Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Samo jedan info.

Posle Wolfsberga bi isli na boljeg iz duela Molde Norvezani / Kisvarda Madjari 

Objektivno mozda nikad vise necemo imati ovakvu srecu u zrebu. Nisu laki protivnici ali mnogo laksi od gotovo svih drugih.

Link to comment
Još jedan info. Otišli su Arsić i Mlađović [emoji846]
Što se mene tiče mogu da se pozdrave i s Pejovićem, Mesarovićem, oba golmana, pa čak i ovog Gakua....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
I šta ćemo sad. . .
Treba ruke prati . . .
Kolko para, tolko ruku
Uprava mora biti biti biti zdrava, ali q.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

U Tutin emoji848.png
e17f0ab2026d8362236664ee2828e3d9.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Video sam a i znao sam da će dole da ide bio sam sa njegovim ocem u nedelju  i tad mi rekao da ga vozi za Tutin. Neka mu je srećno. Da je pameti ko što nije bio bi nam i bonus i golman. Dva u jedan.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Gradina said:

Video sam a i znao sam da će dole da ide bio sam sa njegovim ocem u nedelju  i tad mi rekao da ga vozi za Tutin. Neka mu je srećno. Da je pameti ko što nije bio bi nam i bonus i golman. Dva u jedan.

Ovakav golman(reprezentativac) brani u srpskoj ligi, a nama krševi menadžerski! Bruka!

Link to comment
1 hour ago, RealNIš said:

Ovakav golman(reprezentativac) brani u srpskoj ligi, a nama krševi menadžerski! Bruka!

Meni pa nije jasno ako je toliko dobar zasto nije ostao?

Prvo bonus je a drugo niko nije imun na pare.

Ako je toliko dobar zasto je otisao u patos ligu a ne kod nekog superligasa jer je, da ponovim, bonus igrac. Mogao je da ode i rang nize.

Meni neke stvari stvarno nisu jasne?

Ili decko nije toliko dobar ili sta je u pitanju?

1. Dakle nama treba bonus, eto ga.

2. Nama treba nova zlatna koka, eto ga.

3. Mi to ne vidimo ali ne vidi ni ceo fudbalski karavan super, prva liga. Niko nije snimio decka a jos je i reprezentativac? To je malo teze da se ne uoci? Moze da ga uzmu za dz i lepo profitiraju i plus bonus. I bas niko? Verovatno je nudjen negde?

Niko da ga uzme kao drugog golmana???

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Meni pa nije jasno ako je toliko dobar zasto nije ostao?

Prvo bonus je a drugo niko nije imun na pare.

Ako je toliko dobar zasto je otisao u patos ligu a ne kod nekog superligasa jer je, da ponovim, bonus igrac. Mogao je da ode i rang nize.

Meni neke stvari stvarno nisu jasne?

Ili decko nije toliko dobar ili sta je u pitanju?

1. Dakle nama treba bonus, eto ga.

2. Nama treba nova zlatna koka, eto ga.

3. Mi to ne vidimo ali ne vidi ni ceo fudbalski karavan super, prva liga. Niko nije snimio decka a jos je i reprezentativac? To je malo teze da se ne uoci? Moze da ga uzmu za dz i lepo profitiraju i plus bonus. I bas niko? Verovatno je nudjen negde?

Niko da ga uzme kao drugog golmana???

 

Pod 3 ti je i odgovor

Nismo mu dali ni šansu  a da bi ga drugi videli trebalo je da brani ( a 4 godine je bio pod ugovorom )  . Otišao je da brani  jer nije hteo u  višim rangovima da greje klupu  .Pametan potez  što je otišao tamo Zapad je jači od istoka . Beograd najjači ali tamo šeme i šemice , Vojvodina tanka . 

Braneći dve godine za starije  2000-to sam se uverio da dečko daleko daleko odskače u svim segmentima . Na žalost njegovu najviše , a i našu, kombinacije nečije su mu bile na putu nepremostive da bi dobio šansu. Jesenas je branio na pozajmici u Brzom Brodu , takoreći meni u dvorištu i bio najzaslužniji za ekipu BB u jesenjem delu. Čini mi se 4 puta golman kola srpske lige istok ali ga uprava vratila nazad zimus na njegovu  žal i tragediju da samo trenira i gubi vreme .Po mnogima , bolji od oba naša golmana koji sada brane . Teram mu oca da izadje javno i iznese sve loše  kroz šta je mali prošao  , a ima toga dosta dosta...

Link to comment
17 minutes ago, Gradina said:

Pod 3 ti je i odgovor

Nismo mu dali ni šansu  a da bi ga drugi videli trebalo je da brani ( a 4 godine je bio pod ugovorom )  . Otišao je da brani  jer nije hteo u  višim rangovima da greje klupu  .Pametan potez  što je otišao tamo Zapad je jači od istoka . Beograd najjači ali tamo šeme i šemice , Vojvodina tanka . 

Braneći dve godine za starije  2000-to sam se uverio da dečko daleko daleko odskače u svim segmentima . Na žalost njegovu najviše , a i našu, kombinacije nečije su mu bile na putu nepremostive da bi dobio šansu. Jesenas je branio na pozajmici u Brzom Brodu , takoreći meni u dvorištu i bio najzaslužniji za ekipu BB u jesenjem delu. Čini mi se 4 puta golman kola srpske lige istok ali ga uprava vratila nazad zimus na njegovu  žal i tragediju da samo trenira i gubi vreme .Po mnogima , bolji od oba naša golmana koji sada brane . Teram mu oca da izadje javno i iznese sve loše  kroz šta je mali prošao  , a ima toga dosta dosta...

A Zavisa Pejic jel ga gurao... ?

Ako su ga otpustili zato sto nije sugerisao za kvalitet nasih golmana a sa druge strane ga nisu slusali za ovog malog, onda stvarno sede ili sedi neki kreten  u upravi?!?!?!

Valjda se pita i trener nesto?

Mada objektivno mi sve nesto jurimo, da ne ispadnemo, pa cetvrto mesto pa sad ove dve, tri utakmice smo se nalozili pa kljoknuli i u tim uslovima mozda nije ni preporucljivo da se klinac ubaci u vatru, posebno zbog pozicije.

Ali evo sledeca utakmica bi bila idealna da debituje. Oba golmana su ili losa ili u katastrofa formi i ne vidim razloga sto decko ne bi dobio sansu pored kvaliteta koji poseduje? Znaci da opravdam proslu polu sezonu i ove cetri utakmice ali ova sledeca bi bila idealna ali jbga ode a i da nije isto bi mu bilo ocigledno!?!?!?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...