Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 hour ago, Ros said:

 

u svetu u kome dominiraju naslovi, gledanje intervjua nije IN

 

slabo odjekuju intervjui? :sad:

Višković se nadao trendingu (čak je turio i najveći watermark u modernoj istoriji :lolol:) a jedva zaboli 50k pregleda.

mladi su govna, neće da gledaju visokokvalitetan content, čekaju da im sve svari netflix.

 

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

 

slabo odjekuju intervjui? :sad:

Višković se nadao trendingu (čak je turio i najveći watermark u modernoj istoriji :lolol:) a jedva zaboli 50k pregleda.

mladi su govna, neće da gledaju visokokvalitetan content, čekaju da im sve svari netflix.

 

:thumbsup: super si mu odgovorio.

Link to comment
Dobar je bio Viško na početku kada blago prebacuje Novaku zato što nije prvi intervju dao njima koji ga uvek brane umesto đubradi sa BBC-ja.
Viško legendica
Nolo priča kako je on zvao BBC da dođu ga intervjuišu, a minut kasnije Viško u fazonu "mene BBC stalno intervjuiše i nonstop obleću oko mene" lol
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

slabo odjekuju intervjui? :sad:

Višković se nadao trendingu (čak je turio i najveći watermark u modernoj istoriji :lolol:) a jedva zaboli 50k pregleda.

mladi su govna, neće da gledaju visokokvalitetan content, čekaju da im sve svari netflix.

 


malo si promašio poentu :)

Link to comment
18 minutes ago, Ros said:


malo si promašio poentu :)

eh, pa ovde još od prvog vagona svako ima svoju poentu i zabavu.

meni je recimo u celoj ovoj ppp sapunici o Noli bilo najzabavnije ono kad si ti pratio broj pregleda predizbornog SNS spota. :D

dok istovremeno intervjui odjekujuTM i tobože utiču na razumevanje situacije i stavove miliona i milijardi. i pritom se, naravno, ignoriše prilično mizeran broj pregleda tih intervjua.

 

 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, omiljeni said:

eh, pa ovde još od prvog vagona svako ima svoju poentu i zabavu.

meni je recimo u celoj ovoj ppp sapunici o Noli bilo najzabavnije ono kad si ti pratio broj pregleda predizbornog SNS spota. :D

dok istovremeno intervjui odjekujuTM i tobože utiču na razumevanje situacije i stavove miliona i milijardi. i pritom se, naravno, ignoriše prilično mizeran broj pregleda tih intervjua.

 

 

 

ma ok to sve, ali ti su uleteo sa komentarom po kome se videlo da nisi ni pogledao intervju. uhvatio se recenice koju su preneli mediji i koja je na "odlicnom" mestu skracena. interesantno je da su to anti-novak i pro-vucic mediji na istom mestu stali. ni jednima ni drugima ne odgovara sta je novak u stvari rekao. 

Link to comment

lol

čova snimio jebeni spot za sns, ali ne, mi se ustvari trebamo fokusirati gde tačno ko njega seče u po' rečenice i da se takve stvari čitaju između redova da bi shvatili njegove pozicije. idi begaj.

 

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, omiljeni said:

lol

čova snimio jebeni spot za sns, ali ne, mi se ustvari trebamo fokusirati gde tačno ko njega seče u po' rečenice i da se takve stvari čitaju između redova da bi shvatili njegove pozicije. idi begaj.

 

Nema logoa. Znači sve je legitimno i nije kampanja. Iako je kako i sam kaže uvek neka kampanja.

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

lol

čova snimio jebeni spot za sns, ali ne, mi se ustvari trebamo fokusirati gde tačno ko njega seče u po' rečenice i da se takve stvari čitaju između redova da bi shvatili njegove pozicije. idi begaj.

 

 

jasno je.

ima nekih koji se fokusiraju na nesto, i ne interesuje ih nista drugo. samo tragovi fokusa, i peglaj

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Nema logoa. Znači sve je legitimno i nije kampanja. Iako je kako i sam kaže uvek neka kampanja.

da, a kod Viška ogroman Sport Klub logo preko celog ekrana. Nolo je ustvari u predizbornoj kampanji za Šolaka. Samo treba čitati između redova.

 

btw jel Njegova Ekselencija Počasni Konzul beše išutirao mučenog Viška iz komentatorske kabine u sred utakmice? :D

Link to comment
54 minutes ago, omiljeni said:

da, a kod Viška ogroman Sport Klub logo preko celog ekrana. Nolo je ustvari u predizbornoj kampanji za Šolaka. Samo treba čitati između redova.

 

btw jel Njegova Ekselencija Počasni Konzul beše išutirao mučenog Viška iz komentatorske kabine u sred utakmice? :D

mislim da nije njegova ekselencija nego bog* licno.

*as in isusov otac

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...