Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Katai je izašao jer očito nije mogao da trči. Umesto njega je tada trebao ući MItrović.

 

Srnaldo da ne grešim dušu nije loše odigrao, daleko bolje od Ivanića ili Kangve, npr. Kangva nije trebao započeti drugo poluvreme, jedan od najlošijih na terenu, umesto njega je morao ući Sanogo.

 

Ja sam glup, ja to prosto ne mogu da razumem. Ako neko moze da mi objasni, koji je racio iza ove izmene? Nije valjda da Katai ne moze da trci, a Srnic moze da trci? Sta je tacno trebalo da igra Srnic i zasto?  Da ne ulazimo u pricu pred kraj utakmice, kada ni igraci nisu vise znali ko treba da igra sta i gde, pa su se sudarali na terenu.

 

 

Link to comment

nije poenta da li se taj igrač zove srnić, sanogo ili neko šesti - suština je da ovaj sastav zvezde koji je počeo utakmicu, a to su pokazali mečevi i sa radničkim i sa pjunikom, samo uz dosta sreće (čitaj: zbog nedostatka kvaliteta protivnika) može da ne primi gol. primljeni golovi uopšte nisu krivica defanzivaca, već bukvalno nepostojeće defanzive sredine terena. tim kojem sredinu čine ivanić, katai, kangva, kanga, bukari ne bi mogao da sačuva svoj gol ni protiv ekipe sa kojom sam pre desetak godina rekreativno igrao na trudbeniku. jednostavno previše smo šuplji za ovaj nivo fudbala u tom sastavu i to je očigledno od prvog momenta od kada su zaigrali u ovom sastavu.

 

dobra stvar je što su i oni slični u tom pogledu, čini se da čim malo stisnemo i povežemo tri pasa odbrana im se raspada.

 

dejan stanković, note to myself: igrači makabija crkli su oko 70. minuta.

  • +1 5
Link to comment
5:1 u Bg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Za Makabljane?

Nisam Grobar, samo realista... ako se Pavkov i ostali bolni ne pojave (ne dobiju finansijsku injekciju?) posle ranog gola ispod severne tribine može sve otići nizbrdično. Ali verujem da Stankela ima sve pod kontrolom i da će Zvezda proći

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ruku na srce, koga je to Stankovic mogao da ubaci umesto Srnica, Bena, Sanoga i Mitrovica?  Na klupi je imao jos Nikolica, Motiku, Ohija, Stankovica, Gobeljica i golmane.  Koji bi od pomenutih bili kvalitetnije zamene od onih koje je uveo?  A morao je da menja igrace jer su bili iscrpljeni.  I Makabijev trener je menjao svoje najbolje igrace.  Ono sto je porazavajuce je da su zamene odigrale veoma slabo, slabije od naslabijeg igraca u startnoj postavi.  Mozda bih donekle izuzeo Srnica jer je on odigrao nesto bolje od Ivanica.

Link to comment
4 minutes ago, Nikola77 said:

nije poenta da li se taj igrač zove srnić, sanogo ili neko šesti - suština je da ovaj sastav zvezde koji je počeo utakmicu, a to su pokazali mečevi i sa radničkim i sa pjunikom, samo uz dosta sreće (čitaj: zbog nedostatka kvaliteta protivnika) može da ne primi gol. primljeni golovi uopšte nisu krivica defanzivaca, već bukvalno nepostojeće defanzive sredine terena. tim kojem sredinu čine ivanić, katai, kangva, kanga, bukari ne bi mogao da sačuva svoj gol ni protiv ekipe sa kojom sam pre desetak godina rekreativno igrao na trudbeniku. jednostavno previše smo šuplji za ovaj nivo fudbala u tom sastavu i to je očigledno od prvog momenta od kada su zaigrali u ovom sastavu.

 

dobra stvar je što su i oni slični u tom pogledu, čini se da čim malo stisnemo i povežemo tri pasa odbrana im se raspada.

 

dejan stanković, note to myself: igrači makabija crkli su oko 70. minuta.

Blagi Boze.  Pa ti trudbenici ne bi uspeli da pipnu loptu pored ove petorice.  Ne da je samo ne pipnu, nego je ne bi ni videli zbog brzine koju ovi Zvezdini igraci pokazuju kada su u posedu lopte.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Bright Billy said:

Prolazimo ove...

 

I ja mislim, i to lakše nego što se misli.

 

Omi imaju trenera a mi nemamo, i to je sva razlika.

 

Borjan je kriv za prvi gol. Za raspad na poluvremenu je kriv Stanković. Početak našeg napad bi trebalo da organizuju Dragović, Kanga i Kangva. Zato nemamo klasičnog defanzivnog veznog. U stvarnom životu 60% napada  Borjan ispucava loptu i gađa špica. U startu je sve sjebano.  Ovakav raspad u veznom redu i ovoliko izgubljenih lopti na sredini terena nismo imali ni protiv mnogo ozbiljnijih protivnika. Nema ko nije grešio. Kanga najgori. Jebo gol, lik nije uradio ono što mu je bio zadatak.

 

A onda rotacije, Kangva ide na krilo, Srnić ni sam ne zna šta igra, Ben ne može da se rve sa njihovim štoperima. Strašno. Šta čovek vidi u Srniću nikad mi neće biti jasno.  Lik iz šesnaesterca jednom pogodi aut a drugi put promaši čitav fudbal. 

 

Svaki put kada smo igrali fudbal, kada smo forsirali pas i trčanje mi smo bili opasni. I to bi trebalo da radimo u revanšu. Isto tako čini mi se da je ovo nekako uzak teren, svakako manji od Marakane i da tu imamo prednost. Videćemo. Kladio bih se na nas.

  • +1 2
Link to comment

Izmena Srnic - Katai desila se u 55. minutu. Samo deset minuta nakon poluvremena. Izmenu je Katai docekao sa iznenadjenjem i mega ironicnim osmehom. Njegova reakcija i vreme izmene, ponavljam, samo deset minuta nakon pocetka drugog poluvremena, meni govori da Stankovic nije izmenio Kataija zbog njegovog fizickog stanja. Izmena je dosla kao reakcija na gol Makabija.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Milosh76 said:
30 minutes ago, Bright Billy said:
Ne kapiram kako dodjosmo do ove postave na kraju...

Ivanic rovit, Ohi imao virus, Pavkov nije doputovao... Na klupi 2-3 klinca koji ni u SLS ne igraju... Morao nespremni Ben da zameni Pesica i Sanogo da pokrpi ono sto Srnic ne zna. Bar NijeFudbaler usao...

 

Jel ti misliš da bi Pavkov bio bolji od Pešića?

To je glavna zamerka Zvezdi, što mi i posle 5 evropskih sezon i dalje imamo Pavkova u timu (i to u prvih 11) i da se on uzima kao neki faktor.

Na bekove neću ni da trošim tastaturu.

 

U svakom slučaju pozitivno je što smo se na brzinu trgli, što nas nije pojela atmosfera i što smo maksimalno iskoristili taj period njihovog umora koji  je bio posledica konstantnog presinga prvih 20min.

Sreća da im sezona nije počela i da su i njih hvatali grčevi.

Link to comment
Just now, dacha said:

Izmena Srnic - Katai desila se u 55. minutu. Samo deset minuta nakon poluvremena. Izmenu je Katai docekao sa iznenadjenjem i mega ironicnim osmehom. Njegova reakcija i vreme izmene, ponavljam, samo deset minuta nakon pocetka drugog poluvremena, meni govori da Stankovic nije izmenio Kataija zbog njegovog fizickog stanja. Izmena je dosla kao reakcija na gol Makabija.

 

Pa ne mora da se posmatra reakcija, Stanković je sam rekao da bi drugačije postupio da se Bukari 2-3 minuta ranije požalio na povredu.

Link to comment
Just now, Moća said:

Ben/Mitrovic umesto Kataija i Ohi umesto Pesica.

Mnogo mracite bice ovo ok u revansu.

Ohi je totalno van forme.  Covek ni u prijateljskim utakmicama drugog tima jos uvek nije postigao gol.  Mitrovic je usao pa se usrao, i na desnoj i na levoj strani.  Ali njega razumem jer je suvise mlad i tek je poceo da igra u ozbiljnom timu.  I Ben je pokazao koliko i Mitrovic mada je matoriji i iskusniji.

Link to comment

stojić odlično priča na areni, slaže se sa mnom:D, njegova ideja je da je ako već nije doveden niko na toj poziciji, trebalo osposobiti sanoga da drži defanzivu na sredini

Link to comment
3 minutes ago, dacha said:

Izmena Srnic - Katai desila se u 55. minutu. Samo deset minuta nakon poluvremena. Izmenu je Katai docekao sa iznenadjenjem i mega ironicnim osmehom. Njegova reakcija i vreme izmene, ponavljam, samo deset minuta nakon pocetka drugog poluvremena, meni govori da Stankovic nije izmenio Kataija zbog njegovog fizickog stanja. Izmena je dosla kao reakcija na gol Makabija.

Deset R izmedju dvaT za psiholosku analizu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...