Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

29 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Kad se sve ovo prespava, sutra je novi dan. Treba nam jos jedan stoper, golman i definitivno neko umesto Pejovica i da igramo lep i dopadljiv fudbal. Ne mora da jurimo Evropu ali ocigledno nam je neko podigo standarde ,a taj neko nam ne valja, pa smo mnogo razocarani.

Treba nam prvo hladne glave i da se ekipa oporavi mentalno!Da se vrati Mladjovic da igra covek jer covek vredi kao fudbaler !Mali Stojanovic direktno kriv za drugi gol danas.... jel se okliznuo ...jel treba i njega da napnemo odma?

Da,treba nam pod hitno dobar golman i mislim da je to najbititnije za dalju sezonu ,a isto tako i oporavak Marjanovica ili jos jedan dobar solidan veznjak da ga menja....

Sivica obavezno da zadrzimo ....

Link to comment

Ništa od Udžaha....tražio je 250 000 € platu....dogovor je pao na 180 000 €, ali nakon ispadanja od Gzire...izgleda ništa. Mora Ivica da potraži drugu bombu.

Link to comment

Problem je što Ivica sve sam radi i sve on odlučuje. Razmišlja za 10 čoveka, za sportskog direktora, direktora marketinga, direktora finansija, ekonoma, skauta itd. 
 

Ne može sam sve da radi da ga jebeš, mora ljudi koji se bave time da to rade i da on ne zalazi u to. Njegovo je da uloži pare kad treba, i da nauči da prodaje igrače. Ako se vidi kvalitet da podigne klauzulu, i ne daje za siću i procente da se nadamo dal će ga prodaju ili neće ko sad za Pavkova. Da ne prodaje dok ne nađe zamenu. Tako prošli put prodao Ranđelovića pred Floru i očekivao da ide na Frankfurt, tako sad Mitrovića. Ništa nije naučio iz toga.

Link to comment
Problem je što Ivica sve sam radi i sve on odlučuje. Razmišlja za 10 čoveka, za sportskog direktora, direktora marketinga, direktora finansija, ekonoma, skauta itd. 
 
Ne može sam sve da radi da ga jebeš, mora ljudi koji se bave time da to rade i da on ne zalazi u to. Njegovo je da uloži pare kad treba, i da nauči da prodaje igrače. Ako se vidi kvalitet da podigne klauzulu, i ne daje za siću i procente da se nadamo dal će ga prodaju ili neće ko sad za Pavkova. Da ne prodaje dok ne nađe zamenu. Tako prošli put prodao Ranđelovića pred Floru i očekivao da ide na Frankfurt, tako sad Mitrovića. Ništa nije naučio iz toga.
Samo je još jednom liku u ovoj državi ovako teško, kao Ivici, što sve mora sam.

Ako podigneš "otkupnu klauzulu" za 100%, onda moraš i platu da podigneš za toliko....

Znači Ivica ne može da se "onodi" a da mu ne ulezne. Tu piljarsku logiku ne može uvek da proda...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Proverio li je neko Camerunskog repstativca gde je nastupao i kad, poslednji put...?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



Link to comment
22 minutes ago, Constantin said:

Proverio li je neko Camerunskog repstativca gde je nastupao i kad, poslednji put...?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


 

Samo je igrao za tu Fortunu ali transfer izgleda nesto nije zainteresovan za Afriku pa su podaci vise nego jadni. Ja nasao da je visok 1.79 a on 1.90. Sturo

Inace posto mu gledas nogice 🤣🤣🤣, mislim da moze da ih uporedjuje sa nasim Tomketom iz Napretka tj sto igrao proslu 😁😁😁. Iiii sa Culumom ... Ne secam se da smo imali jos nekog???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Samo je igrao za tu Fortunu ali transfer izgleda nesto nije zainteresovan za Afriku pa su podaci vise nego jadni. Ja nasao da je visok 1.79 a on 1.90. Sturo
Inace posto mu gledas nogice [emoji1787][emoji1787][emoji1787], mislim da moze da ih uporedjuje sa nasim Tomketom iz Napretka tj sto igrao proslu [emoji16][emoji16][emoji16]. Iiii sa Culumom ... Ne secam se da smo imali jos nekog???
Ovi naši u talambase kao da su doveli Levandovskog...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
41 minutes ago, Constantin said:

Ovi naši u talambase kao da su doveli Levandovskog...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Levonog, visok, najbolji defanzivac njihove lige kako kazu. Neka je kao Yamkam i ja nemam zamerki 😁

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...