Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, dacha said:

Izmena Srnic - Katai desila se u 55. minutu. Samo deset minuta nakon poluvremena. Izmenu je Katai docekao sa iznenadjenjem i mega ironicnim osmehom. Njegova reakcija i vreme izmene, ponavljam, samo deset minuta nakon pocetka drugog poluvremena, meni govori da Stankovic nije izmenio Kataija zbog njegovog fizickog stanja. Izmena je dosla kao reakcija na gol Makabija.

 

Nema ni sekunde Kataijeve krivice kod tog gola. Lik je odlično centrirao u okvir gola i pogodio onu gromadu od čoveka u glavu koji je skrenuo loptu. Niko tu nije mogao ništa. Ako ga je zato izmenio onda je budala.

Edited by nautilus
  • +1 1
Link to comment
Just now, nautilus said:

 

Nema ni sekunde Katajieve krivice kod tog gola. Lik je odlično centrirao u okvir gola i pogodio onu gromadu od čoveka u glavu koji je skrenuo loptu. Niko tu nije mogao ništa. Ako ga je zato izmenio onda je budala.

 

Ma ne, ne zbog njegove igre kad je pao gol, nego zbog promene rezultata i zelje da Zvezda promeni nacin na koji igra.

Link to comment
1 minute ago, Nikola77 said:

stojić odlično priča na areni, slaže se sa mnom:D, njegova ideja je da je ako već nije doveden niko na toj poziciji, trebalo osposobiti sanoga da drži defanzivu na sredini

Sa Milunovicem i Sanogom koji su izuzetno spori igraci, a Sanogo pri tome koristi samo jednu nogu, brzina u igri koju smo stekli dolaskom Bukarija i Kangve bi bila izgubljena.  Dok bi se

Link to comment

Za ovu ekipu je bolje da mora juriti pobedu . Nema golova u gostima ,samo jedan gol zaostatka i udri ,sve se može ispraviti i da se primi gol . Da smo igrali nerešeno ili pobedili mogu misliti kakva bi bila postavka. Sramota je da se dovedemo u poziciju da imamo jednog špica,kojim realno nisam zadovoljan ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, dacha said:

Izmena Srnic - Katai desila se u 55. minutu. Samo deset minuta nakon poluvremena. Izmenu je Katai docekao sa iznenadjenjem i mega ironicnim osmehom. Njegova reakcija i vreme izmene, ponavljam, samo deset minuta nakon pocetka drugog poluvremena, meni govori da Stankovic nije izmenio Kataija zbog njegovog fizickog stanja. Izmena je dosla kao reakcija na gol Makabija.

 

To je bila glupost najstrasnija na koju se nadovezala bukarijeva povreda. Posle toga smo postali totalno bezopasni, mogao je samo ben da umulja nesto na kvarno. Kad sam video srnica mislio sam da ce ivanic napolje sto je bila mnogo logicnija opcija. Takodje, ne moze mitrovic pre bena u ozbiljnim utakmicama ni u ludilu...

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

Valjda ovaj Ado iz Šerifa je taj profil.

 

Jeste, al taj nije prosao pripreme (zbog rata u ukrajini, bukvalno mu je to bio izgovor) pa i sutra da dodje nece moci mesec dana na teren...

Link to comment
35 minutes ago, Dimitrije said:

Po meni ovako.  Nas centralni vezni red (narocito Kangva i Ivanic) je igrao slabo tako da su se ofanzivni igrac (Katai i Bukari), koji su ujedno bili i najbolji u timu, morali da vracaju da pomazu srednjem redu i zbog toga su se mnogo istrosili.  Obojca su izasli ranije nego sto je planirano.  Njihovih izmene, narocito Mitrovic, su totalno podbacile i zadnjih 15-20 minuta smo igrali bez ideje i plana.  Makabi nije morao da se brani i cuva rezultat.  Da su nastavili da napadaju, napunili bi nas.  Njihov trener moze da zazali zbog toga kao sto Stankovic moze da zazali zbog poslednjih 20-25 minuta prvog poluvremena kada smo imali par zicera.

 

Bice tesko u Beogradu, ali pobeda od dva razlike nije nemoguca.  Po meni je Makabi bolji od proslogodisnjeg Rendzersa sto ce da nam oteza revans,  Doduse i mi smo sada jaci nego protiv Rendzersa.   Ado nece da stigne do revansa (ako uopste stigne) sto je hendikep.  Bilo bi dobro da neko zameni Kangvu jer se vidi da iako je vrlo dobar igrac, nema iskustvo za evropske utakmice, igra nonsalantno, i pravi greske koje dobri timovi kaznjavaju.

 

Ranko Stojic je dobro izribao Ivanica i Kataia i rekao je da ce se njih dvojica boriti za jedno mjesto u ekipi kad dodje Ado jer moderni fudbal ne trpi fizicki nespremne igrace. 

 

Rekao je i da su za druga dva gola krivi vezni igraci koji em nisu defanizvno orjentisani em su mlitavo ulazili u duele ili su zaspali (Ivanic i Kangva) 

 

Defanzivna linija je dobro odigrala.

 

Meni se Mitrovic nije usrao, ali se jeste precjenio jer je ovo visi nivo u odnosu na onaj na koji je navikao. Ovdje se postaje igrac tako da neka igra...

  • +1 3
Link to comment

Ako ne mozemo da ih resimo ovde, onda ne treba ni da igramo CL.

Ovaj tim ima igrace za ofanzivnu postavku. Neka defanzivna varijanta, pa mogu reci da to ne bih zeleo da vidim protiv neke top ekipe.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

pa valjda je tradicija da i pfk i czv moraju da imaju barem jedno čeljade čiju pojavu na klupi, a naročito na terenu, ne može da objasni niko živ. osim trenera. a i on jedva i neuverljivo.

 

u ovim jakim utakmicama sa ozbiljnim protivnicima možete imati problem, ne sa dužinom već sa kvalitetom klupe.

 

 

Link to comment

Ono sto mi je zasmetalo u analizi u studiju je da su hvalili bekove Haife i kako igraju u oba pravca, a niko se nije sjetio da nama fali moderan desni bek.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Mi mozda necemo dalje od LE jer nemamo odbranu.  Nedostaje nam desni bek i ovo krpljenje sa Erakovicem nije odrzivo.  Moze za domacu ligu, ali ne za Evropu.  Drugo, najbolji igraci moraju da ostanu u igri bar do 75 minuta jer na klupi iako imamo guzvu, kvalitet je znacajno slabiji.  Zbog toga nisam preveliki optimista za revans.  Ako Makabi odigra na istom nivou kao veceras, onda ce oni proci jer mi mozemo da postignemo 2-3 gola ali mogu i oni.  Stankovic moze da odluci da igra oprezno cak i zatvoreno u Beogradu i da u poslednjih pola sata utakmioce a onda da doda gas do daske pa sta bude.  Tako bi izbegao ubitacne kontre Makabija tokom veceg dela utakmice.  Tako je pripremao i utakmicu protiv Rendzersa s tim sto je morao da ima bar gol prednosti u prvom poluvremenu jer je zaostatak iz prve utakmice bio -3.

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ranko Stojic je dobro izribao Ivanica i Kataia i rekao je da ce se njih dvojica boriti za jedno mjesto u ekipi kad dodje Ado jer moderni fudbal ne trpi fizicki nespremne igrace. 

 

Rekao je i da su za druga dva gola krivi vezni igraci koji em nisu defanizvno orjentisani em su mlitavo ulazili u duele ili su zaspali (Ivanic i Kangva) 

 

Defanzivna linija je dobro odigrala.

 

Meni se Mitrovic nije usrao, ali se jeste precjenio jer je ovo visi nivo u odnosu na onaj na koji je navikao. Ovdje se postaje igrac tako da neka igra...

Nisam mislio da se usrao psiholoski nego tehnicki.  Sve sto je pokusavao nije uspevalo.

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ono sto mi je zasmetalo u analizi u studiju je da su hvalili bekove Haife i kako igraju u oba pravca, a niko se nije sjetio da nama fali moderan desni bek.

 

 

 

Srpski fudbal u istoriji nije imao dobrog desnog beka.

  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ranko Stojic je dobro izribao Ivanica i Kataia i rekao je da ce se njih dvojica boriti za jedno mjesto u ekipi kad dodje Ado jer moderni fudbal ne trpi fizicki nespremne igrace. 

 

Rekao je i da su za druga dva gola krivi vezni igraci koji em nisu defanizvno orjentisani em su mlitavo ulazili u duele ili su zaspali (Ivanic i Kangva) 

 

Defanzivna linija je dobro odigrala.

 

Meni se Mitrovic nije usrao, ali se jeste precjenio jer je ovo visi nivo u odnosu na onaj na koji je navikao. Ovdje se postaje igrac tako da neka igra...

Bolje od srednjeg reda, ali slabije od ofanzivnog tria.  Kod prvog gola, celokupna defannzivna linija + Borjan su kumovaili golu.  Sva petorica su bili u liniji kretanja lopte ali ni jedan nije uspeo da je zaustavi.  Ona je konacno dosla do onog golijata koji je oduvao Erakovica i zabio gol.  Doduse imamo i mi golijata u spicu (cak dvojcu) ali ni jedan od njih nije u stanju da izdrzi duel uprkos snage i visine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...