Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Sada kada je maltene zvanicno da se zahvalimo Radonjicu na trofejima u drugom mandatu kao trener Zvezde. Kapa dole i hvala za sve, samo mi se nikako ne svidja sto ode u Pao. Bice zanimljivo prvo gostovanje u Pioniru.

To sto menjamo trenera, mozda i ispadne dobro, konkretno mislim na ucesce u Evroligi. Sta znam, mozda nam i treba neka druga kosarkaska vizija kako bi napravili iskorak i bolje rezultate u Evroligi. Zvezdan Mitrovic i Milan Tomic nisu lose opcije, posto kontam da tesko mozemo do Alempiijevica obzirom da ima ugovor sa Bursom.

Link to comment

Alimpije i Tomic su imali slabije timove od Radonje, pogotovo Alimpije - mislim da je to najgori nas tim koji je igrao EL.

Rocesti, Radicevic, Enis
Lazic, Feldin, Dobric

Dangubic, Deda

Bjelica, Jankovic, Borisa

Lesor, Omic, Jovanovic, Antic

Pero i Danga su vec negde januara otpali zbog povreda i nisu ni igrali dalje, posle su za KLS dovedeni JR Chox i mislim Nenadic

Igrali su nesto malo i Apic i Lazarevic na pocetku, pa su skartirani u FMP

I Tomicev tim je bio slab

Lorenco, kevin panter Djenka, Nenadic
Bili, Kevin Panter, Lazic

Dobric, Deda
Faje, Derik, MJK, Perper, Borisa

Gist, Stime, Odzo, Kuz

Mozda sam zaboravio nekog, davno bese i mnogo je tumbanja bilo


Bukvalno su krojeni za izgubiti sve bitno, Ljudina moze iskljucivo kod Radonje da bude koristan

 



 

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Plajvi said:

Lorenco, kevin panter Djenka, Nenadic
Bili, Kevin Panter, Lazic

Dobric, Deda
Faje, Derik, MJK, Perper, Borisa

Gist, Stime, Odzo, Kuz

 

:lolol:

  • Haha 1
Link to comment

@Plajvi Tomiću je Felipe bio bek up na 1, a Pantera, MJK i Štimca je doveo Šakota. On je otišao na krajnje nenormalan način i pitanje je da li bi imalo smisla ponovo se upuštati u saradnju sa njim. Što se Alimpija tiče, zaista ne vidim razlog zašto bi on poželeo da se vrati. Čeka ga još crnji scenario nego prošli put kad je prošao kroz toplog zeca.

Najrealniji je Vlada Jovanović. Sto se rostera tiče očekujem, recimo, Dejana Todorovića, on je kao nacrtan, domaći igrač, teška povreda, mediokritet. I pride neke polovnjake iz EC, eventualno Tarzuski. Doduse, nije sasvim nemoguće da potpisemo Petruševa, em bi se računao kao anestetik za ramažene simpatizere, em EL izlog i ugovorom garantovana minutaza od 30 minuta. 

   Aha, sad vidim za kevinog pantera, sorry.

Edited by fandorin
  • +1 1
Link to comment

Da da, njemu su Faje i Perper igrali 4, a Derik Braun nije igrao skoro nikad, dosao je raspadnut

Izgubili smo od Krke ili Olimpije tamo, pa je ovaj bacio tablu o patos i nestao u daljini, igrajte sta ocete bole me kurac, tako nekako je bilo

Faje je otisao negde na pola sezone, ja sam okacio sve igrace kojih se secam da su kroz sezonu bili tu, glavni utisak te sezone je bio koliko je Djenka propo, nije bio ni blizu kao u prva dva mandata

Link to comment

Kakav crni Vlada Jovanović, treba neka nova energija, novo lice. Ne znam u kakvim su sada odnosima Zvezda i Fmp, ako smo ok glasam za Nešu. Jedino ne valja što bi i njega potrošili ako ne uzme aba, zato mu je bolje u fmp-u

Edited by Nikodije
Link to comment
6 minutes ago, Plajvi said:

Da da, njemu su Faje i Perper igrali 4, a Derik Braun nije igrao skoro nikad, dosao je raspadnut

Izgubili smo od Krke ili Olimpije tamo, pa je ovaj bacio tablu o patos i nestao u daljini, igrajte sta ocete bole me kurac, tako nekako je bilo

Faje je otisao negde na pola sezone, ja sam okacio sve igrace kojih se secam da su kroz sezonu bili tu, glavni utisak te sezone je bio koliko je Djenka propo, nije bio ni blizu kao u prva dva mandata

Mislim da si ga pedantno citirao 🙂

Đenka je valjda ubacio 1 trojku za celu EL kampanju, mada je odbranu peglao ko i uvek. Recimo kad je izludeo Džimera u zadnjem napadu protiv Paoa. Eto, Džimer. On bi sad legao, daš mu ključeve ekipe, sam bi dobio bar 5 u EL, ostale jbg.

@Nikodije

Glede Jovanovića, nisam izneo svoje želje nego očekivanja

Edited by fandorin
Link to comment

Kad ljudi pomenu Vlada Jovanovic, nikad ne znam da li misle na FMP/Cibona lika, ili pak 2 mala faula:D
Sve u svemu, nijedan od te dvojice ne zvuci kao opcija kojoj bi bilo koji EL klub trebao da se nada.


Potpuno se slazem oko komentara za sastave koje su vodili Tomic i Alimpije.
Skup ljutih veterana, pomocnog osoblja i poneki nedokazani stranac sa potencijalom. Ovo drugo dvoje i nije problematicno, ali KKCZ nije klub koji moze sebi da priusti da placa ove iz prve kategorije, izuzev ako nije u pitanju 1 igrac + domaci. Dakle da zna sta moze da ocekuje u klubu + da bude pravi vodja. Kalina kao krunski primer.
A pade mi na pamet prica, kad se Pero Antic pojavio sa Ferarijem valjda na prvom treningu ispred Pionira. :laugh: Stvarno se Zvezda kao klub ogresila o Alimpija, sta je on sve morao da prodje u toj sezoni koja mu je bila vatreno krstenje na visokom nivo.

Edited by Where is Jessica Hyde
Link to comment

Čekaj vi posle Radonjića očekujete skupog trenera ?
Sigurno nije otišao u Pao zato što mu se svidja njihov koncept .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Kladio bih se najpre na Vladu Jovanovica ili Tomica, mada me ne bi iznenadio neki nesretni pokusaj sa Duskom Ivanovicem, vec nas je par puta odbijao u Covicevoj eri. A i na Pesica je slab, eno maxbet pise da je on prva opcija.

 

Zvezdan, Alimpije i Stefanovic bi bili zanimljiva resenja, ali svaki je nerealan iz ovih ili onih razloga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...