Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Na koga mi centriramo?!?! Pa daj Ohija 

 

wdit: jel 4 ili 5 izmena ove sezone?  

Ja mislim da je pet izmjena u tri termina, tako da mi petu izmjenu nismo ni imali pravo da napravimo.

  • +1 2
Link to comment

Ja cak i ne mislim da su zamene odigrale slabo, odigrali su u skladu sa mogucnostima, svi osim sasranog Mitrovica. Problem je sto nas je Stankovic doveo u situaciju da jurimo gol sa Srnicem, Sanogom, Kangvom i pogubljenim klincem na krilima, te Benom u spicu. Dakle, sa toliko ofanzivno impotentnom ekipom da je primarna opcija bilo bunarenje na Rodica (?!). Oni su oko 70. minuta popadali od umora i nestali sa terena, ali mi u ovom sastavu ne bismo dali gol do prekosutra da se igralo...

 

Ok, Bukari je iznudjena izmena, ali zar su bas morali i Katai i Ivanic i Pesic napolje? A npr. Kangva koji je bio najgori na terenu je odigrao ceo mec.

 

Makabi je dosta neprijatna ekipa kako sam i mislio, s tim sto nisam ocekivao da su tako busni pozadi. Sa 2-2 bio bi to zicer za revans, ovako su sanse 50-50. Prolazno je i te kako, ali moze i da se ponovi Olimpijakosov debakl ako krene po zlu... U svakom slucaju, i dalje mislim da je LE apsolutno po meri ove ekipe, pa i nije neka steta ako se ispadne. Spakovace nam 20+ golova u LS grupi, tri Ada nas ne mogu zakrpiti...

  • +1 2
Link to comment
Just now, Ted said:

 

Fahrudin Jusufi 

 

il računaš samo od 2006. :D

 

Pa otkad ja pamtim. Tipa 1987 pa nadalje. Otprilike Vujadin Stanojković je bio najbolji, a on se valjda vodi kao Makedonac. Pokušali smo da kupimo desnog beka, ali ni to nije išlo, lažni Panući je krš igrač.

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

 

Fahrudin Jusufi 

 

il računaš samo od 2006. :D

E, moj Partizanovac.  Jusufi je bio levi bek - trojka.  To je igrao i u Partizanu i u reprezentaciji.  Desnog beka su igrali Davidvic i Sombolac.  Inace dobri desni bekovi su bili Branko Stankovic, Durkovic, Pera Krivokuca (igrao je i levog i desnog),....

Link to comment
2 minutes ago, red star forever said:

Pa i u našoj šampionskoj generaciji je Marović vjerovatno bio najslabija karika. Stvarno nikad desnog beka nismo imali 🤣

Zar nije Marovic bio levi bek

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

E, moj Partizanovac.  Jusufi je bio levi bek - trojka.  To je igrao i u Partizanu i u reprezentaciji.  Desnog beka su igrali Davidvic i Sombolac.  Inace dobri desni bekovi su bili Branko Stankovic, Durkovic, Pera Krivokuca (igrao je i levog i desnog),....

 

koliko ja znam Jusufi je igrao desnog beka u Partizanu a levog u reprezentaciji. pošto je desnog igra neko iz Zvezde, ne sećam se imena.

 

naravno, sve ovo sam čitao nekada i negde, nisam mogao da svedočim pošto nisam bio ni rođen tada. dozvoljavam da sam pogrešio.

Link to comment

BTW, ko se pitao zašto Kangvu nije kupio neki ozbiljan tim, večeras je dobio odgovor.

 

Za ozbiljan nivo takmičenja fizički suviše slabašan, bez dovoljno želje da "radi" na sredini terena, apsolutno nepostojeći u defanzivi i ekstremno taktički neobučen.

 

I dalje ne mogu da verujem da ofanzivni profesionalni fudbaler ne zna da je nakon što pošalje loptu unapred potrebno i da potrči u napred i da se otvori za prijem, što je ovaj sinoć uradio ukupno 0 puta, a iskreno, ne mogu da se setim da je to radio i u prethdodnim utakmicama, jer sam mu to već ranije registrovao kao manu.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

 

Bane Ivanovic nije ni medju 40 desnih bekova. :fantom:

 

Ok, Bane svakako. Batica, Bane, treći bi bio Rukavina, četvrti ne postoji. To je skor u poslednjih 35 godina. Mada nam ni levi bekovi nisu mnogo bolji.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

koliko ja znam Jusufi je igrao desnog beka u Partizanu a levog u reprezentaciji. pošto je desnog igra neko iz Zvezde, ne sećam se imena.

 

naravno, sve ovo sam čitao nekada i negde, nisam mogao da svedočim pošto nisam bio ni rođen tada. dozvoljavam da sam pogrešio.

U pravu ste, moja greska.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...