Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Joe D said:

stigao je dalje

Bese bio blizu pobede u Rusiji protiv CSKA, tako nesto?

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

barsa i real su hteli kalinica i pre prosle sezone. nije on dosao zato sto nije imao gde da ide i uzme pare.

Naravno da nije, i sam je rekao da je u doba korone i karantina hteo da bude bliže porodici i prijateljima. Time je bukvalno upao u krilo Zvezdi. Tu je verovatno bila i želja da se napravi dodatan legacy i ispegla odnos sa navijačima preko odbrane titule što je na kraju krajeva i uspeo.

 

Jednostavno nije realno da takva igračina na vrhu svoje karijere provodi više sezona igrajući u ABA i u donjoj polovini EL. Ukoliko ipak odluči da ostane, to ga čini bukvalno najvećim navijačem Zvezde ikada.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Jbg, stigao je u top 8, ali je doskočica o top 9 i dalje interesantna. 

Sad bi valjda mi trebali da pomenemo atelje 212 ahahaha

 

Tačno, a nakon toga se uglavnom vodila bespoštedna borba za top 16-20. Možda je prerano za eutanaziju, slažem se.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Bese bio blizu pobede u Rusiji protiv CSKA, tako nesto?

bila je zvezda konkurenta u sva tri meca, u drugom je izgubila jedan razlike

Link to comment

Biće jako stresno gledati. na vrat na nos, sklepan tim KKCZ kako se bori da ne sruši Futura EL rekord.
Kešelj spreman kao zapeta puška da renovira Čokijev ofis...na pleju Džoni, bek-ap guzonja Marković...nema Holinsa da jede Dobrivoju minute na beku...krila Laza/Lazarević...Vajt na 4 i Luka prvi centar. Ko da koš na postavljenu odbranu dobija biciklo na struju.

Najneizvesniji ABA derbi u najavi : CZ vs FMP...u KLS na nož.











  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

bila je zvezda konkurenta u sva tri meca, u drugom je izgubila jedan razlike

E to, na drugi mec sam mislio.

Link to comment
2 minutes ago, fandorin said:

Jbg, stigao je u top 8, ali je doskočica o top 9 i dalje interesantna. 

Sad bi valjda mi trebali da pomenemo atelje 212 ahahaha

 

Generalno je Zvezda potrošila godine svoje dominacije bez pravog takmaca na lokalnoj sceni za pravljenje tima da uzme aba ligu da bi igrao evroligu da bi osvojio aba ligu da bi igrao evroligu. Sa time će se složiti i većina navijača Zvezde. Pritom i sami pišete kakva je kompozicija tima bila ove sezone, gde je tu prostor za mlade igrače itd. Možemo da komuniciramo normalno ili ćeš da se baviš bočnim udarima sa komšijskog topika zato što je neko napisao da je Radonjić bivši što je 90% tačno u ovom trenutku. 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

ne moze da se komunicira normalno sa nije stigla dalje od top 9 upisima, sorry.

 

uh, sorry ti, šta se sve pisalo pre toga. samo kad sa ovim naprednjačim upisima može. 

  • +1 1
Link to comment

ne moze, niti se obazirem na to. isto mislim na tu temu sto sam mislio kad ste vi kukumavcili onomad. nije me briga, drzavne igracke, drzava moze da favorizuje koga joj volja. konkretno sam odgovorio da budalastinu koja se ne prvi put provlaci ovde. 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

ne moze, niti se obazirem na to. isto mislim na tu temu sto sam mislio kad ste vi kukumavcili onomad. nije me briga, drzavne igracke, drzava moze da favorizuje koga joj volja. konkretno sam odgovorio da budalastinu koja se ne prvi put provlaci ovde. 

 

ta pošalica suštinski ne menja mnogo, neću da kažem da je isto ali u velikoj šemi stvari poenta je slična.. 

Link to comment

poenta je da brigadirate topik bez potrebe sa potuljenom patkometrijom i ukazivanjem. kao sto obicno i radite. kad se kopkila pojavi na topiku, znas da je vreme da se pocisti.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Joe D said:

poenta je da brigadirate topik bez potrebe sa potuljenom patkometrijom i ukazivanjem. kao sto obicno i radite. kad se kopkila pojavi na topiku, znas da je vreme da se pocisti.

 

Sad već sereš opasno. I ja sam majmun što očekujem nešto drugo. Lep pozdrav. 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...