Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

15 minutes ago, *edited by mod said:

Isti kurac. Da su izbori vam sezone i da je Jokara bio u Somboru, slikao bi se i on. Nije gadljiv na Vučićeve svečanosti.

 

A Jokiću će se sve ovo tek pominjati uz konje, širu i dalju rodbinu, kada bude rekao da ne igra na EP. 

znam da će mi ubuduće za svaku vest o transferu, tripl dablu ili igraču dana, meseca, sezone, godine, veka......reakcija da bude

 

"boli me qrac, ko ga yebe"

Link to comment

meni je slikanje i smeškanje sa sićveom i julinom mnoooogo teže nego jedan potpis međ hiljadu,

Mnogo više štete pravi kad ga navuku mangupi kao kondom, nego kad tera sulke           

 

 

esid: a znamo i ko je vakcinisan od njih dvojice :D      

Edited by Filozof manijak
  • -1 1
Link to comment



           
esid: a znamo i ko je vakcinisan od njih dvojice [emoji3]      


Eno napisah bas na temi onog drugog da je ovo sustina, jebo i SNS i Vucica i potpis

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
35 minutes ago, Zli Gli said:

Gori je zvanican potpis podrske. I ja se svakodnevno srecem i rukujem s ljudima koje ne obozavam, imam poznanike narko dilere i kamatase pa ih ne podrzavam na bilo koji nacin osim javljanja u prolazu, teretani, do skoro po kladionicama i slicno. Jednom smo stajali tako nas nekoliko ispred kladionice i pricali o sportu, oko mene 30ak godina robije za dilovanje, bodenje nozevima i slicne gluposti, i stize mi poruka od druga iz interventne kako je dobio informaciju da stojim sa lepom ekipom ispred lokala. Posto me zna dobro, sveli smo sve na salu i razjasnili se.

E tako su i Novaka navukli, spontano.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

A da te neki od njih pozove da dođeš kod njih na gajbu ili na neku "poslovnu" lokaciju i kaže ti, "E brate Gli, ti si nabildovan i svi te znaju u gradu, Aj mi pomozi da malo  ozbiljniji budem pred nekim dužnikom. Ne treba ništa ti da radiš nešto da pričaš, samo stojiš tu sa strane, ja ću sve da odradim. Samo izdvojiš malo slobodnog vremena, šta ti teško?" 

 

Edit: za mene je stvarno isto to što rade Jokić i Đoković. Daju svoj clout a za uzvrat dobijaju nekakve beneficije.

Edited by *edited by mod
.
  • +1 1
Link to comment

Gori je potpis. Jer ne data podrška direktno na izborima. Kad odeš kod drzavnog funkcionera to može dvojako da se tumaci. 

  • +1 3
Link to comment

A može i ovako, da eto daješ potpis preko kurca jer su te ucijenili (tebe, familiju, nekog, za neki poslić, legalizaciju) a sa druge strane ti sasvim dobrovoljno na gajbu dolazi pola SNS jer ste pajtosi.

Ne zaboravimo da je Đoković imao čitavu turneju po CG gdje je obišao sve mjesne odbore DF.

Po stepenu eksplicitnosti podrške gore je ovo Jokićevo, po tome koliko se ko investirao i iscimao, Đoković ga šije jedno 10 dužina, čovjek je 20 dana proveo obilazeći sve od Vesića, Vulina preko Bate Carevića i gradonačelnika Nikšića. Dakle nije bilo "e brt, stavićemo tvoje ime na spisak podrške Vučiću - važi brt, stavi, sve ok" telefonski poziv već ful Rolingstonsi turneja.

  • +1 1
Link to comment

A koliko je njihov clout koji ovde daju za neke benefite znacajan?

Meni nekako deluje nategnuto da ce neko da se predomisli za koga ce da glasa zbog podrske Jokica ili Djokovica

  • +1 1
Link to comment

Ma to više Vučić liječi svoje komplekse time što dokazuje da može da kupi ili privuče nekog ko je nešto u životu ostvario a ne samo Tome Mone i ostale Sime Spasiće

  • +1 6
Link to comment

Pa to sam i ja mislila, nekako mi sva ova "selebriti" podrska deluje ko onaj americki fazon, pa je bilo cudjenje kako je izgubila Hilari a "podrzali su je Bjonse i Dzej Z" :D

Link to comment

Ma kakvi selebritiji, to je eventualno za opoziciju jer je džabe, izbori se dobijaju ucjenama preko radnih mjesta, davanjem crvene ili asfaltiranjem ulica i postavljanjem rasvjete, te klasične kampanje su pranje para.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...