Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, tsva said:

Gubimo a igramo bez spica

Zato sto ne gubimo previse, da gubimo jos vise onda bi opet zatvarali jer bi mogli gubiti jos vise i tako u nedogled, ali spic je nepotreban, za budale.. Fantazist je bas donio vic u igru, ona boNba maloprij za.malo pored gola, pa u aut.

  • +1 1
Link to comment

Celo veče jurim strimove i ništa ne mogu da vidim.
Samo sam sada ulovio reprize njihovog drugog i trećeg gola i vidim da je kod oba Milunović bio kod igrača. Za drugi je zakasnio, za treći je možda mogao bolje da markira.

Link to comment

Super mi je ovo što ih mi stisnemo ali samo kad nas rezultat na to natjera, što ih nismo ovako stiskali kad smo vodili, nego tad naš trener zatvara

 

Treba biti pošten i reći da je dosta naših igrača u velikom dijelu utakmice odigralo za kurac

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, salerokada said:

Celo veče jurim strimove i ništa ne mogu da vidim.
Samo sam sada ulovio reprize njihovog drugog i trećeg gola i vidim da je kod oba Milunović bio kod igrača. Za drugi je zakasnio, za treći je možda mogao bolje da markira.

ja stvarno ne znam sta je mogao kod drugog gola, jedino da skoci na vrat onom tenku od napadaca. ono ni tri vidica ne bi spaslo.

 

treci gol prosto losa reakcija coveka ispred odbrane, prosao je pored ivanica kao da ne postoji, i stustio se do gola, nista tu odbrana nije mogla, a bilo ih je dvoje u bloku

  • +1 1
Link to comment

Dobro je. Ja zaspao i sanjao da će biti 5:2 za njih (pre nego što je počela utakmica). Tj nadam se da je bilo ovako zbog vlage. Isto i kod izmena.

U Beogradu mora mnogo bolje i agresivnije da se igra celi meč, bez “zatvaranja” i “osigurača”, pa šta bude.

Nije ovo nimalo lak protivnik, pa makar naš tim bio “skuplji”. Imaju odličnog trenera, isprašili su Olimpijakos, nije to sreća već znanje.

  • +1 1
Link to comment

Posto sam gledao kosarsku tokom drugog poluvremena ove utkamice nisam pohvatao kako je ovo CZ izgubila jer je vidno bolja. Evo ovo sto sam na kraju uhvatio opet je bilo prilika za CZ i stalno pritiskanje.

Mislim da CZ prolazi u BG.

Link to comment

Misterov poraz 1/1, ima nekad ozbiljna pomracenja uma na gostovanjima. Steta sto nema pravila gola u gostima, mirise mi ovo na penale u BG.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...