Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Poliglota nije isto što i erudita, sta vredi sto zna dosta reči i odlično ih izgovara ako ih pogrešno upotrebljava i koristi
Odslušao sam milijardu njegovih intervjua ovo je bukvalno prvi u kome se ovako izleteo par puta, uglavnom ostavlja utisak inteligentne osobe koja stvari posmatra daleko dublje nego prosečan sportista.

To sad smešno zvuči u odnosu na njegove stavove po pitanju vakcine, i ostalih gluposti al jbg tako je.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Pa i stoji on solidno sa elokvencijom za profi sportistu samo sto je to i dalje dosta nizak nivo sveukopno gledajuci.

 

Nego, pitaju ga za spot sa Vucicem, a on vise vremena provede objasnjavajuci da je podrzao proteste zbog cistih vode i vazduha i da je za lose ekolosko stanje kriva zuta banda. U maniru tipicnog sns-ovca, mozda su ga i na neki trening poslali.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Heaviside said:

Pa i stoji on solidno sa elokvencijom za profi sportistu samo sto je to i dalje dosta nizak nivo sveukopno gledajuci.

 

Nego, pitaju ga za spot sa Vucicem, a on vise vremena provede objasnjavajuci da je podrzao proteste zbog cistih vode i vazduha i da je za lose ekolosko stanje kriva zuta banda. U maniru tipicnog sns-ovca, mozda su ga i na neki trening poslali.

 

nije bas tako rekao. pogledaj jos jedno negde on 11:30 

Link to comment

jbg zna se kolko se gnusam novaka, al ono zaista nisam mogao da protumacim kao svaljivanje krivice na zutu bandu. relativizacija da, i jeftina patetika, al ovo prvo ne.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

jbg zna se kolko se gnusam novaka, al ono zaista nisam mogao da protumacim kao svaljivanje krivice na zutu bandu. relativizacija da, i jeftina patetika, al ovo prvo ne.

 

nemoj tako. pa mediji su napisali

 

Podržao sam svoj narod koji je izašao na ulice da se bori za čistiji vazduh, vodu i hranu. To su elementarne stvari. To je problem koji datira 15 ili 20 godina unazad.

 

 

pametnom dosta

Link to comment

sve je u pravu. pre tih 15-20 godina mi smo živili u potpunom skladu sa prirodom, šetali šumama i proplancima ko hobiti i vilenjaci, mirisali cveće ko ferdinand. i moglo se prespavati na klupama.

da igra tenis ko što datumira probleme možda bi imao više olimpijskih medalja i bio veći goat od 1 aranke binder.

Link to comment
23 minutes ago, omiljeni said:

sve je u pravu. pre tih 15-20 godina mi smo živili u potpunom skladu sa prirodom, šetali šumama i proplancima ko hobiti i vilenjaci, mirisali cveće ko ferdinand. i moglo se prespavati na klupama.

da igra tenis ko što datumira probleme možda bi imao više olimpijskih medalja i bio veći goat od 1 aranke binder.

Si siguran da si odgledao intervju¿

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Sad jos @dùda da povuce lajk, koji si nezasluzeno dobio :D

haha 

neću da povučem lajk, sve mi se više ne sviđa šta taj čovek priča a i nešto sam ispižđena danas, šta me briga, ima i ja pravo da se istresam na đokoviću :fantom:

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Sad jos @dùda da povuce lajk, koji si nezasluzeno dobio :D

prvu recenicu ne povlacim, mozda je lajk na to :D

u drugom delu sam preterao mada mi se i dalje ne svidja odgovor, al ajde, nije da bas proziva zute...a i da ih proziva nista strasno. izdramio sam previse u svakom slucaju

Link to comment
Just now, dùda said:

haha 

neću da povučem lajk, sve mi se više ne sviđa šta taj čovek priča a i nešto sam ispižđena danas, šta me briga, ima i ja pravo da se istresam na đokoviću :fantom:

takoe dudo!!! :D

i meni se sve manje svidja sta on prica, al ne stoji ono za zute, to sam mu ucitao

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...