Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, dragance said:

Dobro je. Ja zaspao i sanjao da će biti 5:2 za njih (pre nego što je počela utakmica). Tj nadam se da je bilo ovako zbog vlage. Isto i kod izmena.

U Beogradu mora mnogo bolje i agresivnije da se igra celi meč, bez “zatvaranja” i “osigurača”, pa šta bude.

Nije ovo nimalo lak protivnik, pa makar naš tim bio “skuplji”. Imaju odličnog trenera, isprašili su Olimpijakos, nije to sreća već znanje.

kljucna razlika 

 

oni imaju dobrog trenera mi nemamo trenera

 

kokaindzija pogubljen u vremenu i prostoru

 

na putu je da trecu sezonu ispadne od jeftinijeg i slabijeg tima.  Oteo je Terzicu barem 50 miliona iz dzepa

Edited by tsva
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

leave-the-office.gif

 

Makabi će proći dalje zato što ima trenera, a mi nemamo.

 

Oni igraju tačno to što bi mi trebali, jer imamo tim za to. Brza promena mesta, jedan, dva dodira i to je to. Uz to imaju i centtarfora. Pravog centarfora.

 

Ovako, gledamo Ivanića kako dribla beskonačno sam sebe apsolutno bez namere da nekom doda loptu, Kangwu koji se na utakmici ukupno 0 puta otvorio unapred, tj potrčao da se otvori, itd itd itd....... Jureći rezultat, Pajser ne ubacuje Ohija iz samo njemu poznatih razloga, koji sasvim sigurno nisu fudbalski.

 

Ovi će nam opet i u Beogradu uvaliti dva tri gola, a mi da damo četri ili pet, jako jako teško...

 

Sve u svemu, teoretski se sve može nadoknaditi, ali nedostatak trenera nikako.

  • +1 1
Link to comment
Ne kapiram kako dodjosmo do ove postave na kraju...
Ivanic rovit, Ohi imao virus, Pavkov nije doputovao... Na klupi 2-3 klinca koji ni u SLS ne igraju... Morao nespremni Ben da zameni Pesica i Sanogo da pokrpi ono sto Srnic ne zna. Bar NijeFudbaler usao...
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Stankela ubij se ako treću godinu zaredom ispadneš od tri puta jeftinijeg tima. Miloe bi ove rutinirao.

 

Mi ćemo od ovih ispasti sa nekih 3:3 ili 3:4, a Miloje bi ispao sa 1:0 i 1:1.

Link to comment

Treba neka averziona terapija za Stankovica. Svaki put kada mu padne na pamet glupost poput izmene Srnic - Katai, neko da ga ustine, da mu drekne u uvo, bilo sta. Ovako moramo da cekamo da Zvezda izgubi jedno desetak utakmica, da i njemu pocne da biva mucno kada samo pomisli da uvede Gobeljica/Srnica.

Edited by dacha
.
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
18 minutes ago, Bright Billy said:

Ne kapiram kako dodjosmo do ove postave na kraju...

Po meni ovako.  Nas centralni vezni red (narocito Kangva i Ivanic) je igrao slabo tako da su se ofanzivni igrac (Katai i Bukari), koji su ujedno bili i najbolji u timu, morali da vracaju da pomazu srednjem redu i zbog toga su se mnogo istrosili.  Obojca su izasli ranije nego sto je planirano.  Njihovih izmene, narocito Mitrovic, su totalno podbacile i zadnjih 15-20 minuta smo igrali bez ideje i plana.  Makabi nije morao da se brani i cuva rezultat.  Da su nastavili da napadaju, napunili bi nas.  Njihov trener moze da zazali zbog toga kao sto Stankovic moze da zazali zbog poslednjih 20-25 minuta prvog poluvremena kada smo imali par zicera.

 

Bice tesko u Beogradu, ali pobeda od dva razlike nije nemoguca.  Po meni je Makabi bolji od proslogodisnjeg Rendzersa sto ce da nam oteza revans,  Doduse i mi smo sada jaci nego protiv Rendzersa.   Ado nece da stigne do revansa (ako uopste stigne) sto je hendikep.  Bilo bi dobro da neko zameni Kangvu jer se vidi da iako je vrlo dobar igrac, nema iskustvo za evropske utakmice, igra nonsalantno, i pravi greske koje dobri timovi kaznjavaju.

Edited by Dimitrije
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mi ćemo od ovih ispasti sa nekih 3:3 ili 3:4, a Miloje bi ispao sa 1:0 i 1:1.

 

Miloe nije izgubio evropski dvomeč u kvalifikacijama, bilo je jezivo gledati tu Zvezdu, ali napunio je džepove naprednjacima. Stankela se blamira u kvalifikacijama treću godinu zaredom. Valjda je ovo prerano za njega, krenućemo da igramo u oktobru.

Link to comment
Jako su slični nama, dobar napad i loša odbrana. Onaj koji pritisne i odigra na svoje kvalitete taj prolazi dalje. 
Igramo dobro na Marakani. Ako im munemo na vreme, gotovi su. Suplji su pozadi, a mi smo tehnicki jaci od njih i brzi.
Odbrana bi trebala da ih iskontrolise uz galamu domaceg terena

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment

Gledao malo ,prolazimo ovo ,promašili smo nekoliko šansi da odemo na dva razlike ,ali nema veze ,ispravljamo to u BG .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, dacha said:

Treba neka averziona terapija za Stankovica. Svaki put kada mu padne na pamet glupost poput izmene Srnic - Katai, neko da ga ustine, da mu drekne u uvo, bilo sta. Ovako moramo da cekamo da Zvezda izgubi jedno desetak utakmica, da i njemu pocne da biva mucno kada samo pomisli da uvede Gobeljica/Srnica.

 

Katai je izašao jer očito nije mogao da trči. Umesto njega je tada trebao ući MItrović.

 

Srnaldo da ne grešim dušu nije loše odigrao, daleko bolje od Ivanića ili Kangve, npr. Kangva nije trebao započeti drugo poluvreme, jedan od najlošijih na terenu, umesto njega je morao ući Sanogo.

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

Stankela ubij se ako treću godinu zaredom ispadneš od tri puta jeftinijeg tima. Miloe bi ove rutinirao.

Šta čini amnezija. U 3. i 4. kolu kvalifikacija za LŠ bukvalno nikoga nije rutinirao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...