Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, Mil@n said:

Zar se Kalinina žena nije porodila skoro? Jal palo nekome na pamet da je i njemu i njoj bilo ko da se trudnoća iznese u matici, u blizini rodbine, na poznatom podneblju što možda olakšava ceo tok trudnoće, u isto vreme, Kalinari reši bif sa ciganima, uzme koju titulu, svi happy.

 

tako nesto je kalina i rekao u jednom intervjuu, bez pominjanja da je zena trudna. rekao je da hoce da bude blizu familije, korona, i tako to... vrlo razumni i lako shvatljivi razlozi

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Joe D said:

Kalinic je dosao zato sto mu se dolazilo, odlazi zato sto mu se ne ostaje. Ko moze da zna njegove stvarne motive, ne znam da postoji drugi srpski kosarkas koji bi se vratio u sred prajma da igra ovde kakve god pare da su u pitanju. 

 

Ovo sa Radonjicem je mnogo bolji indikator kakvo je stanje sa ambicijama za sledecu sezonu. 

Slazem se svim napisanim.

Ono sto je pravo pitanje zašto se Radonjić uopšte vraćao pre godinu i po dana? Otišao je 2017. kada Čović nije mogao da mu garantuje budžet za nešto više. To nije mogao da mu garantuje ni kada se vratio ni danas. U Zvezdi je situacija manje više ista već godinama tako da ne vidim na kojim činjenicama je Radonjić bazirao svoja očekivanja. A on je i u takvim okolnostima postizao izvanredne rezultate. Ok, glavni rival će mu sledeće godine biti nba ekipa, ali zaista ne verujem da bi mu bilo ko zamerio da ne ponovi podvig od ove godine. 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Te ekipe Budućnosti Cedevite i Partizana nisu evroligaške ekipe i ti to dobro znaš. 

 

Mi smo u jednoj sezoni imali vise utakmica protiv EL ekipa nego sto ste vi imali u tri sezone tadasnje EL

  • +1 1
Link to comment

naravno da se znalo da ide Kalina kad su otišli Davidovac i Radonja, ali daleko od toga da je nezamislivo da se napravi tim u kome bi Kalina ostao, u državi u kojoj se bez pitanja za cenu plaćaju prava PL, organizacija F4, Panter-Ledej,  kvalifikacije za OI itd

Link to comment
36 minutes ago, Mil@n said:

 

+1, meni najdraža ona sezona kad smo se sa 7 igrača borili za opstanak, bio sam u pioniru svaku tekmu, realno bilo zanimljivije nego ovo čišćenje boranije koje smo gledali poslednjih godina.

 

Ne treba preterivati i veličati Zvezdu koja se bori za opstanak. Recimo, meni najdraža Zvezda je druga Radonjina, sa kojom je srušio Duloa. Puno mladih igrača, no name Cirbes, jedva afirmisani Đenka, i samo MWill kao prava zvezda. To je bio jeftiniji tim od svih koje smo kasnije pravili, igrao je super i imao rezultat. Sigurno će sada biti para za skuplji tim nego taj, ili barem u rangu tog, pa ne vidim zašto se Radonja plaši. I on sad umislio da je neka neviđena veličina i da ne sme da ima budžet manji od 10 miliona. 1 Dulo nikad nije imao ni blizu tako velike pare kakve sada za tim imaju Radonja i Žoc, ali ga nije mrzelo da radi.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

generalno se slazem, ali dule je otisao prvi put kad je imao manji budzet.

 

Misliš na odlazak 2010? Tada je otišao zbog CSKA, a Partizan je u naredne dve godine imao veći budžet nego on bilo kada u Partizanu, pa su svejedno izgledali duplo gore.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Nije nikakav problem da Zvezda bude ono sto u tom trenutku moze da bude, bukvalno svi smo rekli kada je zavrsen UPPR da nije bitno koliko kvalitetno Zvezda igra koliko je bitno da se prostire koliki joj je guber i nikad vise ne dodje u situaciju da zakljucava vrata kluba zbog dugova i izvodi vratolomije sa fuzijama i slicnim marifetlucima. Ono sto ostavlja gorak ukus je sto smo pobedjeni van terena, politickom odlukom mafijasa na vlasti i to ne zbog kosarke vec njihovih politickih interesa. Na stranu to kakvu poruku generalno "drzava" salje time sto novim milionima nagradjuje klub koji duguje visemilionski iznos za porez a kaznjava klub koji duguje mali iznos za porez i to iznos koji je budzetom projektovan da bude potpuno izmiren do septembra.

 

Koliko god cemo svi odahnuti kad Covic ne bude vise povezivan sa klubom navijacima ce ipak nedostajati njegova Zvezda koja je poslovala relativno dobro, koliko se to u Srbiji uopste moze, iako smo se godinama takmicili na nivou koji nam finansijski objektivno ne pripada. Ako je sudeci iz naseg iskustva s prethodnim vlastima i po onome sto znamo o naprdnjacima cak i eventualni dolazak nekog drugog Ostoje kod nas i zalivanje parama po "zeljkoobradovic" principu dovesce samo do novih enormnih zaduzivanja kluba sa neizvesnim ishodom. Iskreno, vise bih voleo da odemo u srpsku ligu nego da ponovo gledam taj "vesic-zezelj" scenario.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

mislim na drugi odlazak. do tad i nije imao nikakvu ravnopravnu domacu konkurenciju.

 

Tada nije otišao, kaže da ga je Vučić oterao. Sklon sam da mu verujem za to.

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

A koliko još sezona misliš da je prirodno da Kalinić provede u Zvezdi? Iskreno me zanima. 

 

A koliko još sezona misliš da je prirodno da Panter i Ledej provedu u Partizanu? Iskreno me zanima. 

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ne znam sa kim se svađaš ali ne pamtim da je iko na ovom forumu tvrdio da su njih dvojica došli iz bilo kog drugog razloga osim para. Isto sam mišljenja (koje po svemu sudeći deli i Barsa) da njih igrački dvojica vrede manje nego Kalina.

 

@ZokiAsovt

 

Otkud tebi ideja da se ja svađam sa nekim? Diskutujem sa kolegom forumasem čiji sam post kovotovao. Što bi vi mladi rekli iznosim stav.:fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

+1, meni najdraža ona sezona kad smo se sa 7 igrača borili za opstanak, bio sam u pioniru svaku tekmu, realno bilo zanimljivije nego ovo čišćenje boranije koje smo gledali poslednjih godina.

Uh, kad se samo setim, 300 do 1500 ljudi u Pioniru, svaki kos se proslavljao kao gol da je pao.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Hroničar said:

Uh, kad se samo setim, 300 do 1500 ljudi u Pioniru, svaki kos se proslavljao kao gol da je pao.

 

Kojih 300 do 1500, kad smo se 2002 borili za opstanak bilo je prepuno protiv Sloge, Spartaka, Zdravlja i Borca. Bio sam na tim utakmicama, bukvalno evroligaška atmosfera.

Doduše ti verovatno misliš na borbu za opstanak 97, tada jeste bilo prazno.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...