Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

7 minutes ago, Constantin said:

A be....zajebi me više s Mesarovića....taman da postigne het-trik na sledeće 75 utakmice.....

Pa nema drugi, to nam je sto nam je

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Pa nema drugi, to nam je sto nam je

Ja bih pre Ajdara na levo, a Petrova na špica....pravimo mesto Štuliću, koji bi mogao poslednjih 15-30 minuta da odigra, ne više za sada, a bunarimo Petrova. Tako smo zajebali i Mladjovića, štopera. Tako će zajebemo i Yamkama....

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Ja bih pre Ajdara na levo, a Petrova na špica....pravimo mesto Štuliću, koji bi mogao poslednjih 15-30 minuta da odigra, ne više za sada, a bunarimo Petrova. Tako smo zajebali i Mladjovića, štopera. Tako će zajebemo i Yamkama....

Sivic isto po mom misljenju mnogo forsira Stulica 

Ovo sam pokusao da pogodim Sivicevu postavu a ja bih pre dao sansu Ajdaru cak bi i Stajica pokusao na stopera jer mu je to primarna pozicija.

 

Link to comment
11 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Sivic isto po mom misljenju mnogo forsira Stulica 

Ima takvu insttrukciju....treba da se proda, košta, a ne daje golove.

Link to comment

Ja bih polako tražio alternativu i za Aksentijevića....počinje i on da me nervira. Kao prvo, ne svidja mi se njegov izgubljeni pogled, kao da je pobego iz dnevnu bolnicu Zavoda za mentalno zdravlje....kasni kod izlaska kad se pravi ofsajd zamka, kasni sa vraćanjem nazad i troši lopte ispucavajući se "nebu pod oblake"....neće na svaku utakmicu da mu legne lopta kao onomad. Treće-peto-osmo počeo je mnogo da se pederiše....

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

Ala ste  se  raspisali moram da sročim sveobuhvatno  jednu repliku

Lele....dal će se svadjaš s nekog opet ? :frust:

  • Haha 1
Link to comment

 Mare golmana bonusa smo izgubili kao i mogućnost da profitiramo na njemu ( vidi kako je Kragujevac to uradio a i Čuka će sa njihovim)

Što se tiče Štulića njemu kao bonusu će trebati 2 sezone da bi tek videli da li nam je uvaljena koska. Pre bi Dušanića gurao jer ima drskost i bolji osećaj . Dušanić ima šanse jer time zadovoljava  Propadala. Mesar  Jovanović Aksent  takodje imaju isti kriterijum a Dujmović na žalost nema i u odnosu na njega prednost ima Drobnjak. Lepo neko (  čini mi se car Konstantin ) postavi pitanje čime su obojica zaslužila to. Koliko su grejali klupe ili ni na njima nisu bili.

Sivić ... Šuška se da će mu stolice doći ono komentarisanje sudjenja...

Yamcam onaj stari fali kao hleba 

 

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Ja bih polako tražio alternativu i za Aksentijevića....počinje i on da me nervira. Kao prvo, ne svidja mi se njegov izgubljeni pogled, kao da je pobego iz dnevnu bolnicu Zavoda za mentalno zdravlje....kasni kod izlaska kad se pravi ofsajd zamka, kasni sa vraćanjem nazad i troši lopte ispucavajući se "nebu pod oblake"....neće na svaku utakmicu da mu legne lopta kao onomad. Treće-peto-osmo počeo je mnogo da se pederiše....

Pa mogo bi malo da pušta malog Markovića tu, dobar bio na pripremama.

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Gradina said:

 Mare golmana bonusa smo izgubili kao i mogućnost da profitiramo na njemu ( vidi kako je Kragujevac to uradio a i Čuka će sa njihovim)

Što se tiče Štulića njemu kao bonusu će trebati 2 sezone da bi tek videli da li nam je uvaljena koska. Pre bi Dušanića gurao jer ima drskost i bolji osećaj . Dušanić ima šanse jer time zadovoljava  Propadala. Mesar  Jovanović Aksent  takodje imaju isti kriterijum a Dujmović na žalost nema i u odnosu na njega prednost ima Drobnjak. Lepo neko (  čini mi se car Konstantin ) postavi pitanje čime su obojica zaslužila to. Koliko su grejali klupe ili ni na njima nisu bili.

Sivić ... Šuška se da će mu stolice doći ono komentarisanje sudjenja...

Yamcam onaj stari fali kao hleba 

 

Za golmana je jasno.

Za Dujmovica ima neki pedigre pa je i to jasno da ga dovedu ali ne kao opcija za prvog golmana, ako zasluzi ok

Drobnjak doveden kao i brdo igraca i da imamo neki marketing, neku organizaciju pa da se prave emisijice raznog tipa ili bar clanci a jedna od njih je i misljenja trenera, sportskog sektora, uprave o raznim stvarima pa i diskusija o kvalitetu igraca, zasto su dovedeni, ugovorima, odgovornostima i ostalom...

Mislim da trebaju svi koji pisu da spreme pitanja i da pokusaju da zakazu sastanak sa trenerom, Propadalom, Markonijem, sportskim sektorom .... i sve da objavljuju.

Pokusano sa tim i tim da se zakaze intervju toliko puta, pa jos jedan pokusaj, pa opet i svako odbijanje da se napise. Da se izvrsi pritisak da pocnu da pricaju. Kao Partizan, izadjes bato na giljotinu pa ako nista drugo ti se znoj pa ako imas mud...a ti radi to opet.

Nije ovo njihov klub, oni se pitaju ali klub nije njihov. I da ga sutra privatizuju opet je deo kluba nas i opet treba da budu prozivani ako ne rade dobro.

Nego nisu nasi novinari ko u Bg pa da zavrcu usi, jos su kod nas fini.

A za navijace da ne pricam.

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment

Inace treba izdrzati sa trenerom. Ako nismo za to da menjamo trenera na svaka pet kola onda svi treba da istrajemo sa zivcima i dignemo glas protiv smene trenera.

Posle Sivica bi dosao verovatno Slavoljub ili mozda vrate Bataka......

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

 Mare golmana bonusa smo izgubili kao i mogućnost da profitiramo na njemu ( vidi kako je Kragujevac to uradio a i Čuka će sa njihovim)

 

Lukića je "prodao" Bata Ristić, a naša Uprava bi da svako od njih bude po malo "Batica Ristić"....oni kad je žaba videla da se konj potkiva pa i ona digla nogu......da svako radi svoj posao možda bi i bilo nečega, a ovo kod nas, zaletela se svaka šuša da se ogrebe koji evro. Kad bi svaka muva med brala....ihahaaa

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mislim da trebaju svi koji pisu da spreme pitanja i da pokusaju da zakazu sastanak sa trenerom, Propadalom, Markonijem, sportskim sektorom .... i sve da objavljuju.

Pokusano sa tim i tim da se zakaze intervju toliko puta, pa jos jedan pokusaj, pa opet i svako odbijanje da se napise. Da se izvrsi pritisak da pocnu da pricaju. 

Nije ovo njihov klub, oni se pitaju ali klub nije njihov. I da ga sutra privatizuju opet je deo kluba nas i opet treba da budu prozivani ako ne rade dobro.

Mare be...pa dal misliš da bi se neko zacrveneo ?

 

52 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nego nisu nasi novinari ko u Bg pa da zavrcu usi, jos su kod nas fini.

A za navijace da ne pricam.

Kome da zavrnu....vidiš da im "završen posao" uvalili se po portalima, tipkaju šta im se kaže za 500 € platu i svi srećni. Ispade da je naš kolega sa foruma, koji se odavno ne javlja, najnezavisniji od njih....a oni svi "bardovi novinarstva"..idi begaj.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Mare be...pa dal misliš da bi se neko zacrveneo ?

 

Kome da zavrnu....vidiš da im "završen posao" uvalili se po portalima, tipkaju šta im se kaže za 500 € platu i svi srećni. Ispade da je naš kolega sa foruma, koji se odavno ne javlja, najnezavisniji od njih....a oni svi "bardovi novinarstva"..idi begaj.

Kad se cuje u javnost svi se cesu a posebno ako su u politici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...