeće sezone 2001/02 je došao Krečko i doveo sa sobom maskotu Radeta Milutinovića. Ceo tim je bio nov, na pripremnom turniru u Mađarskoj je osvojen trofej, a mvp je bio Đuro Ostojić, netom pristigao iz Mornara. Onda je došao do izrazaja Partizanov skauting, pa smo morali da se zadovoljimo Djaletićem i Ticom na 5. Svejedno derbi smo dobili. Za razliku od ostalih utakmica, pa se opet posegnulo za Mutivodom. On je doveo Stevana Pekovića i Rika Nišavića, Moris je došao ranije. Igrali smo PO i izgubili lagano od Partizana. 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Barrister said:

 

To je bilo u sezoni 2000/2001.

 

Ja i on se se donekle sporimo oko sledeće sezone.

 

U toj sledećoj sezoni je bio derbi koji se pominje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=y9TiUQSAstI

 

 


:laugh::ziga:

Otkad nisam video teren (u ozbiljnom sportu) gde se preplicu rukometne i kosarkaske linije, kakav old skul

Secam se kroz maglu davno je bilo - istog dana (ili vikenda) smo ih tukli jos u necemu, da li odbojka ili rukomet ili cak oba, znam da smo u ponedeljak u skoli urnisali ove druge od zajebavanja, pogotovo za kosarku :D 

Edited by Plajvi
Link to comment

Velika je šteta protracen talenat Milutina Aleksica, jako mi se događalo kako igra na.pocetku karijere, kad je ušao u 1.tim Zvezde.

Link to comment
21 hours ago, Malvo said:

Davidovac je 800k, ali dolara i za dve godine. To je 350k evra godisnje. U Zvezdi bi ostao i za 300 i da igra Evroligu bez ikakve zadrske, da mu je ponudjeno.

Uvek postoji taj faktor da se neko zrtvuje da bi ostalo para za nekog drugog, ali nama svi idu a niko se ne produzava.

Sad vec postaje jasno da je Neko odlucio da Zvezdi ide fudbal, Partizanu basket i razlaz.

 

21 hours ago, Joe D said:

tako to funkcionise od kad postoje blizanci- sad malo ovi, sad malo oni. jeste nakaradno, ali ne vredi kukati oko toga. bar dok taj neko ne odluci da ovi nece imati para ni za bandaze i deterdzent. igrace se kosarka i ako ne osvajamo titule.

ima istine u tome, ali nikad nije bilo bas ovako ocigledno i (da) nakaradno

jebes takav sport, pgotovo kad znas ko je onaj ko o svemu odlucuje

 

ujedno, da podsetim forumase, posebno grobare, da sam ovako nesto najavljivao :fantom: jos pre 2-3 godine kad su bili uvereni da vucic oce da ih ugasi ( a vecina zvezdasa pak da je u zvezdi stvoren neki neovistan sistem :D

bilo je jasno da ce i partizan dobiti svoj deo kolaca kad vucic oseti da javnost iste to i da mu to politicki donosi vise koristi

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...