Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Nije steta, i nije neocekivano. Kalinic je igrac koji je daleko bolji od Zvezde i vrlo verovatno cele ABA lige i sasvim je normalno da igra u timu gde će imati realna primanja i jos realnije sanse da osvoji EL. A i nije kao da je ovde imao idilican odnos sa navijacima pa da pristane da ostane za mnogo manje pare nego sto moze da dobije u Barsi.
S obzirom da je daleko bolji od Zvezde, a Zvezda daleko bolja od Abe, vrlo je verovatno da je bolji od ostatka Abe.

Naprednjački ološ je izgleda shvatio da nije dovoljno da mezimče kljuka steroidima, nego se mora potrošiti i metak na konkurenta.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 3
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, fandorin said:

Ajmo anketu ko će prvi od komšija da kaže da je ovo baš šteta i da je potpis Vajta sada potpuno razumljiv. Vrv će predložiti i da prebacimo lepog Tasu iz Stjepana Supanca, ipak je otkrovenje sezone.

 

Opterećen si komšijama 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

S obzirom da je daleko bolji od Zvezde, a Zvezda daleko bolja od Abe, vrlo je verovatno da je bolji od ostatka Abe.

Naprednjački ološ je izgleda shvatio da nije dovoljno da mezimče kljuka steroidima, nego se mora potrošiti i metak na konkurenta.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Taman tako. Pocistili smo sns projekat sa parketa, a to se na Andricevom vencu ne prasta :fantom:

  • +1 5
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

S obzirom da je daleko bolji od Zvezde, a Zvezda daleko bolja od Abe, vrlo je verovatno da je bolji od ostatka Abe.

Naprednjački ološ je izgleda shvatio da nije dovoljno da mezimče kljuka steroidima, nego se mora potrošiti i metak na konkurenta.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Pa to sam i rekao. Trenutno je najbolji igrac ABA. Mozda postoji neki perspektivniji ali to je vec neka druga prica.

 

E sad zasto mislis da su neophodni naprednjacki meci™ da bi igrac kalibra Kalinica (uz vrlo verovatno veliku razliku u primanjima) između tenzija ABA lige gde mora da vuce ceo tim u pokusaju da dodju do F8 i laganijom ulogom u ACB ligi i F4 koji je dosta izvestan izabrao ovo drugo, to mi i nije najjasnije. Bese i u dolasku pricao da je jedan od razloga bila korona, karantini i zelja da se tada bude blize porodici?

Edited by *edited by mod
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Taman tako. Pocistili smo sns projekat sa parketa, a to se na Andricevom vencu ne prasta :fantom:

Ova priča o tome kako SNS ne prašta i tera one koje im kvare projekte me neodoljivo i 1/1 podseća na grobarsku fudbalsku kuknjavu kada su se iste stvari pričale za Nikolića koji je otišao za masne pare kod Orbana odmah posle osvojene titule u Srbiji. 

 

A u oba slucaja mislim da su to gluposti :fantom:

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, kralj said:

Naprednjački ološ je izgleda shvatio da nije dovoljno da mezimče kljuka steroidima, nego se mora potrošiti i metak na konkurenta.

 

Ja, uprkos svemu šta nam rade, takoreći aparthejdu, ipak ne vidim kako je to ispaljen metak na Partizan. Preteruješ.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, levi said:

Ok koja je onda teorija,  zašto nema para u Zvezdi? Milenijum kupuje Jaroslava Černog pa nije ostalo ništa za košarku?

Ne verujem da je ikada u srpskoj košarci bilo para da se isprati ponuda koju može da da Barsa, posebno nakon neuspešne sezone zbog koje su rešili da odreše kesu za proverene igrače. 

 

Za Davidovac je jutros Čović i sam rekao da je dobio duplo nego što bi mogao da ima u Zvezdi, što znači da će ipak biti da je prvobitna cifra od 700-800k po sezoni bila tačna.

Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

 

Ja, uprkos svemu šta nam rade, takoreći aparthejdu, ipak ne vidim kako je to ispaljen metak na Partizan. Preteruješ.

 

Naprednjacki olos je resio da eutanazira svoje mezimce koje uprkos ulupanim 50 + miliona nije stigao dalje od top 9. Teska ali razumna odluka

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, *edited by mod said:

Pa to sam i rekao. Trenutno je najbolji igrac ABA. Mozda postoji neki perspektivniji ali to je vec neka druga prica.

 

E sad zasto mislis da su neophodni naprednjacki meci™ da bi igrac kalibra Kalinica (uz vrlo verovatno veliku razliku u primanjima) između tenzija ABA lige gde mora da vuce ceo tim u pokusaju da dodju do F8 i laganijom ulogom u ACB ligi i F4 koji je dosta izvestan izabrao ovo drugo, to mi i nije najjasnije. Bese i u dolasku pricao da je jedan od razloga bila korona, karantini i zelja da se tada bude blize porodici?

Da budemo sasvim precizni rekao je da neće da ostavi drugare na cedilu, citiram. I hvala mu na tome.

  • +1 2
Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...