Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Di je Radonjić?

 

Nemam pojma, kontam da nisu mogli da pozovu baš sve strane državljane koji rade u Srbiji. A pošto vidim da prebrojavaš sportske radnike, ne zaboravi velikog Boru Milutinovića i velikog Piksija.

 

I izvini ako sam ti izazvao PTSD fotkom :(

 

 

 

 

Edited by copkillah
Link to comment
7 hours ago, Nikodije said:

 

Kojih 300 do 1500, kad smo se 2002 borili za opstanak bilo je prepuno protiv Sloge, Spartaka, Zdravlja i Borca. Bio sam na tim utakmicama, bukvalno evroligaška atmosfera.

Doduše ti verovatno misliš na borbu za opstanak 97, tada jeste bilo prazno.

Mislim na onu sezonu sa Drcom, debeljuskastima Majlsom i Uvalinom na klupi.

Link to comment
6 minutes ago, Hroničar said:

Mislim na onu sezonu sa Drcom, debeljuskastima Majlsom i Uvalinom na klupi.

Dezmekastim, dozvoli, sa 60% masnoce, moramo baratati faktima :D 

  • +1 1
Link to comment

Da ja napisem kraci carsav da me popljujete [emoji38]
Ja sam za Radonjin odlazak hvala mu na svemu. Ra je limitiran trener koji u Zvezdi moze samo da dotera do Kalemegdana u junu ali u El nista. Razloga je vise:
-Radonja je konzervativan trener koji je fokusiran na odbranu dok u napadu vrti iste kombinacije od kada je u Zvezdi.
-ta konzervativnost se ogleda i u izboru igraca sto znaci odbrana pa sve ostalo sto nas je dovelo do toga da nemamo igraca koji moze da bude specijal da resi kad treba(Lojd, Beron,Panter... ni jednog nije doveo on).
- nastavak na proslo je i to sto ne zeli nikakav rizik sa izborom igraca uvek puca na sigurno a to znaci El igraci koji su imali solidnu ili slabiju sezonu pa ih mi opravljamo. A za budzet koji mi imamo Zvezda mora da izmislja i strance. Jedini put kada je Zvezda stigla u top 8 je sezona kad je doveden plej koji slabije igra odbranu MWill, i kad je rizikovano sa igracem Miler i pogodjeno je.
-domace mladje igrace ne pokusava da progura tako da dolazimo u situaciju da nama slabije tekme igraju Simon i Cirbes umesto nekih talentovanih momaka. Setite se koliko je Guduru maltretirao.
-utakmice odradjuje automatski bez obzira na desavanja na terenu, primer: 4. tekma finala gde Holins daje 4.trojke, Volters daje dva ulaza, kradja lopte i asist a on obojicu vadi i ubacuje Lazu i Lazu i ode sve u propast.
Ima jos nekoliko stvari al ne mogu sa fona.
Ako me pitate koje je resenje ja bih vratio Alempijevica ali bi u tom slucaju Lazica poslao u Fmp i dao ovome odresene ruke. Spasa nam nema propasti ne mozemo.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Dezmekastim, dozvoli, sa 60% masnoce, moramo baratati faktima :D 

Jeste, u pravu si. 🤣

Kakva je to sezona bila, mislim da smo tada u poslednjem kolu izbegli poslednje mesto u ABA ligi. Srcano su igrali, nedostajao je kvalitet, ali mislim da je to bila jedna od borbenijih ekipa Zvezde koju sam gledao. U hali prazno, ali navijanje kao da je Pionir bio dupke pun, pritisak na sudije konstantan.

Link to comment

Mante se ljudi sada Bjelice, Gudure, Bobana, Tea kada nam em prošo brzi voz, em zašo za krivinu. Ovako grdni i grbavi možemo samo pogledom da ga ispratimo.
Čoki i Duško Ivanović ne bi spojili dve nedelje ni da razglednicama komuniciraju. Zatvaranjem vrata dupetom za Radonjom, i to po drugi put, Nebojša je izgubio i Zvezdana kao alternativu. Alimpije, iako ima EL klauzulu, uživa u Bursi. Nama sada verovatno ni Ilić više nije opcija nakon produžavanja Vajta. Šlepaćemo guzonju Pefija dok ga noge drže a Laza je verovatno po difoltu zbog titule najboljeg odbrambenog, zaslužio bar još jedan trogodišnji ugovor.

Nego da mi vidimo šta radi Stefan Pot i taj rad...









  • +1 1
Link to comment

Radonjić ide danas u Atinu na pregovore, iako i dalje postoji obostrana želja za saradnju sa Zvezdom. Kakvo mrsomuđenje.

Koliko bi ovaj svet bio lepši kad bi se svi ponašali normalno, ništa preko toga, nikakvi natčovečanski izlivi čojstva, samo normalno. Bez ultimatuma, bez zavlačenja, sagledavanja situacije iz svih uglova i razgovora u kojima se ništa ne kaže.

 

  • +1 5
Link to comment

Kalina iskoristio opciju da izađe iz ugovora, ali to ne znači da neće potpisati novi sa Zvezdom. 

Ne mogu da dočekam taj momenat, sutra oko ponoći, da vidim šta su odlučili.

Link to comment

Ja se sve nesto nadam da ovo mrsomudjenje oko Radonje i Kaline je mozda neka Coviceva igra da bi glavonje odozgo odresile kesu. Bilo bi mi bas zao da se sve raspadne. 

  • +1 1
Link to comment
Radonjić ide danas u Atinu na pregovore, iako i dalje postoji obostrana želja za saradnju sa Zvezdom. Kakvo mrsomuđenje.
Koliko bi ovaj svet bio lepši kad bi se svi ponašali normalno, ništa preko toga, nikakvi natčovečanski izlivi čojstva, samo normalno. Bez ultimatuma, bez zavlačenja, sagledavanja situacije iz svih uglova i razgovora u kojima se ništa ne kaže.
 
Je l u to mrsomuđenje spada i kad preko medija daš rok treneru da se izjasni o nastavku saradnje?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...