Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

35 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nego predlozi ti ovog ako imas neki kontakt da ga maznemo. To bi bilo ko kad smo doveli Borjana.

https://www.transfermarkt.com/danijel-petkovic/profil/spieler/188930

Dovedemo njega i brzo krilo i da zatvaramo pijacu. Yamkam ce uskace umesto Peje, Aksentijevica ili stopera i ne mora se dovodi zadnji vezni da se ne trpamo sa igracima a da razvodnjavamo kvalitet.

Ne bih ja više strance dovodio, eventualno jednog napadača, po mogućstvu špica.

 

Kako se sa školom radilo pokazatelj je taj što kupujemo bonuse....

 

Ovo što ulazi sa klupe je ok, ali još je rano ili nedovoljno su spremni da budu nosioci igre.

Link to comment
5 hours ago, Constantin said:

Ne bih ja više strance dovodio, eventualno jednog napadača, po mogućstvu špica.

 

Kako se sa školom radilo pokazatelj je taj što kupujemo bonuse....

 

Ovo što ulazi sa klupe je ok, ali još je rano ili nedovoljno su spremni da budu nosioci igre.

Nemamo golmana i krilo. Za ovo sto nam je ostalo ova dvojica plus Skrbic ce da zavrse posao.

Golman neki iskusan koji ce da poredja odbranu da ne ispada, da bude trener na terenu. Ovaj je dugogodisnji reprezentativac, mnogo iskustva, tri puta je kupljen a nije menjao klubove free i verovatno kad ovako nabrojim ne bi nikada dosao kod nas 😁

Link to comment
10 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nemamo golmana i krilo. Za ovo sto nam je ostalo ova dvojica plus Skrbic ce da zavrse posao.

Golman neki iskusan koji ce da poredja odbranu da ne ispada, da bude trener na terenu. Ovaj je dugogodisnji reprezentativac, mnogo iskustva, tri puta je kupljen a nije menjao klubove free i verovatno kad ovako nabrojim ne bi nikada dosao kod nas 😁

Ma pitanje je da li će Škrbić ostati kod nas, a pri tome treba voditi računa o 4 stranca...ajd to nije problem...i najmanje dva kasvetna BONUSA....da kad jedan izadje ne mora ceo tim da se tumba zbog izmene....

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Ma pitanje je da li će Škrbić ostati kod nas, a pri tome treba voditi računa o 4 stranca...ajd to nije problem...i najmanje dva kasvetna BONUSA....da kad jedan izadje ne mora ceo tim da se tumba zbog izmene....

Da ali Dujmovic bi trebalo da je stranac ima Bosansko i Hrvatsko drzavljanstvo i ako dovedemo stranog golmana nista ne gubimo

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Da ali Dujmovic bi trebalo da je stranac ima Bosansko i Hrvatsko drzavljanstvo i ako dovedemo stranog golmana nista ne gubimo

Izgubili smo mi odavno Mare, samo se plašimo da priznamo...

  • +1 1
Link to comment

Zaboravih...neki pljuju Stefana Vukića, kako je pojurio van Niša, a sećaju si forumaši, bili smo zajedno na Kup utakmici, kako se zvaše oni pored Leskovca, kad smo mislili da smo dobili špica, napokon iz škole.....išao je na pozajmicu u Sindju, kod Drvceta, pa nije bio u planu, mislim kod Rastavca...lutao po vojvodjanskim kliubovima i pojavio se konačno u Zlatiboru, a odatle u TSC....znači nije hteo preko leba pogaču već kao i dobar broj fudbalera odavde, nisu ga jebavali 2% i čovek, jednostavno, otišao....

Link to comment
25 minutes ago, Constantin said:

Zaboravih...neki pljuju Stefana Vukića, kako je pojurio van Niša, a sećaju si forumaši, bili smo zajedno na Kup utakmici, kako se zvaše oni pored Leskovca, kad smo mislili da smo dobili špica, napokon iz škole.....išao je na pozajmicu u Sindju, kod Drvceta, pa nije bio u planu, mislim kod Rastavca...lutao po vojvodjanskim kliubovima i pojavio se konačno u Zlatiboru, a odatle u TSC....znači nije hteo preko leba pogaču već kao i dobar broj fudbalera odavde, nisu ga jebavali 2% i čovek, jednostavno, otišao....

Od tog vremena smo trebali da ga cekamo jos pet godina da bi se razigrao za superligaski fudbal.

Mnogo je kume 😁

Ne vidim tu da je neko pogresio jer kako se razigrao u 25-26 godinu tako je mogao i da se ne razigra. Uprava treba da ulaze novac u mlade, pa da salje na kaljenje pa kad budu dobri ali ne toliko da zaigraju oni moraju da povecaju platu i ponovo na kaljenje pa ako neko prodje ce da igra. Nismo mi CZ i Partizan.  Ono sto vredi odmah to se gura pod uslovom da nam ne uzmu igraca blizanci. Jeb ga, nismo mi platezni. Kad tatko nije dao da se dresi kesa za Mitrovica i da se izbaci klauzula ako je moglo gde je siguran profit, sta da se ocekuje za igrace koji idu okolo preko Male Krsne.

 

Link to comment

Ko kaže da smo trebali toliko da ga čekamo? Šta misliš, koliko treba da čekamo Štulića?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Ko kaže da smo trebali toliko da ga čekamo? Šta misliš, koliko treba da čekamo Štulića?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ne znam al stra me vata...

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Nemamo golmana i krilo. Za ovo sto nam je ostalo ova dvojica plus Skrbic ce da zavrse posao.

Golman neki iskusan koji ce da poredja odbranu da ne ispada, da bude trener na terenu. Ovaj je dugogodisnji reprezentativac, mnogo iskustva, tri puta je kupljen a nije menjao klubove free i verovatno kad ovako nabrojim ne bi nikada dosao kod nas 😁

Mare bre budi malo detaljan u analizi TM. OD 102 Utakmice na 15% branio na 50 nije bio u ekipi  a na 35 bio na klupi u zadnje 3 sezone. Crnogorci su poznati po falširanju vrednosti. Ali učinak  ne mogu jer sastavi se znaju .

Link to comment
7 hours ago, Gradina said:

Mare bre budi malo detaljan u analizi TM. OD 102 Utakmice na 15% branio na 50 nije bio u ekipi  a na 35 bio na klupi u zadnje 3 sezone. Crnogorci su poznati po falširanju vrednosti. Ali učinak  ne mogu jer sastavi se znaju .

Ne branis za reprezentaciju ako nemas neki kvalitet. Da je standardan u ekipi u kojoj je igrao ja ga ne bih ni razmatrao. Ovako mozda postoji neka mogucnost da dovedemo golmana sa pedigreom i da ga vaskrsnemo ko Borjana.

 

Moje neko misljenje je da u ekipi moras da imas nekog veterana sa bogatim iskustvom a jos bolje ako nije veteran i to u svim linijama tima. Ako ga nemamo kao prosle godine u zadnjoj liniji onda treba da bude na golu.

Link to comment

Izgleda da je Škrbić ispeglao situaciju i stavlja se na raspolaganje Siviću....kad će da bude 100% fit...nadajmo se što pre. E sad bonus....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Izgleda da je Škrbić ispeglao situaciju i stavlja se na raspolaganje Siviću....kad će da bude 100% fit...nadajmo se što pre. E sad bonus....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

E sad bonus da se ne izrazim...

To smo trebali prvo da resimo a sad kad su se svi razgrabili jer ih nema bas mnogo kvalitetnih mi ce ga nadjemo. Partizan kupio bonusa od Cuke koji je grejao klupu a sta mi onda da ocekujemo?

Bilo bi mnogo dobro da taj bonus bude zadnji vezni i Pejovic da ulazi sa klupe 😁😁😁

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...