Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

A ja kad sam onomad u jeku kampanje protiv antivaksera Djokovica napisao da poznate licnosti ne uticu otprilike nikako na glasace, to sevalo drvlje i kamenje, uticaj je veliki, cuda muda


A da te neki od njih pozove da dođeš kod njih na gajbu ili na neku "poslovnu" lokaciju i kaže ti, "E brate Gli, ti si nabildovan i svi te znaju u gradu, Aj mi pomozi da malo  ozbiljniji budem pred nekim dužnikom. Ne treba ništa ti da radiš nešto da pričaš, samo stojiš tu sa strane, ja ću sve da odradim. Samo izdvojiš malo slobodnog vremena, šta ti teško?" 
 
Edit: za mene je stvarno isto to što rade Jokić i Đoković. Daju svoj clout a za uzvrat dobijaju nekakve beneficije.



Ja nisam nabildovan, vecina njih se trudi da sami ostave zajeban utisak mada su mnogi postali silom prilika i psiholozi jer je zakon zajeban, druze se sa duznicima, sve fino i kulturno. Mada kapiram sta je poenta ali nije bas poredjenje na mestu, on je svakako i dalje mnogo poznatiji u svetu i Srbiji nego ja u svom malom mestu pa ja mogu da eskiviram takve ponude a on jako tesko.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

A ja kad sam onomad u jeku kampanje protiv antivaksera Djokovica napisao da poznate licnosti ne uticu otprilike nikako na glasace, to sevalo drvlje i kamenje, uticaj je veliki, cuda muda
 

 

 

 

Onda ni Nikolin potpis za podršku ne utiče otprilike nikako na izbore. Što si se onda tako ostrvio na malog Somborca? :sad:

Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

je svakako i dalje mnogo poznatiji u svetu i Srbiji nego ja u svom malom mestu pa ja mogu da eskiviram takve ponude a on jako tesko.


Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

 

 

Zašto misliš da ne može da eskivira? Šta konkretno može da mu naudi SNS? Za razliku od većine drugih oni za njega imaju samo šargarepe, štapova tu nema.

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

 

Zašto misliš da ne može da eskivira? Šta konkretno može da mu naudi SNS? Za razliku od većine drugih oni za njega imaju samo šargarepe, štapova tu nema.

 

mogu da namignu raznim vucicevicima, maricima, i slicnim medijskim mogulima da malo "cesljaju" po porodici. na primer...

Link to comment
20 minutes ago, James Marshall said:

Ma kakvi selebritiji, to je eventualno za opoziciju jer je džabe, izbori se dobijaju ucjenama preko radnih mjesta, davanjem crvene ili asfaltiranjem ulica i postavljanjem rasvjete, te klasične kampanje su pranje para.

Pa da je baš sve tako nikada ne bi ni jedna opozicija dobila izvore jer jbg nema budžeta za crvene i nema opozicionog asfaltiranje i rasvete. A i ne bi se decenijama sve stranke kod nas trudile da u prvi plan izbiju selebritije da to ne daje nikakve rezultate.

 

Posebno važi kod Djokovića jer prosečan glasač u Srbiji provede abnormalan broj sati gledajući ga na terenu i verovatno još i veći broj sati prateći vesti vezane za njega. I te kako pravi razliku kada on podeli sliku sa eko protesta i kada ode na photo op sa Vučićem i praktično ga obeleži kao spasioca.

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

mogu da namignu raznim vucicevicima, maricima, i slicnim medijskim mogulima da malo "cesljaju" po porodici. na primer...

To mogu za svakog. Sa tim što Novak ima više luksuza od svih pa može da ih odjebe i ode da živi bukvalno gde god poželi ili da im kaže da ako ne prestanu sa tim može i da razmotri svoj apolitični stav.

 

Na stranu što je Novak uz Vučića i Putina toliko uzdignut u nebesa u Srbiji da sem recimo da ode u Islam, ne mogu da zamislim šta bi još mogao da uradi pa da cela srpska medijska mašinerija može značajnije okrnji njegov status među Srbima.

Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

Pa da je baš sve tako nikada ne bi ni jedna opozicija dobila izvore jer jbg nema budžeta za crvene i nema opozicionog asfaltiranje i rasvete. A i ne bi se decenijama sve stranke kod nas trudile da u prvi plan izbiju selebritije da to ne daje nikakve rezultate.

 

Posebno važi kod Djokovića jer prosečan glasač u Srbiji provede abnormalan broj sati gledajući ga na terenu i verovatno još i veći broj sati prateći vesti vezane za njega. I te kako pravi razliku kada on podeli sliku sa eko protesta i kada ode na photo op sa Vučićem i praktično ga obeleži kao spasioca.

Nažalost kod nas je sistem doveden u to stanje da ko je vlast može u svrhe opstanka da radi šta mu se prohtije, potrebno je još sto metaka u sopstvenu nogu pored postojećih 50 koje je vlast ispucala svojim aferama da bi narodu došlo iz dupeta u glavu. Rijetki su ovakvi šampioni u nerazumijevanju principa odgovornosti i smjenjivosti vlasti kao što smo mi. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Ros said:

 

mogu da namignu raznim vucicevicima, maricima, i slicnim medijskim mogulima da malo "cesljaju" po porodici. na primer...

Ili po bazi testiranih u Batutu :D

  • +1 3
Link to comment
 
Onda ni Nikolin potpis za podršku ne utiče otprilike nikako na izbore. Što si se onda tako ostrvio na malog Somborca? :sad:
Da napravimo kosmicki balans a ne ovako sve preko ledja Novaka nejakog... Nepravda, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Quote

Osam migranata izašlo je iz pritvora u kom su proveli do devet godina

Ukupno se na slobodi našlo dvadesetoro ljudi iz nekoliko imigracionih centara i odobrene su im takozvane „bridžing“ vize kojima će moći da se kreću i žive normalnije dok trajnije ne reše svoj status u Australiji.

 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

http://zurnal.rs/tenis/novak-djokovic/129452/skandalozni-tvit-kasparova-protiv-novaka-i-srbije-s-obzirom-na-istoriju-neprikladno-je-kad-srbin-ne-osudi-putinov-rat

 

Moze li neko da objasni sta je u ovom tvitu Kasparova toliko skandalozno i kako je to uvredio Djokovica?

 

Quote

Овога пута је прешао све границе укуса, увредивши Новака Ђоковића и цео српски народ....
 

Заборавља „Милосрдног анђела”, скандалозни термин којим је названо бомбардовање Србије током 1999. године.

Гари Каспаров – велики шахиста, мали човек, који Новаку и Србима може само „да пљуне под прозор”.

 

Fuckin' ruznal 

Link to comment

Pa vređa ga verovatno to što ga uopšte proziva. I jede govna realno. Poturica veći od Turčina.

Đoković se zapravo potpuno složio sa stavom ATP. Šta je drugo trebalo da uradi ?

Čak izgleda da ATP neće sedeti skrštenih ruku.

Čuj molim te, može da bude problem ako Meda pobedi :isuse:. Dakle, sad će da kroje pobednika prema svojoj meri. Ono nije da se to nije pokušavalo i ranije, al sad su skinuli i rukavice.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Iskreno i mene bi vređalo da mi neko kaže da kao Srbin imam posebnu obavezu da osudim Putina jer istorija. Bljuvotina teška.

Ali izgleda da je više uvredilo Sportski žurnal :D Baš su popizdili

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...