Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

4 minutes ago, Zli Gli said:

Pitanje svih pitanja - jel potpisao?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

da jeste, ona lista bi pocinjala od njegovog imena

Link to comment

Da budemo fer, nije potpisao nesto sto su ovde mnogi najavljivali (izmedju ostalih i ja zbog onog spota). Imamo materijala da krpimo mnoge druge posle ove liste potpisa, ali Djokovic nije jedan od njih. Respect za to. 

  • +1 2
Link to comment

Dobro, to smo resili. Sad imamo drugo pitanje svih pitanja - jel vecu tezinu ima onaj susret ili zvanican potpis podrske poput npr. Jokicevog? Evo ziv nisam, gorim da saznam misljenje pppucanstva.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Dobro, to smo resili. Sad imamo drugo pitanje svih pitanja - jel vecu tezinu ima onaj susret ili zvanican potpis podrske poput npr. Jokicevog? Evo ziv nisam, gorim da saznam misljenje pppucanstva.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Isti kurac. Da su izbori vam sezone i da je Jokara bio u Somboru, slikao bi se i on. Nije gadljiv na Vučićeve svečanosti.

 

A Jokiću će se sve ovo tek pominjati uz konje, širu i dalju rodbinu, kada bude rekao da ne igra na EP. 

Link to comment
 
da jeste, ona lista bi pocinjala od njegovog imena
Tiha voda breg roni. Zamisli tako na vestima citaju spisak i pod brojem 647 onako iz senke ni manje ni vise nego Djokovic, opusteno lagano. Ovo pod brojem 1 bi bilo ocekivano, bezveze.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Isti kurac. Da su izbori vam sezone i da je Jokara bio u Somboru, slikao bi se i on. Nije gadljiv na Vučićeve svečanosti.
 
A Jokiću će se sve ovo tek pominjati uz konje, širu i dalju rodbinu, kada bude rekao da ne igra na EP. 
Nece, u Srbiji nema bukvalno ni deseti deo popularnosti kao Djokovic a ni u svetu nije ni blizu. Malo ce ga opljuvati kad odbije poziv i to je to. Psi laju, karavani prolaze.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

Dobro, to smo resili. Sad imamo drugo pitanje svih pitanja - jel vecu tezinu ima onaj susret ili zvanican potpis podrske poput npr. Jokicevog? Evo ziv nisam, gorim da saznam misljenje pppucanstva.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

Evo ne znam, Gli. U dilemi sam. Šta ti misliš, šta je gore?

 

Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Nece, u Srbiji nema bukvalno ni deseti deo popularnosti kao Djokovic a ni u svetu nije ni blizu. Malo ce ga opljuvati kad odbije poziv i to je to. Psi laju, karavani prolaze.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Naravno da nema. Mislio sam da će tek tada da bude nabala vređanja po srpskom internetu u stilu "Jebo te Vučić, nisi ti Srbin,idi gledaj konju u guzicu" i slične doskočice.

 

U svakom slučaju doći će Jokara na bar još jedno SNS državnički manifestaciju, tako da nema puno razlike iz tog ugla između njih dvojice. Razlika je u tome šta koga radi i šta je ko od njih i bliže im okoline dobio zauzvrat.

Link to comment

Gori je zvanican potpis podrske. I ja se svakodnevno srecem i rukujem s ljudima koje ne obozavam, imam poznanike narko dilere i kamatase pa ih ne podrzavam na bilo koji nacin osim javljanja u prolazu, teretani, do skoro po kladionicama i slicno. Jednom smo stajali tako nas nekoliko ispred kladionice i pricali o sportu, oko mene 30ak godina robije za dilovanje, bodenje nozevima i slicne gluposti, i stize mi poruka od druga iz interventne kako je dobio informaciju da stojim sa lepom ekipom ispred lokala. Posto me zna dobro, sveli smo sve na salu i razjasnili se.

E tako su i Novaka navukli, spontano.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...