Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

25 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Lahko je sad kad je Nolo rekao, ajde reci koji je danas apostol.

 

google kaze da je jakov zevedejev

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa fora je da idu ljudi tamo, a ne na Ostrog.

 

Do pre 10 godina to je bio običan mirni lokalni manastir sa nekoliko monahinja, a od znamenitosti je postojala samo isposnica Zosima Sinaita u brdu par kilometara dalje.
Onda je krenuo  biznis. Postao je muški manastir, izmišljena su "čuda", krenulo je proširivanje, sagrađen je zoološki vrt (domaće životinje i lama), ogroman parking za pedesetak autobusa (!!!), svašta nešto. Idem povremeno u gljivarenje tu preko puta manastira, pa se svaki put iznenadim. Ne bi me čudilo ako su u medjuvremenu asfaltirali šumski put do isposnice.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
 
Do pre 10 godina to je bio običan mirni lokalni manastir sa nekoliko monahinja, a od znamenitosti je postojala samo isposnica Zosima Sinaita u brdu par kilometara dalje.
Onda je krenuo  biznis. Postao je muški manastir, izmišljena su "čuda", krenulo je proširivanje, sagrađen je zoološki vrt (domaće životinje i lama), ogroman parking za pedesetak autobusa (!!!), svašta nešto. Idem povremeno u gljivarenje tu preko puta manastira, pa se svaki put iznenadim. Ne bi me čudilo ako su u medjuvremenu asfaltirali šumski put do isposnice.
Bukvalno mi je čovek rekao ovo što pišem kao razlog "ekspanzije".







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

U čemu je fora s tim Tumaneom i zašto svi sad idu tamo?

pa od kojih para da se vladike liječe po privatnim klinikama u zemlji i inostranstvu, ako je u pitanju nešto što ne liječe za dž na VMA

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

pa od kojih para da se vladike liječe po privatnim klinikama u zemlji i inostranstvu, ako je u pitanju nešto što ne liječe za dž na VMA

 

Da, ali što baš tamo, jel ima neki prasvjati mudri hrast ili šta ima, ljudi plaćaju da dođu i vide

 

(rekli su Frenk i Frile, ali zašto da još ne opričamo)

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

 

Da, ali što baš tamo, jel ima neki prasvjati mudri hrast ili šta ima, ljudi plaćaju da dođu i vide

 

ima "presvlačenje moštiju", magijski rituali, a blizu BG, na dobrom putu, profitabilnije nego Crna Reka. 

  • Haha 2
Link to comment
42 minutes ago, James Marshall said:

 

ima "presvlačenje moštiju", magijski rituali, a blizu BG, na dobrom putu, profitabilnije nego Crna Reka. 

 

image.png.bc770d6ceaa49b6cfcef4b6c2cec6d54.png

Link to comment

Gde je manastir Tumene? Pre slučaja građanina Đ. nisam ni čula da to postoji.

 

edit: Našla. Kod Golupca.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Ja sam vozio kevu i rodbinu neku tamo pre mozda dve godine. Posto sam nezainteresovan za religiju i crkve i slicno, isao samo kao vozac i cekao u dvoristu, gledao labudove ili patke ili sta je vec bilo od zivotinja. Ovi moji su isli da se mole za nesto ili nekoga, sve cenim da je za ovu rodjaku kojoj je rak vraca i posle operacije i silnih para ulozenih u lecenje.

A opet, moja keva je onom retardu sto je blagosiljao i one nase Skorpione koji su streljali s ledja neke ljude u ratu devedesetih dala 530e svojevremeno za ocitavanjeolitve za spasavanje braka. Onaj neki iz manastira Privina glava kod Sapca valjda, sad otprilike trune u grobu jer mislim da je pokojni. Naravno, jebalo majku sto ga je spasao ali pare je uzeo, valja voziti Audi ili sta vec.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Ja sam vozio kevu i rodbinu neku tamo pre mozda dve godine. Posto sam nezainteresovan za religiju i crkve i slicno, isao samo kao vozac i cekao u dvoristu, gledao labudove ili patke ili sta je vec bilo od zivotinja. Ovi moji su isli da se mole za nesto ili nekoga, sve cenim da je za ovu rodjaku kojoj je rak vraca i posle operacije i silnih para ulozenih u lecenje.

A opet, moja keva je onom retardu sto je blagosiljao i one nase Skorpione koji su streljali s ledja neke ljude u ratu devedesetih dala 530e svojevremeno za ocitavanjeolitve za spasavanje braka. Onaj neki iz manastira Privina glava kod Sapca valjda, sad otprilike trune u grobu jer mislim da je pokojni. Naravno, jebalo majku sto ga je spasao ali pare je uzeo, valja voziti Audi ili sta vec.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Privina glava kod Sida, zemo, majku mu staru :D

 

to je bio gavrilo. poznat sa snimaka davanja blagoslova onim skorpionima

Link to comment

A jbg, ne pratim bas tu religijsku scenu, mislim da je pomenut Sabac ali eto ipak Sid. Koliko puta sam pitao kevu da idemo da trazimo pare nazad i doplatu jer je brak katastrofalno okoncan i sudili se jos 220 godina posle, psovao sam mu sve zivo i nezivo sto moze tako da se bogati na glupim bolidima ali ostao sam bez sanse za suocavanjem i objasnjenjem sta mu ga dodje ta molitva i zasto ne radi, nazalost.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...