Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

. . .

Valjda se pita i trener . . .

isto bi mu bilo ocigledno!?!?!?. . .

Ne pita se

I zato bi mu  očigledno bilo isto. . . Jer niko nije stručan kao Propadalo

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Meni pa nije jasno ako je toliko dobar zasto nije ostao?

Prvo bonus je a drugo niko nije imun na pare.

Ako je toliko dobar zasto je otisao u patos ligu a ne kod nekog superligasa jer je, da ponovim, bonus igrac. Mogao je da ode i rang nize.

Meni neke stvari stvarno nisu jasne?

Ili decko nije toliko dobar ili sta je u pitanju?

Moze da ga uzmu za dz i lepo profitiraju i plus bonus. I bas niko? Verovatno je nudjen negde?

Niko da ga uzme kao drugog golmana???

 

Ovo su ti pitanja, kao da sediš u Upravi i pravdaš se....može i ova pitanja ta budu aktuelna i relevantna, ali ajde da prvo odgovorimo na pitanja:

- Šta je (relevantnije je da pitamo "ko je?") preporučilo Drobnjaka za naš gol? Gde je branio prošle godine?

- Na koliko je utakmica branio Dujmović prošle sezone i zašto nije dobio prednost u odnosu na prvog golmana Spartaka?

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Ovo su ti pitanja, kao da sediš u Upravi i pravdaš se....može i ova pitanja ta budu aktuelna i relevantna, ali ajde da prvo odgovorimo na pitanja:

- Šta je (relevantnije je da pitamo "ko je?") preporučilo Drobnjaka za naš gol? Gde je branio prošle godine?

- Na koliko je utakmica branio Dujmović prošle sezone i zašto nije dobio prednost u odnosu na prvog golmana Spartaka?

Slažem se sa tobom i mislima da sam u par navrata zadnjih godina i nalazind takve nelogičnosti kod odredjenih bombastičnih pojačanja. Zadnje što sam analizirao je ovaj golman Crnogorac i identično je i kod njega. E sad na TM što mu digli cenu  a pri tome grejao klupu nema veze sa logikomg . . .

Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Slažem se sa tobom i mislima da sam u par navrata zadnjih godina i nalazind takve nelogičnosti kod odredjenih bombastičnih pojačanja. Zadnje što sam analizirao je ovaj golman Crnogorac i identično je i kod njega. E sad na TM što mu digli cenu  a pri tome grejao klupu nema veze sa logikomg . . .

Ma mi bi se udarali s pete u dupe od sreću da možemo da prodamo igrače po cenama na TM ...

Link to comment
29 minutes ago, Constantin said:

Ovo su ti pitanja, kao da sediš u Upravi i pravdaš se....može i ova pitanja ta budu aktuelna i relevantna, ali ajde da prvo odgovorimo na pitanja:

- Šta je (relevantnije je da pitamo "ko je?") preporučilo Drobnjaka za naš gol? Gde je branio prošle godine?

- Na koliko je utakmica branio Dujmović prošle sezone i zašto nije dobio prednost u odnosu na prvog golmana Spartaka?

A ti dobro znas da ne sedim ?

Pitanje postavljam da mi bude jasno i da otklonim nelogicnosti.

Neke debilne stvari stvarno covek ne moze da svari na prvu i u neverici mora da pita.

U mojim postovima nadam se da ne vidis zlu nameru ili teznju ka nekoj strani vec bukvalno teznju ka istini?

Ja priznam uvek i gresku i zajeb i neznanje... Meni to nije problem...

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

A ti dobro znas da ne sedim ?

 

Opa....to nešto novo..e...pa da častiš....:D

 

Po meni, ti si jedan od najkompletnijih Meraklija koje poznajem....👍

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Slažem se sa tobom i mislima da sam u par navrata zadnjih godina i nalazind takve nelogičnosti kod odredjenih bombastičnih pojačanja. Zadnje što sam analizirao je ovaj golman Crnogorac i identično je i kod njega. E sad na TM što mu digli cenu  a pri tome grejao klupu nema veze sa logikomg . . .

Ovog Crnogorca sam ja stavio zato sto je slobodan i sto ima pedigre i ne zato sto sam nesto nacuo, da ne napravim zabunu.

Gledao sam slobodne golmane, Cupic ,ovaj i onaj najskuplji ali da me ubijes ne mogu da se setim prezimena sad. Svakako sve je bolje nego da ostanemo na ovu dvojicu...

Link to comment
32 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ovog Crnogorca sam ja stavio zato sto je slobodan i sto ima pedigre i ne zato sto sam nesto nacuo, da ne napravim zabunu.

Gledao sam slobodne golmane, Cupic ,ovaj i onaj najskuplji ali da me ubijes ne mogu da se setim prezimena sad. Svakako sve je bolje nego da ostanemo na ovu dvojicu...

Verujem u tvoju dobronamernost . Imaš one čaršafe koji neke nerviraju , mene ne . Znaš kako  , prezirem one koji nešto znaju a ćute jer nemaju zeleno svetlo  od onih u čije dupe su se uvukli, a ko bajagi su brižne verne Meraklije. Ja kad imam vest , saznanje ili naznaku nečega ja o tome pišem , što im izaziva nervozu. Neki od njih su se pritajili , neki nove nickove otvorili ali još dublje se zavlače u anus svog gazde.

Uz put skola je ostala bez vrsnog trenera Dragana Gavrilovića Gavre , koji je opet otplovio put istoka. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

I ko je iz prve utakmice u Evropi ove godine doneo vise bodova za koeficijent, mi ili partizani? 

Ne staj im na muku. Nije mi jasno samo kako ih nisu dotepali...nego, odbrana im gora nego naša.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...