Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Pejović je glavni krivac za ispadanje od Gzire! Tri puta je imao ostavljenu loptu na zicer da reši utakmicu, ali kapiten ne zna da šutne školski punu, ili čak otvorenim stopalom da gađa, nego neki selski šut-neka spoljka! Užas od igrača. Kapiten, samo se dere saigračima čak i kad on greši!

  • +1 1
Link to comment

Pošto vidim da niko ni slova ne piše o tome na kome se kičma slomila iz stručnog štaba reći ću samo da je to velika bruka. Smenjen je naš lokalni trener Zaviša Pejić kome je stavljeno da je glavni krivac zbog svih primljenih golova. Kao da je on dovodio Dujmovića i Drobnjaka .Prebačeno mu je da je trebao da kaže Ivici i Marici da su golmani tanki.Ali tog Zavišić Pejića nisu uopšte slušali kada je tražio da se Ilić golman vodi na pripreme zimus ,nisu ga ni slušali ni pažnju obraćali kada je pohvalno govorio o istom. Očigledno su golmani izbor nedodirljivog ili obojice. Srami se Niš od bruke koje mu donose NE NIŠLIJE a mi nastavimo da ćutimo . A majmun koji je na tribinama se drao da se ne skandira uprava napolje neka se pripazi. 

Link to comment
2 minutes ago, RealNIš said:

Pejović je glavni krivac za ispadanje od Gzire! Tri puta je imao ostavljenu loptu na zicer da reši utakmicu, ali kapiten ne zna da šutne školski punu, ili čak otvorenim stopalom da gađa, nego neki selski šut-neka spoljka! Užas od igrača. Kapiten, samo se dere saigračima čak i kad on greši!

To li je kapiten ?  Serem se u usta onom ko mu dao traku

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

Pošto vidim da niko ni slova ne piše o tome na kome se kičma slomila iz stručnog štaba reći ću samo da je to velika bruka. Smenjen je naš lokalni trener Zaviša Pejić kome je stavljeno da je glavni krivac zbog svih primljenih golova. Kao da je on dovodio Dujmovića i Drobnjaka .Prebačeno mu je da je trebao da kaže Ivici i Marici da su golmani tanki.Ali tog Zavišić Pejića nisu uopšte slušali kada je tražio da se Ilić golman vodi na pripreme zimus ,nisu ga ni slušali ni pažnju obraćali kada je pohvalno govorio o istom. Očigledno su golmani izbor nedodirljivog ili obojice. Srami se Niš od bruke koje mu donose NE NIŠLIJE a mi nastavimo da ćutimo . A majmun koji je na tribinama se drao da se ne skandira uprava napolje neka se pripazi. 

Slomilo se koplje na nedužnom Pejiću. Sledeći je verovatno Aca kapiten,  i nećemo da imamo više nijednog nišliju u "našim" redovima. Ni struka ni igrača!

Možda samo doktor, ali možda...

Link to comment
14 minutes ago, RealNIš said:

Slomilo se koplje na nedužnom Pejiću. Sledeći je verovatno Aca kapiten,  i nećemo da imamo više nijednog nišliju u "našim" redovima. Ni struka ni igrača!

Možda samo doktor, ali možda...

Tuga nego ima li ko za radikalnu akciju Evo ja ću da povedem  sa još  6  drugara ali čišćenje do kraja . I  ove naše što usta nemaju ima da najurimo da na  Čair  ne mogu da dodju kao  štetne. Potrošni  ne znaju da su sledeći oni

Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Tuga nego ima li ko za radikalnu akciju Evo ja ću da povedem  sa još  6  drugara ali čišćenje do kraja . I  ove naše što usta nemaju ima da najurimo da na  Čair  ne mogu da dodju kao  štetne. Potrošni  ne znaju da su sledeći oni

Koga bi ti da cistis i kome ti pretis s tim drugarima?Koga bi ti da najuris???Ti stalno pozivas na neko rusenje i revoluciju u Radnickom!Ko si ti da nekog najuris i zabranis kao stetne?Koji su to nasi?

Imas mozda pare da ulozis  ili imas nekog privrednika da stane uz klub?   Tebi je samo totalno rasulo u Radnickom uspeh ocigledno!!!

 

  • +1 1
Link to comment

Ja ne menjam nikog dok ne znam ko ce da dodje? Mozda je taj i gori od ovih. Nemoj samo da bude "sjasi kurta da uzjase murta".

Nismo mi ni CZ ni Partizan pa da ne smemo da propadnemo.

Zacas ce da kukamo kako bilo lose kod Tonceva ali smo bili u vrhu.

Mi smo do dolaska Rastavca bili tim koji gubi cim predje naplatnu rampu.

Posle njega se stanje popravilo ali nismo bili ozbiljni kandidati za Evropu. Toliko smo imali nasih iz Nisa i na terenu i u upravi i u svim strukturama i sta je bilo?!?!?! 

Nemoj si samo pricate price i bajke i svi da znaju kako se vodi klub?!?!?!

Treba ozbiljan investitor i privatizacija i onda je to ozbiljna prica!

Ovo da ce da promenite Tonceva, pa ce da dodje Nislija, koji ce ulozi pare i zaposli nase Nislije i nasu decu isto Nislije, i da ce da budemo zadovoljni i da ce biti bolje nego sada ... Pa ja bih pre da poverujem u Deda Mraza. Posebno ne verujem da ce da dodje Nislija sa novcem koji planira da ulozi u klub, ko  je taj?  🤦

Pre Tonceva je bilo...

Ljudi trazili plate, igraci sedali na teren, treneri uzimali novac od roditelja da im deca igraju..... Hocete jos jer ima mnogo ???

 

 

Ako je neko locirao glavne krivce, ako je neko ubedjen da je taj ili da su ti krivi, pa nek istaknu lepo transparent tipa "Sa Propadalom propadamo" ako je on kriv ili ko je vec kriv? Toncev ce pre da smeni njega nego sebe.

Sve ostalo na halabuku ne prolazi...

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, Boki Nis said:

Koga bi ti da cistis i kome ti pretis s tim drugarima?Koga bi ti da najuris???Ti stalno pozivas na neko rusenje i revoluciju u Radnickom!Ko si ti da nekog najuris i zabranis kao stetne?Koji su to nasi?

Imas mozda pare da ulozis  ili imas nekog privrednika da stane uz klub?   Tebi je samo totalno rasulo u Radnickom uspeh ocigledno!!!

 

A da nisi ti taj što se publici dere da nema skandiranja UPRAVA NAPOLJE ?

Kog privrednika je dovela ova uprava ?

Nije li glavni finansijer grad i uprava grada iz budzeta ?

Jel ova uprava dosla na kako tako sklepan stadion ?

Jesu li nešto okrečili da ne pitam nešto skuplje uradili ?

Ja nisam jedan GRADINA su početna slova  imena nas sedmorice koji smo se nečijim rasturanjem južne tribine udružili da pišemo i skrećemo pažnju na sve što je loše. I na neke koji su direktni poltroni ove uprave. E sad stavi prst na čelo i razmisli na kojoj si strani. Radnički će ostati i opstati kako god i posle svih.

Ko sam ja  a ko je taj kome je smetalo skandiranje

Jedan je Zoran. . . 

Jesi li i ti deo njih . 

Mi nismo . I još nešto . Dok je veka biće da se treba menjati . I uprava i vlast . Naravno ne silom nego demokratski. A počinje isto i za vlast i za upravu . Javnim negodovanjem i skandiranjem. Zvižducima , lupanjima u šerpe , bojkot ne  jer je potrebna masovna erupcija nezadovoljstva .Da  se razumemo . . .

Goran

Rade

Aleksandar

Dragan

Ivan

Nenad

Acke

Link to comment

Kako bre nije sramota Pejovica da onako krvnicki udara malog Stojica.

Jos kapiten, umesto da bude primer mladjima on dzukela…dati mu otkaz jos danas. Govedno seljacko

  • +1 1
Link to comment

Gradina ja nemam nista protiv ali ti nisi ozbiljan sagovornik ili vi.

1. Najvaznije je pitanje opstanak kluba. Znaci sta posle?

Imam jos pitanja ali na najvaznije nikako da mi odgovoris?

 

Niko se nije otimao za klub pre Rastavca kada smo se digli malo sa mrtve tacke, niko. Sa puskom smo dovodili predsednike.

Ljudi ulagali vlastitu imovinu, stavljali pod hipotekom stanove.

Licno znam da su upitani gotovo svi vodeci ljudi naseg grada da ulazu, da vode...i niko nije hteo jer svi znaju da je to velika investicija a pravo da ti kazem ne znam ni koliko je od njih pravih Nislija ??? Svi bi se oni sutra spakovali i za Bg. I to da pomenem da je retko ko od njih navijac naseg kluba.

 

Kad se sve ovo prespava, sutra je novi dan. Treba nam jos jedan stoper, golman i definitivno neko umesto Pejovica i da igramo lep i dopadljiv fudbal. Ne mora da jurimo Evropu ali ocigledno nam je neko podigo standarde ,a taj neko nam ne valja, pa smo mnogo razocarani.

Duga je sezona, rat je oko nas, korona, i ne bih da talasam previse jer ocigledno resenja nema ni za lek ali bitno da se postojeci najure. Mislim da to nije dobitna kombinacija.

 

---------------------------------------------------------------

Molim vas da spustite tenzije i da ne pretite i ne pozivate na nasilje jer to nije dozvoljeno. Vazi za sve!

A ne mora ni da bude jer smo ljudi i civilizovani smo bar toliko da kroz pricu i polemiku iskazemo stavove i dodjemo do nekog zakljucka. Pre svega treba da drzimo do svog dostojanstva kako bi nas neko sutra ozbiljno shvatao.

Znaci tekenize i sve ce doci na svoje mesto.

Svi smo mi ovde radi istog, upamtite to!

♥️RADNICKI♥️

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Koga bi ti da cistis i kome ti pretis s tim drugarima?Koga bi ti da najuris???Ti stalno pozivas na neko rusenje i revoluciju u Radnickom!Ko si ti da nekog najuris i zabranis kao stetne?Koji su to nasi?

Imas mozda pare da ulozis  ili imas nekog privrednika da stane uz klub?   Tebi je samo totalno rasulo u Radnickom uspeh ocigledno!!!

 

Pojavice se vec neko sa parana, ovo je nepodnosljivo vise!

Link to comment
6 minutes ago, El pibe said:

Pojavice se vec neko sa parana, ovo je nepodnosljivo vise!

Aha evo ih trce da potrose. Ne igraju danas samo pare u fudbalu, ima tu mnogo vise igre od pukih para.  Danas je sve politika.

Zapamti da danas tesko posten covek hoce i moze da ulozi u fudbal.

U najboljem slucaju cemo dobiti drugog Ivicu ... Evo bili pa videli !!!

 

Link to comment
25 minutes ago, Gradina said:

A da nisi ti taj što se publici dere da nema skandiranja UPRAVA NAPOLJE ?

Sto te zanima ko sam?Da necete mozda ti i tvoji pajtosi ˝spasioci˝ Radnickog i glas razuma da me bijete ili sta?   Inace bas me zabole ko ce sta da skandira na stadionu...valjda ima bar to svako pravo....

 

29 minutes ago, Gradina said:

Kog privrednika je dovela ova uprava ?

Pa zar ti to ne govori da ovde nema nikog ko zeli da ulozi i rizikuje bio koje pare ?Ko je branio bilo kome pre Tonceva da uradi nesto vise za Radnicki?  Sad te svi generali posle bitke i kad je na klub kolko tolko stao na noge.

 

31 minutes ago, Gradina said:

Nije li glavni finansijer grad i uprava grada iz budzeta ?

Zar nije bio i pre Tonceva i koji su rezultati bili ?

 

32 minutes ago, Gradina said:

Jel ova uprava dosla na kako tako sklepan stadion ?

Jesu li nešto okrečili da ne pitam nešto skuplje uradili ?

Stadion je gradski i koliko vidim svi vrljsljaju i rade sta god zele na njemu.Sta god da su uradili je veliki napredak u onnosu na ono sta je bilo.Zamenjena trava ,sredjene kolko tolko prostorije za decu.....Sta ocekujes od bilo kog predsednika Radnickog da sredjuje GRADSKI stadion na kome dolazi ko kad hoce i kako hoce...

 

40 minutes ago, Gradina said:

Ja nisam jedan GRADINA su početna slova  imena nas sedmorice koji smo se nečijim rasturanjem južne tribine udružili da pišemo i skrećemo pažnju na sve što je loše. I na neke koji su direktni poltroni ove uprave. E sad stavi prst na čelo i razmisli na kojoj si strani. Radnički će ostati i opstati kako god i posle svih.

Ko sam ja  a ko je taj kome je smetalo skandiranje

Stavi ti prst na celo i zapitajte se da niste mozda vi krivi sto se rasturila juzna tribina ?Zar nije vas poao da navijate za vojeni klub ,a ne da trazite poltrone!?Njih je bilo i uvek bice,al niu uopste bitni u prici.....Da se nisu mozda nanjusile neke pare ,pa sad ko sto rece Mare Sjasi Kurta ,da uzjase Murta....

 

 

Da zakljucim pricu ...Ko je branio bilo kome da napravi i ovakav pomak koji je napravio Toncev! Gde ste bili kad smo bili pred gasenjem?Bilo vam dobro tad a sad ne valja!

Tacno je da ne valja i treba nesto da se promeni ali zna se kako se to radi....Sta je to sad toliko dramaticno da treba da se urusi sve sto se iole malo oporavilo....

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Gradina ja nemam nista protiv ali ti nisi ozbiljan sagovornik ili vi.

1. Najvaznije je pitanje opstanak kluba. Znaci sta posle?

Imam jos pitanja ali na najvaznije nikako da mi odgovoris?

 

Niko se nije otimao za klub pre Rastavca kada smo se digli malo sa mrtve tacke, niko. Sa puskom smo dovodili predsednike.

Ljudi ulagali vlastitu imovinu, stavljali pod hipotekom stanove.

Licno znam da su upitani gotovo svi vodeci ljudi naseg grada da ulazu, da vode...i niko nije hteo jer svi znaju da je to velika investicija a pravo da ti kazem ne znam ni koliko je od njih pravih Nislija ??? Svi bi se oni sutra spakovali i za Bg. I to da pomenem da je retko ko od njih navijac naseg kluba.

 

Kad se sve ovo prespava, sutra je novi dan. Treba nam jos jedan stoper, golman i definitivno neko umesto Pejovica i da igramo lep i dopadljiv fudbal. Ne mora da jurimo Evropu ali ocigledno nam je neko podigo standarde ,a taj neko nam ne valja, pa smo mnogo razocarani.

Duga je sezona, rat je oko nas, korona, i ne bih da talasam previse jer ocigledno resenja nema ni za lek ali bitno da se postojeci najure. Mislim da to nije dobitna kombinacija.

 

---------------------------------------------------------------

Molim vas da spustite tenzije i da ne pretite i ne pozivate na nasilje jer to nije dozvoljeno. Vazi za sve!

A ne mora ni da bude jer smo ljudi i civilizovani smo bar toliko da kroz pricu i polemiku iskazemo stavove i dodjemo do nekog zakljucka. Pre svega treba da drzimo do svog dostojanstva kako bi nas neko sutra ozbiljno shvatao.

Znaci tekenize i sve ce doci na svoje mesto.

Svi smo mi ovde radi istog, upamtite to!

♥️RADNICKI♥️

 

 

Smeniti nije nasilje. Svako ima pravo da bira i da bude izabran po ustavu  , stoga kad se neko bira neko se smenjuje. Mani Mare da u UPRAVA NAPOLJE vidiš nasilje kao onaj seljak. Sad ti neću reći koji jer bi to pravno bilo vredjanje. Sam neka se nadje otkrije i pokrije.

Živ bio.

Replika na prvi deo tvog posta je :

Nama treba Radnički a to ko bi za Bg ostavi te Pikijeve fazone. Da li nama trebaju Čačani? 

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...