Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Inače ne vidim kako ovo može da se nastavi na nekom višem nivou sa Čovićem na čelu kluba . Bio bih baš iznenađen da igramo El ove sezone i da Čović ostane ,prosto nema nikakve logike ama baš nikakve.
Inače ova situacija me podseća na onaj ostanak Pešića ako dodju Bobi i Marković iz Hemofarma . Znamo kako se završilo ...


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment

Najgore od svega je sledeće: Kakav god da je Čović ološ u pitanju, a ogroman je ološ, čovek je pre svega biznismen i zna kako stvari idu. Ako nemaš tim ili tim koji može da napravi rezultat, nema šta da tražiš. Bilo je promašaja u selekcijama ali su uglavnom manje ili više uspešno ti promašaji ispralvjani, često su to bili timovi taman toliko dobri da osvoje šta moraju i ponekad i odigraju van svojih mogućnosti za neke rezultate u Evropi, a bez nekih svemirskih ulaganja.

 

Hoću da kažem da ko god dođe, 90% će situacija u klubu biti gora, u pogledu finansija, organizacije i sl. Ako dođe neka "legenda" kluba tipa ne daj bože onaj debil Gurović ili neko njemu sličan, možemo odmah katanac, opet će nam nositi koševe sa kališa.

 

Edit: Disclaimer - naravno da mi nije žao ako Čović ode, samo konstatujem šta će se desiti kad ode. 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Nisam toliko upućen u našu unutrašnju politiku, ali stim da država ne privatizuje klubove, zašto uopšte mora da bude pare ili ovom ili onom? Saopšti i sprovedi KK dobije od države, lupam 5 milke, FK 10, ko bolje radi će imati više uspeha i to je to. Daljih sponzorstva iz državnih firmi nema, traži na slobodnom tržištu i ćao...

Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

Nisam toliko upućen u našu unutrašnju politiku, ali stim da država ne privatizuje klubove, zašto uopšte mora da bude pare ili ovom ili onom? 

 

Pa zato da bi se pitali i da bi imali udela u upravama i kontrolisali pre svega navijače koji su političarima mnogo bitniji od samih rezultata klubova. To je upravo razlog zašto se dešava ovo što se dešava.

Link to comment

Od domacih trenera glasam za Mitrovica, od stranih bi voleo Bagackisa ali nema od toga nista, mozda Sferopulos ako nije pronasao klub a ne kosta bas bas mnogo

Link to comment

Gledam The last dance, i vidim sličnosti sa ovim Zvezdinim periodom. Isti broj aba titula kao Bullsi tada u nba (šest) sa pauzom nakon treće, raspad posle poslednje titule. Tada je Džeri Kraus rasturio Bullse, nas sada rastura Vučić. Sve isto. Davidovac i Dobrić su naši MJ i Pipen.

Edited by Nikodije
  • +1 5
  • Wub 3
  • Haha 1
Link to comment

Hvala Radonji za sve. Rekao bih i srecno, ali bih lagao, jer ne volim te zelene klubove ic.
Ne razumem zasto jedni pene a drugi drame na ovu vest. Kao da ce biti smak sveta ili sta god...to je trebalo da se desi prosle godine valjda. :D
Dobio covek bolju lovu, ne vidi prostor za iskorak sa uslovima koje mu Zvezda nudi, i to je to, ruka ruci i aj zdravo.

Sto se zamene tice, ne znam kakve su opcije, ko je slobodan, ali bih svakako najradije Tomica, ako postoji sansa. Jako mi se dopalo ono sto sam video od njega u prvoj sezoni u klubu. Sta se desilo na pocetku druge, bas bih voleo da saznam, mada nikad nisam naisao na konkretnu informaciju oko toga.
I da, ono vece kad je nagovesten odlazak Ra, ucinilo mi se da sam procitao vest kako je Zoran Lukic novi trener KKCZ, mada sam najverovatnije to samo iz nekog razloga sanjao, valjda preopteretio mozak citanjem gluposti ili sta li. :laugh:

  • +1 1
Link to comment

U drugoj Tomic sezoni je morao da igra kevin panter do pola sezone, + su dovedene olupine od Derika Brauna, Gista, Dzenkinsa + se Kuzmic spuco kolima, a nije imao koleno ni pre toga. Lorenco Braun je strucno™ teran u majcinu cak i na sportklubu, jebeni Kuzmanovic ga je uhvatio kako mu krade tresnje ili sta vec. I na kraju se naravno zapatila i dabl dabl masina koji proslavlja koseve kao Dzajic.  

Ako se dobro secam, Tomic je vodio samo 3 tekme u EL - Panatinaikos i Makabi izgubio u gostima (Makabi 15 razlike u produzetku), i tukao 50 nijansi ljubicaste u Areni, posle je privremeno vodio Jasar™, a onda je ostatak sezone Sakota kukao kako je raspored naporan i da je sve bilo bolje 1994. 

Doduse, gazda Chox je vizionarski predvideo da bismo dobili apsolutno sve utakmice do kraja sezone kad je prekinuta i da nam je nepravedno galaksija poslala bolest i sprecila nas da igramo plejof EL i pobedimo prvi put u istoriji plejof utakmicu u Titogradu. :fantom:

Link to comment
9 minutes ago, Plajvi said:

U drugoj Tomic sezoni je morao da igra kevin panter do pola sezone, + su dovedene olupine od Derika Brauna, Gista, Dzenkinsa + se Kuzmic spuco kolima, a nije imao koleno ni pre toga. Lorenco Braun je strucno™ teran u majcinu cak i na sportklubu, jebeni Kuzmanovic ga je uhvatio kako mu krade tresnje ili sta vec. I na kraju se naravno zapatila i dabl dabl masina koji proslavlja koseve kao Dzajic.  

Ako se dobro secam, Tomic je vodio samo 3 tekme u EL - Panatinaikos i Makabi izgubio u gostima (Makabi 15 razlike u produzetku), i tukao 50 nijansi ljubicaste u Areni, posle je privremeno vodio Jasar™, a onda je ostatak sezone Sakota kukao kako je raspored naporan i da je sve bilo bolje 1994. 

Doduse, gazda Chox je vizionarski predvideo da bismo dobili apsolutno sve utakmice do kraja sezone kad je prekinuta i da nam je nepravedno galaksija poslala bolest i sprecila nas da igramo plejof EL i pobedimo prvi put u istoriji plejof utakmicu u Titogradu. :fantom:

Vise sam mislio na situaciju sa Tomicem i na to kako je odjednom "ispario", bez objasnjenja, pozdrava itd.
Ima li on klub trenutno? I sta kazu insajderi, jesu on i Cova na krv i noz nakon svega ili ima sanse za pomirenje? :D
Ja se ni na Alimpijev povratak ne bih bunio. Solidan je on posao odradio, s'obzirom na okolnosti i pre svega nedostatak bilo kakvog iskustva na tom nivou basketa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...