Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Nikodije said:

 

Kojih 300 do 1500, kad smo se 2002 borili za opstanak bilo je prepuno protiv Sloge, Spartaka, Zdravlja i Borca. Bio sam na tim utakmicama, bukvalno evroligaška atmosfera.

Doduše ti možda misliš na borbu za opstanak 97, tada jeste bilo prazno.

 

Za opstanak smo se borili 2000-2001 i nije bilo baš puno tokom cele sezone, tu je neki inat krenuo posle odlaska Radmanovića u FMP.

2001-02 smo ušli u plej-of i tu je bilo puno tokom cele sezone, najviše na talasu ulaska DS ekipe i očekivanja da će klub biti u borbi za trofeje od sledeće sezone.

Link to comment

milsim da se najviše romantizuje mitski pun Pionir protiv Lovćena za opstanak,  sa Ticom i Milutinom Aleksićem

 

a možda su se i izmešale sezone

Link to comment
2 minutes ago, Barrister said:

 

Za opstanak smo se borili 2000-2001 i nije bilo baš puno tokom cele sezone, tu je neki inat krenuo posle odlaska Radmanovića u FMP.

2001-02 smo ušli u plej-of i tu je bilo puno tokom cele sezone, najviše na talasu ulaska DS ekipe i očekivanja da će klub biti u borbi za trofeje od sledeće sezone.

 

Borili smo se za opstanak i 2001-02, jesmo na kraju ušli u plej of pošto smo vezali 5-6 pobeda nakon dolaska Ajzee Morisa, ali u većem delu lige smo bili zakucani za dno. 

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

milsim da se najviše romantizuje mitski pun Pionir protiv Lovćena za opstanak,  sa Ticom i Milutinom Aleksićem

 

a možda su se i izmešale sezone

 

Pakleni tandem Lovćena Jeretin - Koljević, ubacili su nam 50 poena.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

 

Beograd je imao dva F4 (jedan doduše skoro pa ad hoc) da je postojao bilo kakav interes da SNS zalegne, to bi se i desilo.

 

Na kraju krajeva ima para Vučić i da vrati Veselog, Lovrenja, Lučića a vala i Bogdana pa eto to nije baš slučaj.

 

 

Uf ovo je mnogo jako.

Edited by John Coltrane
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

 

Borili smo se za opstanak i 2001-02, jesmo na kraju ušli u plej of pošto smo vezali 5-6 pobeda nakon dolaska Ajzee Morisa, ali u većem delu lige smo bili zakucani za dno. 

 

 

Nije bilo tako, tokom čitave sezone je bilo ujednačeno što se pobeda i poraza tiče, štaviše mislim da smo završili sezonu sa nekom negativnom serijom. A gore pomenuti Lovćen je bio na početku sezone, nakon pobede u derbiju, kada je stvarno bilo prepuno u dvorani.

Edited by Barrister
Link to comment
6 minutes ago, Barrister said:

 

 

Nije bilo tako, tokom čitave sezone je bilo ujednačeno što se pobeda i poraza tiče, štaviše mislim da smo završili sezonu sa nekom negativnom serijom. A gore pomenuti Lovćen je bio na početku sezone, nakon pobede u derbiju, kada je stvarno bilo prepuno u dvorani.

 

Siguran sam da je bilo ozbiljno klanje za opstanak u sezoni 01/02, na kraju je Primorka iz Bara zaostala i ispala, a mi smo imali možda jednu pobedu više od ostalih u toj grupi od 6 do 10 mesta. 

Link to comment
32 minutes ago, Barrister said:

 

Za opstanak smo se borili 2000-2001 i nije bilo baš puno tokom cele sezone, tu je neki inat krenuo posle odlaska Radmanovića u FMP.

 

Bravo, baš tako. 

 

25 minutes ago, Plajvi said:

U jednoj od tih krs sezona smo i derbi dobili

 

 

Haha tačno se sećam, bio sam. Da li je Tica mrtvi igrao tada? Kao i onaj crnac žgoljavi... 

 

I dalje mi je to bilo neizvesnije i zanimljivije (naravno, ne nužno bolja košarka, tj svakako nije bila) nego ove titule koje su bile uglavnom očekivane i to sa pravom.

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

Siguran sam da je bilo ozbiljno klanje za opstanak u sezoni 01/02, na kraju je Primorka iz Bara zaostala i ispala, a mi smo imali možda jednu pobedu više od ostalih u toj grupi od 6 do 10 mesta. 

Jeste, tada je na polusezoni Radman prešao u Fmp, a kao zamena došao Demijen Fišbek koji je bio oduševljen jer je imao satelitsku antenu u sobi u Metropolu koji je tada bio hotel na nivou onoga u kome odseda Kurgan u Highlanderu. Protiv Lovćena je dosta ljudi ostalo i van hale, a tu utakmicu smo izgubili, kao i protiv Zdravlja. Jeste hype bio neviđen, ali su traume velike, zaista ne bih nikome poželeo tako nešto. Možda Grobarima kad se Obra projekat završi kao i ostali sns projekti.

  • +1 2
Link to comment
Just now, fandorin said:

Jeste, tada je na polusezoni Radman prešao u Fmp, a kao zamena došao Demijen Fišbek koji je bio oduševljen jer je imao satelitsku antenu u sobi u Metropolu koji je tada bio hotel na nivou onoga u kome odseda Kurgan u Highlanderu. Protiv Lovćena je dosta ljudi ostalo i van hale, a tu utakmicu smo izgubili, kao i protiv Zdravlja. Jeste hype bio neviđen, ali su traume velike, zaista ne bih nikome poželeo tako nešto. Možda Grobarima kad se Obra projekat završi kao i ostali sns projekti.

 

Ovo za Radmana i Fišbeka je sezona 00/01. Tada je bila i ona tuča u Belgiji. Igrali Ašćerić, Šljivančanin, Saša Stefanović i drugi asovi 

Link to comment
1 minute ago, Delija67 said:

Kreckovic bio trener kad smo dobili derbi, pa su ga oterali i doveli Mutu

 

I Muta rekao nešto tipa "došao sam da spasim Zvezdu od ispadanja" a čovek me u nekoliko postova ubeđuje da se te sezone nismo borili za opstanak

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...