Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, theanswer said:

 

Generalno je Zvezda potrošila godine svoje dominacije bez pravog takmaca na lokalnoj sceni za pravljenje tima da uzme aba ligu da bi igrao evroligu da bi osvojio aba ligu da bi igrao evroligu. Sa time će se složiti i većina navijača Zvezde. Pritom i sami pišete kakva je kompozicija tima bila ove sezone, gde je tu prostor za mlade igrače itd. Možemo da komuniciramo normalno ili ćeš da se baviš bočnim udarima sa komšijskog topika zato što je neko napisao da je Radonjić bivši što je 90% tačno u ovom trenutku. 

  Zvezda je svih ovih godina imala takmaca na lokalnoj sceni, Budućnost, Partizan i Cedevitu. Sad će vrv slediti ahahaha, ali to jeste tako. Partizan nije bio dovoljno konkurentan svih 7 godina, ali bar u 3 jeste. O Budućnosti valjda ne treba da pričam, kao ni o Cedeviti u početku. Godine Zvezdine dominacije su se poklopile sa okolnostima da je osvajanje aba lige jedino donosilo prohodnost u EL. Ta sitna pojedinost nije postojala u vremenima Partizanove dominacije, pa su je zato osvajali Fmp 2x i Hemofarm pored Makabija. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

poenta je da brigadirate topik bez potrebe sa potuljenom patkometrijom i ukazivanjem. kao sto obicno i radite. kad se kopkila pojavi na topiku, znas da je vreme da se pocisti.

 

lepo je videti da su ti se lepo primili maniri najkancerogenije pojave na forumu :happy:

 

Link to comment
13 minutes ago, fandorin said:

  Zvezda je svih ovih godina imala takmaca na lokalnoj sceni, Budućnost, Partizan i Cedevitu. Sad će vrv slediti ahahaha, ali to jeste tako. 

 

Lepo je theanswer napisao bez pravog takmaca, uglavnom su navedeni timovi bili konkurencija samo donekle, sa izuzetkom ove godine. 

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, fandorin said:

  Zvezda je svih ovih godina imala takmaca na lokalnoj sceni, Budućnost, Partizan i Cedevitu. Sad će vrv slediti ahahaha, ali to jeste tako. Partizan nije bio dovoljno konkurentan svih 7 godina, ali bar u 3 jeste. O Budućnosti valjda ne treba da pričam, kao ni o Cedeviti u početku. Godine Zvezdine dominacije su se poklopile sa okolnostima da je osvajanje aba lige jedino donosilo prohodnost u EL. Ta sitna pojedinost nije postojala u vremenima Partizanove dominacije, pa su je zato osvajali Fmp 2x i Hemofarm pored Makabija. 

 

Buducnost i Cedevita nisu KK Pravi Takmac, zna se ko je jedini klub kojem je ta pozicija rezervisana njegovom bozanskom prirodom. Mislim, ako pitas navijace tog kluba.

  • +1 2
Link to comment

Meni je čak ok što će kkcz biti košarkaški underdog opet. Sa takvom Zvezdom sam se rodio, i živeo sve do ove Čovićeve Zvezde. I bilo je nekog šarma u takvoj Zvezdi. Ok, ni ovi uspesi koje smo imali nisu loši, ali šta sad, vraćamo se u prirodno okruženje. To ne znači da iz takve pozicije ne može da bude dobre košarke, dobrih igrača ili titula. Valjda se neće ići na vraćanje Zvezde na predčovićevski tretman iz 2010.

Edited by Nikodije
  • +1 2
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
27 minutes ago, harper said:

Dirljivo je ovo "objasnjavanje" kolega forumasa sa druge strane brda kako je ovaj raspad tima koji je na terenu izborio Evroligu logican scenario. Jos samo da objasne kako je logicno to da ovakvih problema nema kod drugog kluba koji nije izborio Evroligu na terenu i drzavi koja ga zasipa parama duguje milionski iznos za porez. Mislim, jasno je bilo jos prosle godine da se Vucic odlucio da politicki anestezira navijace Partizana tako sto ce da im finansijski podigne omiljenu sportsku sekciju i produzi patku. Hteo je to suptilno da uradi na terenu ali su ga izradili Radonjic i momci, sada mu ne preostaje drugo nego da to uradi na klasican naprdnjacki nacin - van terena. Jasno je i nama i njima da se to desava, nama preostaje da kukamo i pizdimo na drzavu a njima da seire i raduju se. To je sve OK u kontekstu sumanutih odnosa kakvi vladaju u srpskom sportu. Nije OK da nam se poturaju budalastine da je u pitanju normalna situacija na trzistu, da eto neki igraci i trener Zvezde imaju bolje ponude i da je stoga prirodno da odlaze.

 

Stoga, dragi grobari, nemojte to da radite, nepristojno je. Nije ovo salter za pranje savesti.

A koliko još sezona misliš da je prirodno da Kalinić provede u Zvezdi? Iskreno me zanima. 

 

Cenim da nema potrebe da ulazimo u objašnjavanje zašto Barsi sada treba igrač koji odmah pravi razliku a ne neki mladi prospekt i zašto hoće Kalinu a ne npr Pantera ili Ledeja.

 

Mislim ako se na potencijalni odlazak Kaline iz Zvezde u Barsu gleda kao nešto jako sumnjivo onda, jbg za svaki odlazak prvotimca ikada može da se zakuka da država koči budžet. 

 

Pri tom da bi ušla u priču o zadržavanju Holinsa i Davidovca, Zvezda bi po svoj prilici morala da uleti oko 1.5m po sezoni za njih dvojicu. Ja sam ih svakako manje gledao nego vi, ali nisam stekao utisak da baš toliko vrede.

Link to comment
33 minutes ago, fandorin said:

  Zvezda je svih ovih godina imala takmaca na lokalnoj sceni, Budućnost, Partizan i Cedevitu. Sad će vrv slediti ahahaha, ali to jeste tako. Partizan nije bio dovoljno konkurentan svih 7 godina, ali bar u 3 jeste. O Budućnosti valjda ne treba da pričam, kao ni o Cedeviti u početku. Godine Zvezdine dominacije su se poklopile sa okolnostima da je osvajanje aba lige jedino donosilo prohodnost u EL. Ta sitna pojedinost nije postojala u vremenima Partizanove dominacije, pa su je zato osvajali Fmp 2x i Hemofarm pored Makabija. 

 

Te ekipe Budućnosti Cedevite i Partizana nisu evroligaške ekipe i ti to dobro znaš. 

Link to comment
21 minutes ago, *edited by mod said:

A koliko još sezona misliš da je prirodno da Kalinić provede u Zvezdi? Iskreno me zanima. 

 

Cenim da nema potrebe da ulazimo u objašnjavanje zašto Barsi sada treba igrač koji odmah pravi razliku a ne neki mladi prospekt i zašto hoće Kalinu a ne npr Pantera ili Ledeja.

 

Mislim ako se na potencijalni odlazak Kaline iz Zvezde u Barsu gleda kao nešto jako sumnjivo onda, jbg za svaki odlazak prvotimca ikada može da se zakuka da država koči budžet. 

 

Pri tom da bi ušla u priču o zadržavanju Holinsa i Davidovca, Zvezda bi po svoj prilici morala da uleti oko 1.5m po sezoni za njih dvojicu. Ja sam ih svakako manje gledao nego vi, ali nisam stekao utisak da baš toliko vrede.

 

To sto pises bi imalo smisla kada vucic ne bi imao love da parira ponudama iz inostranstva. Ljudi znaju da to nije slucaj. Problem je sto je resio da te pare da nekom drugom ovaj put

  • +1 5
Link to comment
34 minutes ago, *edited by mod said:

A koliko još sezona misliš da je prirodno da Kalinić provede u Zvezdi? Iskreno me zanima. 

 

Cenim da nema potrebe da ulazimo u objašnjavanje zašto Barsi sada treba igrač koji odmah pravi razliku a ne neki mladi prospekt i zašto hoće Kalinu a ne npr Pantera ili Ledeja.

 

Mislim ako se na potencijalni odlazak Kaline iz Zvezde u Barsu gleda kao nešto jako sumnjivo onda, jbg za svaki odlazak prvotimca ikada može da se zakuka da država koči budžet. 

 

Pri tom da bi ušla u priču o zadržavanju Holinsa i Davidovca, Zvezda bi po svoj prilici morala da uleti oko 1.5m po sezoni za njih dvojicu. Ja sam ih svakako manje gledao nego vi, ali nisam stekao utisak da baš toliko vrede.

 

Hajde, nemoj. Doslo je dotle da ti @ZokiAsov koji takodje navija za Partizan objasnjava osnovne stvari.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ne verujem da je ikada u srpskoj košarci bilo para da se isprati ponuda koju može da da Barsa, posebno nakon neuspešne sezone zbog koje su rešili da odreše kesu za proverene igrače. 

 

kako nije, bilo je para da se parira ponudama cele EL za dva proverena  igrača koji su odveli Milano na F4, i da se prevuku u EC. od istog finansijera koji drži i Zvezdu

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

kako nije, bilo je para da se parira ponudama cele EL za dva proverena  igrača koji su odveli Milano na F4, i da se prevuku u EC. od istog finansijera koji drži i Zvezdu

Ali ta 2 su došli zbog ozbiljnog Ostojinog projekta i ambicija, nije zbog para, tamo niko ne dolazi zbog para, samo zbog košarkaške priče i ambicija. I to se pokazalo kao ozbiljna priča, odlican plasman u 2 finala bato, umalo i 3. da se nije pobjeglo. Sad kad je priča.prepoznata, kao i ambicije, tek ćeš da vidiš kad asovi navale.

  • +1 3
Link to comment

Kalinic je dosao zato sto mu se dolazilo, odlazi zato sto mu se ne ostaje. Ko moze da zna njegove stvarne motive, ne znam da postoji drugi srpski kosarkas koji bi se vratio u sred prajma da igra ovde kakve god pare da su u pitanju. 

 

Ovo sa Radonjicem je mnogo bolji indikator kakvo je stanje sa ambicijama za sledecu sezonu. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Meni je čak ok što će kkcz biti košarkaški underdog opet. Sa takvom Zvezdom sam se rodio, i živeo sve do ove Čovićeve Zvezde. I bilo je nekog šarma u takvoj Zvezdi. Ok, ni ovi uspesi koje smo imali nisu loši, ali šta sad, vraćamo se u prirodno okruženje. To ne znači da iz takve pozicije ne može da bude dobre košarke, dobrih igrača ili titula. Valjda se neće ići na vraćanje Zvezde na predčovićevski tretman iz 2010.

 

+1, meni najdraža ona sezona kad smo se sa 7 igrača borili za opstanak, bio sam u pioniru svaku tekmu, realno bilo zanimljivije nego ovo čišćenje boranije koje smo gledali poslednjih godina.

Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ali ta 2 su došli zbog ozbiljnog Ostojinog projekta i ambicija, nije zbog para, tamo niko ne dolazi zbog para, samo zbog košarkaške priče i ambicija. I to se pokazalo kao ozbiljna priča, odlican plasman u 2 finala bato, umalo i 3. da se nije pobjeglo. Sad kad je priča.prepoznata, kao i ambicije, tek ćeš da vidiš kad asovi navale.

Ne znam sa kim se svađaš ali ne pamtim da je iko na ovom forumu tvrdio da su njih dvojica došli iz bilo kog drugog razloga osim para. Isto sam mišljenja (koje po svemu sudeći deli i Barsa) da njih igrački dvojica vrede manje nego Kalina.

 

@ZokiAsovto stoji ako se ne gleda i širi sportski aspekt. Može da se Kalinind da i tri puta veća plata, ali džabe kad ne postoji tim oko njega koji će da ga isprati. A Kalina mi deluje kao lik kome je ipak stalo i do još po kojeg većeg trofeja.

 

Beograd je imao dva F4 (jedan doduše skoro pa ad hoc) da je postojao bilo kakav interes da SNS zalegne, to bi se i desilo.

 

Na kraju krajeva ima para Vučić i da vrati Veselog, Lovrenja, Lučića a vala i Bogdana pa eto to nije baš slučaj.

 

Link to comment

Zar se Kalinina žena nije porodila skoro? Jal palo nekome na pamet da je i njemu i njoj bilo ko da se trudnoća iznese u matici, u blizini rodbine, na poznatom podneblju što možda olakšava ceo tok trudnoće, u isto vreme, Kalinari reši bif sa ciganima, uzme koju titulu, svi happy.

 

Svako ko očekuje da to traje večno je bukvalno lud, sve što možemo je da smo zahvalni što smo ga gledali godinu dana. Bez njega je ovaj tim bio 30, 40% lošiji, nisam siguran ni da bi ABA uzeli, tj verovatno ne bi. Plus, naravno da će čovek da gleda da mu dete odrasta van ove kanalizacije ovde, na vreme nauči strani jezik i sve po redu. :fantom:

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...